Ukrajinci u Srbiji

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Evo prilike za provodazisanje. Kukalo se na migrante i Albanke, valjda ce odgovarati Ukrajjinci i Ukrajinke Sloveni i pravoslavci.
Украјинци су екстремно одговарајући у Србији, поготову деполитизовани и религиозни...

За Русе важи исто, слободно нека дођу у Србију да живе, лако се уклапају са нама...

Tenkre 2

Zainteresovan član
Poruka
171
U poslednje vreme viđam puno i Ukrajinaca,ali i Rusa iz istočne Ukrajine ovde.Nikome ništa ne fali. Možda ću ja početi da ih prebijam-i jedne i druge, jer često znaju da naprave veliku gužvu u marketima.Ti kada uđu, kupuju sve i svašta i gomilaju zalihe. Kao da će rat... :think:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.834
Najveći apsurd je da su Rusi koji su došli ovde najčešče prozapadni ili apolitični i i nemaju nikakav problem sa Ukrajincima koji su takođe došli ovde svesni kakvo je javno mnenje a to je izrazito prorusko. Štaviše su malo je reći(Rusi) iznenađeni ovdašnjom zaluđenošću Putinom. Ljudi su ovde privremeno došli da im ne bi poslovi propali zbog rata i/ili sankcija koji su vezani za zapad i to je to, gledaju svoja posla i ne mešaju se puno sa nama. Mislim da je to do mentaliteta njihovog.
Ni jedni ni drugi bilo kakvog da su opredeljenja ovde nemaju problem. Srbi se međusobno napušavaju daleko više po ovom osnovu, tj ovo im je još jedan razlog za etiketiranje "protivnika", a Ukrajinci i Rusi su apsolutno sporedni u toj priči iako je o njihovim zemljama reč. Zato im je sasvim dobro ovde sa nama.

RoadSD

Ističe se
Poruka
2.725
Zanima me kako se osjećaju Ukrajinci u Srbiji, da li se šokiraju kad vide potporu Rusiji i Putinu? Da li su izbjeglice iz Ukrajine dobro došle u Srbiji? Što s pripadnicima ukrajinske nacionalne manjine u Srbiji, da li se osjećaju ugroženo u današnjim uvjetima?
Ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg bi se Ukrajinci osećali ugroženo u Srbiji samo zato što su Ukrajinci.. Što se mene lično tiče dobrodošli su koliko i Rusi sve dok se ponašaju primereno (i jedni i drugi). Što se ukrajinske nacionalne manjine u Srbiji tiče oni su praktično naši ljudi tako da je bezveze komentarsati.

Da se razumemo i Ukrajinac i Srbin može da naleti na neku budalu koja će ga isprozivati iz bilo kog razloga ali o nekoj ugroženosti od većine ili sistema nema ni govora.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Шта се кукало, свака част Албанкама, нико није хтео осим њих да живи на селу.
Дај реци да се шалиш... батали те хајпове Мирољуба Петровића, тв евангелисте, секташа и букача

Не иде се натраг на село без добре механизације, планова и алата... албанке по Србским Селима су презир у том селу...

RIA77

Poznat
Poruka
7.480
Дај реци да се шалиш... батали те хајпове Мирољуба Петровића, тв евангелисте, секташа и букача
Зар је лоше ако Албанке пређу у православље ?
Реци реално, која жена жели да живи на селу и живи сеоски живот ? Ретко ко. На селима има много неожењених мушкараца.
Не иде се натраг на село без добре механизације, планова и алата... албанке по Србским Селима су презир у том селу...
Не бих се сложио са тобом. То што ти не волиш Албанке, то је једно, а то што ни Српкиње,ни Рускиње нити било ко други неће да иде на село, то је већ чињенично стање.

bas kao

Elita
Poruka
15.612

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Зар је лоше ако Албанке пређу у православље ?
Реци реално, која жена жели да живи на селу и живи сеоски живот ? Ретко ко. На селима има много неожењених мушкараца.

То је проблем корупције на свим нивоима... глобална јерес среброљубља због духовне беде

чим створимо повољне услове, а то је процес који тек треба да покренемо кроз депутинизацију и укидања хладноратовког Удба мајинд-сета Србаља, нећемо имати потребе да се понижавамо са Шиптарима, као што је Валак хтео преко пророка Валама да прокуне израиљ...

Знај, да иако му анатема за паре није успела, Валак је успео Валама да придобије за међусобно укрштање пагана и Израиљаца преко женидаба а за иноплеменкиња и тиме скино благослов са Израиља, падом истих у идолопоклонство и двоверсто... чак је и Мојсије бранио то, а Финес пробадо копљем за тај експеримент... наравно, данас само ту превентиву треба дебруталисати кроз Хришћанску просвету, али и протекцију

Албанци су никакви самодржавни православци (Грчки су ''проксији'') и не треба да ово наше трагично православље још грђе екуменишемо, светосавље дозвољава само зајамчене и проверене бракове, а не било какве експерименте...

