Ukrajinci u Srbiji

Cro_čvarak

Ističe se
Poruka
2.562
Zanima me kako se osjećaju Ukrajinci u Srbiji, da li se šokiraju kad vide potporu Rusiji i Putinu? Da li su izbjeglice iz Ukrajine dobro došle u Srbiji? Što s pripadnicima ukrajinske nacionalne manjine u Srbiji, da li se osjećaju ugroženo u današnjim uvjetima?

Poruka
11.453
Zanima me kako se osjećaju Ukrajinci u Srbiji, da li se šokiraju kad vide potporu Rusiji i Putinu? Da li su izbjeglice iz Ukrajine dobro došle u Srbiji? Što s pripadnicima ukrajinske nacionalne manjine u Srbiji, da li se osjećaju ugroženo u današnjim uvjetima?
Не треба да се осећају угрожено. И Украјинци и Руси су добродошли у Србију. У мојој згради има нека породица, не знам да ли је руска или украјинска...весели су, чује се певање мале деце из стана, не видим да им фали било шта...

radeta62

Buduća legenda
Poruka
39.429
Ja podrzavam Rusiju i Putina zato sto se bore protiv zla sa zapada ne podrzavam Zelenskog i ljude oko njega jer su ukrajinski narod gurnuli u tragediju.

Cro_čvarak

Ističe se
Poruka
2.562
Licno poznajem jednu porodicu koja se doselila u moje selo pre desetak godina

Normalno zive ljudi

Deca idu u skolu, govore srpski, roditelji rade.

Kako u Hrvatskoj?
Jel i njih maltretirate zbog azbuke

Licno poznajem jednu porodicu koja se doselila u moje selo pre desetak godina

Normalno zive ljudi

Deca idu u skolu, govore srpski, roditelji rade.

Kako u Hrvatskoj?
Jel i njih maltretirate zbog azbuke?
Vidiš zbog Ukrajinaca u školi mala djeca u Hrvatskoj vidili ćirilicu😁

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
176.157
Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.