Ukrajinci u Srbiji

Cro_čvarak

Iskusan
Poruka
5.283
Zanima me kako se osjećaju Ukrajinci u Srbiji, da li se šokiraju kad vide potporu Rusiji i Putinu? Da li su izbjeglice iz Ukrajine dobro došle u Srbiji? Što s pripadnicima ukrajinske nacionalne manjine u Srbiji, da li se osjećaju ugroženo u današnjim uvjetima?
 
Zanima me kako se osjećaju Ukrajinci u Srbiji, da li se šokiraju kad vide potporu Rusiji i Putinu? Da li su izbjeglice iz Ukrajine dobro došle u Srbiji? Što s pripadnicima ukrajinske nacionalne manjine u Srbiji, da li se osjećaju ugroženo u današnjim uvjetima?
Не треба да се осећају угрожено. И Украјинци и Руси су добродошли у Србију. У мојој згради има нека породица, не знам да ли је руска или украјинска...весели су, чује се певање мале деце из стана, не видим да им фали било шта...
 
Zanima me kako se osjećaju Ukrajinci u Srbiji, da li se šokiraju kad vide potporu Rusiji i Putinu? Da li su izbjeglice iz Ukrajine dobro došle u Srbiji? Što s pripadnicima ukrajinske nacionalne manjine u Srbiji, da li se osjećaju ugroženo u današnjim uvjetima?
Ja podrzavam Rusiju i Putina zato sto se bore protiv zla sa zapada ne podrzavam Zelenskog i ljude oko njega jer su ukrajinski narod gurnuli u tragediju.
 
Licno poznajem jednu porodicu koja se doselila u moje selo pre desetak godina

Normalno zive ljudi

Deca idu u skolu, govore srpski, roditelji rade.

Kako u Hrvatskoj?
Jel i njih maltretirate zbog azbuke

Licno poznajem jednu porodicu koja se doselila u moje selo pre desetak godina

Normalno zive ljudi

Deca idu u skolu, govore srpski, roditelji rade.

Kako u Hrvatskoj?
Jel i njih maltretirate zbog azbuke?
Vidiš zbog Ukrajinaca u školi mala djeca u Hrvatskoj vidili ćirilicu😁
 
Све их више има и нека долазе још поправиће нам демографску слику, а ми Срби и једне и друге капирамо као своје...
trebalo bi im pomoci da se porodicno spoje, sada kada vidimo da ima masa dezertera, pa neka i oni dodju, usput neka samo bace oruzje i presvuku se u civile
 
Vidiš zbog Ukrajinaca u školi mala djeca u Hrvatskoj vidili ćirilicu😁
ukre su izmiksovale cirilicu i latinicu, jel nisu im sva slova cirilicna - "i".
trebali su kao mi srbi da imaju oba pisma
jel nam fali nesto?
srbi kosmopolite.
bez srba nema nista od nsp.
upravo mi srbi imamo resenje za ceo zavadjeni svet.
vi cro, da naculjite usi, zato ste i dosli na ovaj forum

mi srbi smo najfleksibilniji, ali su vas okrenuli protiv nas, kao i ukre protiv rusa, da svet ostane zavadjen, umesto da nas je svet iskoristio da sednemo i dogovorimo kakav ce biti nsp... e, sad ako svet 'oce prvo ww3 i veliki reset, pa onda da sednemo i dogovorimo se, mi srbi cemo da sacekamo i to, ali bez nas nece biti dogovora, samo klanice, pa sad kako 'ocete, mi smo svoju golgotu i genocid prosli, ne moz' vise da budemo kaznjeni, realno
 
Poslednja izmena:
Све их више има и нека долазе још поправиће нам демографску слику, а ми Срби и једне и друге капирамо као своје...
Увек смо ми Срби били и за Укре и за Русе, ал зато за совјете било смо ''за'' 45те после силовања Совјетским тенковима

А о теми, браћа Срби треба да знају да Украјинци не воле нашу владу због корупције са Путином, а не због народа...

Надам се да ће наша влада да им деполитизацијом питања Украјинаца олакша и повећа добро мишљење које имају о нама - обичним Србима...
 

Back
Top