Ukrajini od Srbije tri miliona evra

Ne znam, prvi put cujem da patrijarh skuplja novac za pomoc Ukrajini. Ja sam pre svega mislila na ono njegovo zbrinjavanje jedne porodice iz Ukrajine nedavno, kad su mu neki zamerili zasto bas Ukrajince zbrinjava, a ne Ruse, i tada je covek objasnio da je vazno da su sa tog podrucja, pa ma koje nacije bili.

Dakle, humanitarna pomoc ne poznaje ili ne bi trebalo da poznaje i da se poziva na nacije.

ima u sabornoj crkvi kutija "za pomoć stradalima u ukrajini", bar je bila ... al ako neko prati situaciju onda je u stvari malo hmm
LDNR dal su ukrajina, tamo je bilo najrazvaljenije, je l se to računa, i slični deovi gde su rusi sad zauzeli
ili čekamo da postanu ukrajina pa d apošaljemo
ili ako su prebegli na ukrajinu
ili šaljemo u obe patrijaršije
tako da je malo zamuljano namerno valjda
 
Prvo pitanje je koliko je pomoci Ukrajina uputila Srbiji za vreme OTAN agresije ‘99 ?

Posle toga mozemo da komentarisemo dalje.

Inace je situacija takva da ste poslali 3 milijarde to nebi bilo dovoljno za Zelenog koji je na drzavnim jaslama prosle godine “zaradio” $100 MILIONA, zbog cega je Americki senator Rand Paul blokirao $40 MILIJARDI ratnih sredstava od kriminalnog sindikata koji je uzurpirao Oval Office sa onim senilnim krimosom.
Holandska partija trazi da se ispita poreklo od $850 miliona koje je Zelenski “zaradio” od kako je dosao na vlast.

Samo idiot placa reket zakidajuci svoju decu za preko potrebna sredstva.
 
ima u sabornoj crkvi kutija "za pomoć stradalima u ukrajini", bar je bila ... al ako neko prati situaciju onda je u stvari malo hmm
LDNR dal su ukrajina, tamo je bilo najrazvaljenije, je l se to računa, i slični deovi gde su rusi sad zauzeli
ili čekamo da postanu ukrajina pa d apošaljemo
ili ako su prebegli na ukrajinu
ili šaljemo u obe patrijaršije
tako da je malo zamuljano namerno valjda
Verovatno postoje humanitarne organizacije koje to prosledjuju do svih kojima je potrebno na ratistu, bez obzira na narodnost.
 

Ukrajini od Srbije tri miliona evra​


Srbija je dodelila tri miliona evra za pomoć Ukrajini. Srbija izražava solidarnost sa stanovništvom Ukrajine i osuđuje sve napade na civilno stanovništvo i objekte u toj zemlji, izjavila je danas predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić na donatorskoj konferenciji za Ukrajinu.
Donacija će, prema rečima Brnabić, biti distribuirana na terenu posredstvom agencija Ujedinjenih nacija (UN).
Navodeći da Srbija od početka prati situaciju, naročito posledice po civilno stanovništva i humanitarnu situaciju, u pogledu izbeglica i raseljenih, Brnabić je naglasila da Srbija podržava sve napore za kraj konflikta i pozivala da se obezbede uslovi za dostavu humanitarnu pomoći.
Brnabić je podsetila da je Vlada Srbije krajem februara donela odluku za humanitarnu pomoć stanovništvu Ukrajine i aktivirala mehanizam prihvata izbeglica.
https://www.021.rs/story/Info/Srbij...Ksa8VctgR0ChcqRB69cmc2iPPY8oVEeHxF14jH6MAWxvg

Dobro, lepo je što smo pružili pomoć. Po meni svakako treba. Neki kažu da je malo, a neki opet da nije trebalo uopšte. Šta vi mislite?
odoše pare u mafijaške projekte
 
znači premijerka rekla da su rusi divljaci koji treskaju po civilima a rusi stalno naglašavaju da to izbegavaju
doduše u početku su najviše ginuli ali ne samo zbog rusa nego i zbog ukro militanata

a sad je civilno ugrožen donjeck a to nije trenutno pod ukrajinom možda da daju tim što gađaju jer su pod stresom ;)
nije ni priznala zauzete teritorije to je ukrajina
 
Al' se to razbahat'lo, a nekad biješe: cijela Tuzla, jednu kozu muzla.
bezobrazno preko svake mjere! :rtfm:

znaš ti šta je on meni rekA'?
Mile smije reć da je za Ruse a Vučić ne smije....

a ne reče da RS i Srbija nisu isto u medjunarodnim vodama

Srbiji mogu lupit sankcija a RS je dio BiH i sad lupi ti jednom dijelu?

A kad treba da budu JUNACI KOJI SE ŽIVI PREDAT NEĆE e tad je bosanski standardno "časni sude"... :kafa:

Šešelj kakav god da je bar im se posro u lice nekoliko puta:
"ja vama da ustajem? pa vi niste normalni... vi ste belosvetski ološ kako ja četnički vojvoda vama da ustajem?"

ali meni je vrh ono:
"ispratio sam nekoliko sudija na onaj svet, molim vas da malo ubrzamo bilo bi mi žao da ispratim i vas"
:lol:
 

Back
Top