Дакле, до нас је да се поправимо, види колико има неудатих Србкиња, само због забагованих соцошки одгонетки и загонетки хуманиста и ресто лажова, којима Мики Чивутин припада скроз

Не бих се сложио са тобом. То што ти не волиш Албанке, то је једно, а то што ни Српкиње,ни Рускиње нити било ко други неће да иде на село, то је већ чињенично стање.

Дигни све на стратешки ниво, а не да спушташ на мој лични, нису ту само моје негативне емоције према њима у питању, добро сам размислио и посаветово се за Законоправилом

RIA77

Poznat
Poruka
7.480
Дигни све на стратешки ниво, а не да спушташ на мој лични, нису ту само моје негативне емоције према њима у питању, добро сам размислио и посаветово се за Законоправилом
Извини није била намера. Дакле волиш Албанце ?

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Извини није била намера. Дакле волиш Албанце ?
Волим, али знам да су двоверци и варавари у поређењу са нама... некомпатибилни су из мноштво разлога за неку похвалнију причу и соцошки смер

Нису се само Србкиње модернизовале и ''еманциповале'', већ и Срби, тако да је глупо за белу кугу бацати љагу на наше сестре и ћере

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
29.171
Zanima me kako se osjećaju Ukrajinci u Srbiji, da li se šokiraju kad vide potporu Rusiji i Putinu? Da li su izbjeglice iz Ukrajine dobro došle u Srbiji? Što s pripadnicima ukrajinske nacionalne manjine u Srbiji, da li se osjećaju ugroženo u današnjim uvjetima?

Ozbiljan problem imaju ovde.

Čim mi domoroci, zbog našeg proruskog stava, skontamo da su Ukrajinci, počinjemo da ih šikaniramo i maltretiramo.

Napadamo ih i kamenujemo na ulici, pljačkamo, sve žensko starije od 11 godina silujemo. Ako žele da rade kojim slučajem, tretiramo ih kao belo roblje. Automobile sa ukrajinskim tablicama redovno razbijamo, moraju da ih prelepljuju izolir trakom i KS tablicama, ali džabe im, provalimo uvek.

Ili još gore, otkucamo ih Rusima, kojih takođe imamo ovde, pa ih oni zlostavljaju.

Uglavnom, trudimo se da se na svaki način osećaju kao da su u Donbasu, ili kao Srbi u Hrvatskoj.

Tako nekako.

A ovde ove domaće Ukrajince smo ukinuli, ja sam baš pre neki dan naterao komšiju da ide i prijavi se kao Rusin. Iz inata.

Cro_čvarak

Ističe se
Poruka
2.938
Neće, nije isplativo.
Kako sam već napisao smatram da Hrvatska ne triba pripojiti zapadnu Srbiju radi te krvi. Zapravo Hrvatska bi trebala tražiti teritorijalne ustupke od dalekih zemalja(uz BIH). Riječ je o Argentini i Čileu ili u drugom scenariju Novi Zeland. Bila bi proglašena nova Hrvatska s sjedištem u Punta Arenasu u kojem je do danas očuvan tradicionalni dalmatinski jezik. Ili bi se možda zatražio južni novozelandski otok🤔🤔

Cro_čvarak

Ističe se
Poruka
2.938
Ozbiljan problem imaju ovde.

Čim mi domoroci, zbog našeg proruskog stava, skontamo da su Ukrajinci, počinjemo da ih šikaniramo i maltretiramo.

Napadamo ih i kamenujemo na ulici, pljačkamo, sve žensko starije od 11 godina silujemo. Ako žele da rade kojim slučajem, tretiramo ih kao belo roblje. Automobile sa ukrajinskim tablicama redovno razbijamo, moraju da ih prelepljuju izolir trakom i KS tablicama, ali džabe im, provalimo uvek.

Ili još gore, otkucamo ih Rusima, kojih takođe imamo ovde, pa ih oni zlostavljaju.

Uglavnom, trudimo se da se na svaki način osećaju kao da su u Donbasu, ili kao Srbi u Hrvatskoj.

Tako nekako.

A ovde ove domaće Ukrajince smo ukinuli, ja sam baš pre neki dan naterao komšiju da ide i prijavi se kao Rusin. Iz inata.
Pa ovo je prestrašno😮😮😮.

Nadam se da se zafrkavaš 🤔🤔🤔

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Pa ovo je prestrašno😮😮😮.

Nadam se da se zafrkavaš 🤔🤔🤔
Ма пусти тог чику, овде је на терапји и под стручним надзором...

Лечи се од хиперреализма, дуго је већ гледалац Балкан-инфо и емисије ''Дебилица'' Миломира Марића на Хепију па воли Русе по партијској линији

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.