Ulepšava se da bude sebi lepa u klubu?

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.585
Pa ovako, s obzirom da sam muško i to mlad, znam da ne mogu uvek znati dovoljno o ženskom rodu, kako kaže Frojd ni on nikad nije dobio odgovor na pitanje šta žena hoće, a tek mi obični smrtnici🥲. Šalu na stranu, pojedine devojke kažu da se sređuju da bi bile same sebi lepe kad izađu u klub, a pritom se naravno objavi neka fotka sa istaknutim ekstremitetima :). Pitam vas devojke ili muške koji imaju iskustva sa time. Meni je teško poverovati da to rade da sebi budu lepe...
Problem je, što to radi jedna devojka mom drugu, a on je dosta onako ljubomoran tip. Pa želim da bih znao i njemu šta da kažem, a i ono ja iskreno želim znati, ako mi se zadesi takva situacija, mada s obzirom da sam u apatičnom stanju neće skoro haha, ali dobro, znanje nikad nije na odmet.

Pa ovako, s obzirom da sam muško i to mlad, znam da ne mogu uvek znati dovoljno o ženskom rodu, kako kaže Frojd ni on nikad nije dobio odgovor na pitanje šta žena hoće, a tek mi obični smrtnici🥲. Šalu na stranu, pojedine devojke kažu da se sređuju da bi bile same sebi lepe kad izađu u klub, a pritom se naravno objavi neka fotka sa istaknutim ekstremitetima :). Pitam vas devojke ili muške koji imaju iskustva sa time. Meni je teško poverovati da to rade da sebi budu lepe...
Problem je, što to radi jedna devojka mom drugu, a on je dosta onako ljubomoran tip. Pa želim da bih znao i njemu šta da kažem, a i ono ja iskreno želim znati, ako mi se zadesi takva situacija, mada s obzirom da sam u apatičnom stanju neće skoro haha, ali dobro, znanje nikad nije na odmet.
Zene se ulepsavaju da bi ih gledali. Muskarci se ulepsavaju da bi ih gledali.

Xaxa xit naslov
Vidi ako znas neke parove koji su duze u vezi onda nema tu preteranog sredjivanja i odvojenih izlazaka,sve dugo je neozbiljno,ima pacijenata koje se sminkaju pola dana jer su nesigurni skrndelji bez sminke ali kad se picane za izlazak to nema pojma da je zbog sebe,mislim ko zeli da ljubi puder i karmin u vezi,precutno se to prestane sto nije zapostavljanje sebe

Pa ovako, s obzirom da sam muško i to mlad, znam da ne mogu uvek znati dovoljno o ženskom rodu, kako kaže Frojd ni on nikad nije dobio odgovor na pitanje šta žena hoće, a tek mi obični smrtnici?. Šalu na stranu, pojedine devojke kažu da se sređuju da bi bile same sebi lepe kad izađu u klub, a pritom se naravno objavi neka fotka sa istaknutim ekstremitetima :). Pitam vas devojke ili muške koji imaju iskustva sa time. Meni je teško poverovati da to rade da sebi budu lepe...
Pa sebi naravno. To im povećava samopouzdanje ili šta već. Osećaju se bolje. Apsolutno normalno. Evo ja, kad se zaližem pljunut Staljin. I kako čovek da se ne oseća moćno?

mozda sam konzervativan ali meni takvo ulepsavanje lici na trazenje partnera

u redu je nesto komotno , al kad se napuca i razgoliti sta to znaci?

hoce da je neko muva

cim je neko muva mozda je i smuva , mozda i sto je popila, ali je smuva.
To je druga stvar.

Kada zene i ljudi generalno izgledaju onako kako im se dopada, to cini da se osecaju prijatnije, samouverenije. Tako da ima to smisla, ulepsa se radi sebe, svog samo-imidza.

A istovremeno i zbog drugih, jer to kakav utisak ostavlja utice na taj njen dozivljaj sebe. Plus, zeli kitu.
E to je prava konstantancija.

Back