Ukrajinci se na Košarama borili na srpskoj strani, i komandant Azova se prijavio

I sto je najgore zvaljavi jasno koristi ovu situaciju da nas degradira jos vise pod izgovorom da Srbi nece u EU :hahaha:
Dakle ovde ce ruske ideje biti pristutne jos dosta dugo na stetu svih pa i tih kremljobotova.
A samo napraviti kratku analizu , pitajte svakoga gde im rade deca i sta misle o rusiji ... toliku sizofreniju bukvalno nema ni jedna zemlja.

Mene to ne degradira, živim sasvim normalno kao i ogromna većina građana ove zemlje koje situacija u Ukrajini ič ne dotiče. Oni koji se osećaju degradirano, šta da im kažem, neka rade na sebi i naprave nešto od svojih života, a ne večito da se šlepaju uz nekoga.
 
Nista novo od tebe.
Ово као да са бескућником кој има шизу разговарам, некохерентна лупетања и онда славље тријумфа

A šta bi ti konkretno uradio po tom pitanju? :lol:
1654159930841.png

Неће нешто тешко бити лол
 
Ne, ako je ko njime opsednut, to su rusokolonaši.
Inače, upravo je on pre koji dan krenuo da preti Poljskoj. Zato sam ga spomenuo pre koji minut.
Није он ником претио већ је одговарао на кјуендеј. Кадиров се уопште не спомиње иначе у Русији колико на западу.
 
I sto je najgore zvaljavi jasno koristi ovu situaciju da nas degradira jos vise pod izgovorom da Srbi nece u EU :hahaha:
Dakle ovde ce ruske ideje biti pristutne jos dosta dugo na stetu svih pa i tih kremljobotova.
A samo napraviti kratku analizu , pitajte svakoga gde im rade deca i sta misle o rusiji ... toliku sizofreniju bukvalno nema ni jedna zemlja.

Prema nekim zadnjim istraživanjima ti "kremljobotovi" čine 80 posto Srbije.

I za ove šizofrene: ljubav i prodaja radne snage su 2 potpuno različita pojma.
Kada ćete jednom to da shvatite?
 
Prema nekim zadnjim istraživanjima ti "kremljobotovi" čine 80 posto Srbije.

I za ove šizofrene: ljubav i prodaja radne snage su 2 potpuno različita pojma.
Kada ćete jednom to da shvatite?
jel su mahom ?
Znam da ti nije lako kada AV izgovara " sankcije " ti se zapitas kuda plovi ovaj brod.

Samo na kratko cu ovim besnim ignore kerovima odgovoriti cisto da im bude nesto jasnije u zivotu.
 

Back
Top