Uleti u pp

SilverStar

Poznat
Poruka
9.734
Kakvo je vaše mišljenje o uletima (tipa muvanja) u pp?

Vidim da su većini forumašica zaključani profili i poruke, pa me zanima da li ih podržavate ili ne (važi za oba pola)?

Ako ih podržavate, da li mislite da bi muškarac trebao prvi da pošalje poruku, ili vam je svejedno ko će se prvi javiti?

20220701_201044.png


Ako se setite nekog zanimljivog uleta, slobodno podelite...

@Zla Beba @tab503 znate ...
 
Poslednja izmena:
Meni je otključan i profil i pp. Prosto ne vidim razlog da bilo šta krijem. Znam puno ljudi ovde koji su zaključali profile i to mi je tako glupo. Isto tako i pp kad vidim u fazonu sam, wtf?

Što se tiče ko prvi treba, zavisi od konteksta? Mada meni se javljaju podjednako i muški i ženski, to je nebitno.
Pa ti brate zelis kapiras,ne provaljujes jos kakvih krpelja i dileja ima
 
Kakvo je vaše mišljenje o uletima (tipa muvanja) u pp?

Vidim da su većini forumašica zaključani profili i poruke, pa me zanima da li ih podržavate ili ne (važi za oba pola)?

Ako ih podržavate, da li mislite da bi muškarac trebao prvi da pošalje poruku, ili vam je svejedno ko će se prvi javiti?

Pogledajte prilog 1180087

Ako se setite nekog zanimljivog uleta, slobodno podelite...

@Zla Beba @tab503 znate ...
Nema muvanja, samo romantika :mrgreen:
Pravila su se koliko vidim promijenila i po meni ne bas na bolje. Davnih dana i to se vise odnosi na chat nego na forum je bilo da se prije nego se nekom posalje pp pita ako se smije poslat.
Edit po novoj smjernici - Nema muvanja preko pp
 
Nema muvanja, samo romantika :mrgreen:
Pravila su se koliko vidim promijenila i po meni ne bas na bolje. Davnih dana i to se vise odnosi na chat nego na forum je bilo da se prije nego se nekom posalje pp pita ako se smije poslat.
Edit po novoj smjernici - Nema muvanja preko pp
Ne znam meni su te dozvole glupe...
Ako želi da odgovori, odgovoriće...
Ako ne želi, neka obriše poruku i to je to...
Ne treba sada od toga praviti neku veliku stvar...

A što se tiče toga ko se kome treba prvi javiti, zaboga 21. vijek je, htjele smo ravnopravnost. Ja sam se lično prva javila muškarcu kojem sam se željela javiti ovdje. Evo me živa :D
Da to je stvarno čudno...
U svakoj konverzaciji koju sam imao sa forumašicama, one su poslale prvu poruku...
 

Back
Top