Ukrajinci se na Košarama borili na srpskoj strani, i komandant Azova se prijavio

unnamed.jpg


:mrgreen:
 
A samo napraviti kratku analizu , pitajte svakoga gde im rade deca i sta misle o rusiji ... toliku sizofreniju bukvalno nema ni jedna zemlja.
Kakve to veze ima sa bilo čim?
Izuzev u vanrednim situacijama kao što je rat, svako normalan radi u svoju korist a pogotovo u korist svoje dece.

Tvoji preci su recimo uvek više voleli da budu kočijaši nego konjušari u Austrougarskoj
Ali je većina tvojih predaka ipak provela svoj bedni život čisteći štale i klozete po KuK.
Nije bilo potrebno mnogo inteligencije za to, zato si ti sad ostao uskraćen za istu ali si zato nasledio gomilu kompleksa.
I džaba pokušavaš to da lečiš ovde na krsti, neće da pomogne sigurno, probaj sa specijalizovanim ustanovama.
 
Poslednja izmena:
E jado ja sam u Krusevcu sluzio vojsku ;)

U vojsci ne rastu muda, kao ni u teretani. Žao mi je što si bio u mom gradu, samo si ostavio više nereda za sređivanje. Nego, jesam li te ja dobro razumeo da bi ti uradio po pitanju eventualnog ruskog napada na EU isto što i ja po pitanju Kosmeta? To jest, išao bi da se boriš protiv Rusa? :lol:
 
Vrlo sumorno mesto, ko neki turoban "grad" u Rusiji, Kazahstanu, Kirgiziji, istoku Ukrajine, Belorusiji, Moldaviji....

Upoređivali smo ga skoro sa tvojim Zemunom, i u tom poređenju ti si ispao seljanin :lol:

Nova Palmodina. :mrgreen:
S tim da je Jagodina barem malo lepša , arhitektonski gledano.

Sigurno, samo što je za vaša sela Kruševac spejs - šatl :whistling:

:( kazu od kada je tu bata Keramika , jos je gore ... mafija cveta kao blesava.

Zapravo, otkad je on tu Kruševac je prelep i prilično razvijen grad. Ovde posla ima u ozbiljnim firmama, dok ti moraš da kukaš za zaposlenje u Azotari :lol:
 
Vazda neke liberalne suze.

Ne sećam se da su tako plakali kada su nacisti spaljivali žive ljude u Odesi, kao ni kada su granate svakodnevno padale po Donjecku i Lugansku. Ovo im je puno pogodilo sujetu, jer su mislili da je njihov svet nedodirljiv, samo što nisu računali da su u očima Rusa svi oni samo obični mravi :kafa:
 
NVO su zakon.
Jedini glasovi razuma u radikalskoj Stradiji.

Plus piju krv na slamčicu Vadikalima i Zlobistima već 20+ godina. :per:

Da nema njih, ovo bi bio totalni putleristan.
НВО су ван закона код мене!
Знак да има наде у борби против те олоши!
Нека иду код својих ментора који их плаћају а не да смрде по улицама за сендвич!
 

Back
Top