Quantcast

ULEB CUP

Banci

Aktivan član
Poruka
1.282
Kosarka - ULEB CUP

Group A
1 Euphony Bree 4 3 1 326 : 306 7
2 Lukoil 4 3 1 360 : 345 7
3 Aris 4 3 1 335 : 332 7
4 Ventspils 4 2 2 323 : 318 6
5 Estudiantes 4 1 3 331 : 339 5
6 Alba 4 0 4 345 : 380 4

Group B
1 Hemofarm 4 3 1 297 : 264 7
2 Bipop 4 3 1 303 : 284 7
3 D. Astronauts 4 3 1 297 : 278 7
4 Asvel 4 2 2 268 : 268 6
5 Panionios 4 1 3 266 : 306 5
6 Anwil 4 0 4 244 : 275 4

Group C
1 Uniks Kazan 4 4 0 321 : 250 8
2 Alicante 4 3 1 317 : 277 7
3 FMP 4 3 1 284 : 285 7
4 Besiktas 4 1 3 282 : 294 5
5 Charleroi 4 1 3 229 : 251 5
6 Queluz 4 0 4 280 : 356 4

Group D
1 Dynamo M. 4 4 0 335 : 284 8
2 Crvena Zvezda 4 3 1 340 : 290 7
3 Le Mans 4 2 2 306 : 286 6
4 Hapoel M.J. 4 2 2 308 : 320 6
5 Roma 4 1 3 289 : 330 5
6 Skyliners 4 0 4 243 : 311 4

Evo tabele.
 

Banci

Aktivan član
Poruka
1.282
Evo i jucerasnjih rezultata:
Ventspils : ALBA 88:78
Panionios : Anwil 70:62
Hemofarm : ASVEL 74:77
Hapoel M.J. : C. Zvezda 103:77
FMP : Alicante 70:62
Besiktas : Unics Kazan 75:88
Aris : Lukoil 97:91
Skyliners : Dynamo M. 49:73
Euphony : Estudiantes 78:80
Bipop : Demon A. 93:59
Roma : Le Mans 65:78
Quelez S. : Charleroi 69:89
 

Banci

Aktivan član
Poruka
1.282
Evo jucerasnjih utakmica:
uto 17:00 Ventspils : Euphony 79:69
uto 17:15 Lukoil : Estudiantes 88:83
uto 18:00 Hemofarm : Anwil 80:67
uto 18:00 C. Zvezda : Dynamo M. 80:86
uto 18:00 Hapoel M.J. : Le Mans 88:84
uto 19:00 Besiktas : FMP 89:67
uto 19:15 Aris : ALBA 97:80
uto 20:00 Panionios : Bipop 79:75
uto 20:00 Charleroi : Alicante 71:64
uto 20:00 ASVEL : Demon A. 82:72
uto 20:00 Roma : Skyliners 86:76
 

Banci

Aktivan član
Poruka
1.282
Evo i najnovije tabele:

Group A
1 Aris 5 4 1 432 : 423 9
2 Euphony Bree 5 3 2 404 : 386 8
3 Ventspils 5 3 2 411 : 396 8
4 Lukoil 5 3 2 451 : 442 8
5 Estudiantes 5 2 3 411 : 417 7
6 Alba 5 0 5 423 : 468 5

Group B
1 Bipop 5 4 1 396 : 343 9
2 Hemofarm 5 3 2 371 : 341 8
3 Asvel 5 3 2 345 : 342 8
4 D. Astronauts 5 3 2 356 : 371 8
5 Panionios 5 2 3 336 : 368 7
6 Anwil 5 0 5 306 : 345 5

Group C
1 Uniks Kazan 5 5 0 409 : 325 10
2 FMP 5 4 1 354 : 347 9
3 Alicante 5 3 2 379 : 347 8
4 Charleroi 5 2 3 318 : 320 7
5 Besiktas 5 1 4 357 : 382 6
6 Queluz 5 0 5 349 : 445 5

Group D
1 Dynamo M. 5 5 0 408 : 333 10
2 Le Mans 5 3 2 384 : 351 8
3 Crvena Zvezda 5 3 2 417 : 393 8
4 Hapoel M.J. 5 3 2 411 : 397 8
5 Roma 5 1 4 354 : 408 6
6 Skyliners 5 0 5 292 : 384 5
 

SadPaNikadVise

Zainteresovan član
Poruka
239
Додуше, даље иду по четири екипе из сваке групе, али шта сад, ако Ганци тврди другачије, није моје да се правим паметан...
 

Banci

Aktivan član
Poruka
1.282
Jao sta ces ti da budes moderator.
Cuti molim te.
Postavio si temu "GRUPE ZA SV.PRVENSTVO 2006",a nisi ni postavio grupe.
Ja sam na moju temu postavio grupe.
A kada budes imao 119 poruka i 1150 posecenosti na jednoj temi,onda mi se javi.
 

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Pa raspored nije nesto preterano tezak od kraja.

Docekujemo Skyliners koji ima 0-7 rekord, znaci pobeda. Gostujemo Romi i docekujemo Makabi i tu mozemo obe pobediti. Cak i da izgubimo od Rome (sa manje od 17 razlike) i Makabija i da pobedimo Skyliners (pod uslovom da Roma pobedi sve 3 utakmice do kraja). opet idemo dalje.
 

Banci

Aktivan član
Poruka
1.282
Evo rezultat:
uto 17:00 Ventspils : Lukoil 82:69
uto 18:00 Hemofarm : Demon A. 84:63
uto 18:00 FMP : Unics Kazan 70:67
uto 18:00 Hapoel M.J. : Dynamo M. 87:83
uto 19:00 Besiktas : Charleroi 79:56
uto 19:15 Aris : Estudiantes 73:69
uto 19:30 Panionios : ASVEL 76:79
uto 19:30 Skyliners : Le Mans 57:85
uto 20:00 Roma : C. Zvezda 94:88
uto 20:00 Euphony : ALBA 82:74
uto 20:30 Bipop : Anwil 83:78
 

Top