Украјина у ЕУ пре Србије, па шта ћемо међу нацисте аман Срби?

F. Chief

Elita
Poruka
16.467
Ауторска
Изјава највиших званичника у ЕУ да гледају како Украјину што пре у ЕУ а то што њихова војска чини ратне злочине над Руском заробљеницима ником ништа.
Искрено у творевини где је нацизам у успону од Аустрије,Немачке,Пољске,Хрватске и скоро свих осталих па да ли је могуће да смо толико луди па да мислимо да им припадамо?
Сварно мислите да ће Русија дозволити да оваква ЕУ опстане?
Оваква ЕУ неће имати ни довољно обрадиве површине да производи сама пшеницу да се исхрани већ ће морати куповати.Украјина може са својом површином да храни целу ЕУ али да ли ће Русија сада бити тако добра према њој?

Rusiju nitko vise nista ne pita, postala je politicki nevazna :kafa:

iig

Elita
Poruka
17.937
naci evropa sa svojim miljenicima SS galizien
1649518728954.png

1649518769783.png

F. Chief

Elita
Poruka
16.467
Pa vidi se da si imao neku dvojku iz istorije i to samo da prođeš.
Svako ko se ponašao kao EU prema Rusiji stradali su na desetine miliona nedužnih kroz istoriju bivole jedan.

Rusija se sama izbacila iz politickog zivota Europe, sad samo zakljucati vrata i baciti kljuc :kafa:

Naturlich! Kada topovi progovore, političare niko ništa ne pita! :klap:

Tocno

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.486
Hoces reci Rusija nece postojati kad izgubi ovaj rat?

Pa, slazem se, tesko ce Rusija opstati kad svi shvate da je vojno slaba i nikakva, teska buducnost je pred Rusijom :sad2:
Ja znam da navijaš protiv Rusije jer ste članica NATO tako da iskreno delićete zajedničku sudbinu kaka god bila.

Xicor

Ističe se
Poruka
2.365
trebao je geda gluperda odmah da zavrne gas 100%, a ne da nam komsija sada tvrdi kako ukre povracuju sve unazad teritorije, eno i harkov je sada u pitanju

da je gluperda lupio sankcije bilo bi rusko sve do dnjepra, a ovako cvrc mile, rusija nema pojma kako se vodi rat EKONOMSKI

Jos jednom da naglasim da sam za sankcije jer sam protiv rata, a sankcijama bi se rat zavrsio na samom pocetku. Nemas 'leba, nemas zejtina, nemas gasa, nemas nafte, nema sansi da bi zagovarao rat, osim ako ne mislis da krenes u pohod da to sve osvojis i otmes.
Oko vodjenja rata. Rusija je bila pod mnogo tezim sankcijama nekada dok je postojao Sovjetski savez, pa su 1989 imali 37% veci bdp od USA i ostavili ceo svet u soku. Da se nisu razisli danas bi imali 50 % veci bdp od amera. Mocno je to trziste sa nepreglednim sirovinama i bogastvom. Znaju oni vrlo dobro kako se ratuje.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
62.117
🇪🇺 Председница Европске комисије Урсула фон дер Лајен о изгледима за придруживање Украјине ЕУ:

„Процес траје годинама, али у ванредној ситуацији морамо бити спремни на нестандардне кораке“.

👉 Најновије вести — rs.sputniknews.com

Može a ne i mora biti. :mrgreen:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.