"Ulica je privatna, ne možete da snimate": Obezbeđenje "Beograda na vodi" reporterki N1

RIA77

Veoma poznat
Poruka
12.372
Ekipi N1, tokom snimanja priloga na javnoj površini, prišli su radnici obezbeđenja Beograda na vodi, navodeći da ne mogu da snimaju na tom mestu, u Hercegovačkoj ulici.

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/...edjenje-beograda-na-vodi-reporterki-n1-video/

Radnik obezbeđenja je novinarki N1 Maji Nikolić rekao „treba da najavite svako snimanje“, na šta mu je odgovorila pitanjem „da najavimo snimanje u ulici Hercegovačkoj?“

On joj je na to odgovorio da je ulica privatna a u prilog svojoj tvrdnji, izneo i to da čak „tu ne čisti Gradsko zelenilo“, već „privatna firma koju plaća Beograd na vodi“, prenosi N1.

И шта кажу правници на форуму ? Од кад то постоји приватна улица ? Па то ни Слоба није уводио кад му се нису свидела снимања.
Неко изгледа меша бабе и жабе. Приватна фирма чисти, значи улица је приватна ?

Nije neobično da se zabranjuje postavljanje stativa za kamere (što su ovi radili) na prometnim mestima, a to je obično zbog bezbednosti i pešaka i onih koji snimaju (dete može da potrči, obori kameru a onda ovi tuže BW za štetu. Ako se najave, onda oni verovatno pošalju nekog iz obezbeđenja da nadgleda a to će verovatno i da naplate.

Rekao joj je da može da snima sa ulice. Trotar već ne znam kome pripada. Takođe joj je rekao da mogu da snimaju iz ruke.

Novinarka N1 je bezobrazni provokator (to joj je i posao kao novinaru) ili je jednostavno glupa nepripremljena za civilizovano organizovano društvo ako je mislila da mogu da postave stativ na sred trotoara da bi odradili neki svoj posao.

I onda ismejava jadnika iz obezbeđenja koji samo radi ono što mu je rečeno da radi. Prepucava se sa njim kao da je on doneo zakon pa ga sad i sprovodi...

Ali obzirom da je dobra riba, neka, prašta joj se :)

Novinarka N1 je bezobrazni provokator (to joj je i posao kao novinaru) ili je jednostavno glupa nepripremljena za civilizovano organizovano društvo ako je mislila da mogu da postave stativ na sred trotoara da bi odradili neki svoj posao.

I onda ismejava jadnika iz obezbeđenja koji samo radi ono što mu je rečeno da radi. Prepucava se sa njim kao da je on doneo zakon pa ga sad i sprovodi...

Trebao je da je *ara pa onda snimanje. To radi bolje od zurnalistike.

Ekipi N1, tokom snimanja priloga na javnoj površini, prišli su radnici obezbeđenja Beograda na vodi, navodeći da ne mogu da snimaju na tom mestu, u Hercegovačkoj ulici.

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/...edjenje-beograda-na-vodi-reporterki-n1-video/

Radnik obezbeđenja je novinarki N1 Maji Nikolić rekao „treba da najavite svako snimanje“, na šta mu je odgovorila pitanjem „da najavimo snimanje u ulici Hercegovačkoj?“

On joj je na to odgovorio da je ulica privatna a u prilog svojoj tvrdnji, izneo i to da čak „tu ne čisti Gradsko zelenilo“, već „privatna firma koju plaća Beograd na vodi“, prenosi N1.

И шта кажу правници на форуму ? Од кад то постоји приватна улица ? Па то ни Слоба није уводио кад му се нису свидела снимања.
Ulica ne moze da bude privatna to su gluposti.

Можда и јесте ... Можда су лепо све купили .. платили ... Вас нису обавестили .....

Уосталом јесмо ли хтели да све буде приватно ...

наше ....

да буде моје .....и само моје ... и да ми плаћају сви за то моје ....

https://nova.rs/vesti/politika/toma...t-u-vili-a-on-ne-mora-da-prijavljuje-imovinu/

1669723447-toma-nikolic-vila-na-dedinju-uzicka-23-a-768x454.jpg

Ljudi, morate da se privikavate na neke stvari i pojave.
Ne može plebs u elitu ... što je dozvoljeno Jupiteru nije volu i dr. ...

Ovo je kapitalističko, klasno društvo i normalno da neki golja ne može da se šepuri tamo gde gospoda (kapitalista) obitava.

Molim Vas, svedite se na svoju meru! :rtfm:

Nije vam ovo KOMUNISTIČKA DIKTATURA PROLETARIJATA pa će sad svaka šuša da se q+rci!

Форум на коме ти, у одрженом својству, волонтирашјесте приватан.

Неко добија и зарађује новац.... Форумашице/ши се 'праве паметни' .....и сматрају да ХајдПарковско трабуњање

стварно утиче на било који социјални и друштвени ток ..

Онога момента кад устану од компа или се оставе друге форме екрана и иатсатуре ...већина и не види реалност

Реалностје да су написали закон да је њихово оно што је било наше

https://www.slobodnaevropa.org/a/dvorski-kompleks-dedinje-finansiranje/30429338.html

507058F3-F2DF-4D28-A09A-DD274018FD25_w1023_r1_s.jpg

Реалностје да су написали закон да је њихово оно што је било наше
Realnost je i da mi placamo poreze na kuce i stanove koje nam niko nije poklonio pa ni drzava, barem meni, znaci mi smo podstanari u sopstvenoj kuci.

Realnost je i da mi placamo poreze na kuce i stanove koje nam niko nije poklonio pa ni drzava, barem meni, znaci mi smo podstanari u sopstenoj kuci.
Zabole me za njega ja to smece ne pratim.

Само ти не прати ..... Зато жеш и плаћати порез да се то 'смеће ' башкари

Back