Украјина у ЕУ пре Србије, па шта ћемо међу нацисте аман Срби?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.125
Ovo mi liči na onu priču od pre 30+ godina. Slovenija će propasti bez Jugoslavije i takve slične gluposti. Mogu Evropa i Svet bez Rusije al može li Rusija bez njih. A kako ti misliš u Evropu kad je vučkić putinofil. Dolazi mu patuljak putko na parade, pred izbora posle izbora. Prodao sve rusima i kinezima.
BINGO! EU i Rusija NE mogu jedni bez drugih! Zaključak: Bajdene, POPUSHI nam debelu KUBANSKU cigaru! :bravo:

Malo obrazovanja za isprane mozgove: Klasična kapitalistička monopolistička taktika! Prvo izbaciš jeftiniju ( rusku) alternativu, a onda diktiraš i PLJAČKAŠ raju svojim cenama! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Poslednja izmena:

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.880
BINGO! EU i Rusija NE mogu jedni bez drugih! Zaključak: Bajdene, POPUSHI nam debelu KUBANSKU cigaru! :bravo:
onda ce rusija da bude izbacivana i dalje iz un, a eu ce da dobije nuklearnu podrsku, poljska je odusevljena tom idejom

ali ja opet apelujem: sankcije su iz raja izasle, lupite eu sankcije, pa da prekinemo ovo ludilo ubijanja

zaista, sta jos treba da se desi da pojedini shvate da nece moci rusija i eu da budu zajedno, samo neprijateljstvo vlada, pa je onda razdruzivanje najbolje... razidjite se bre kao ljudi. SANKCIJE NEMA VAM DRUGE

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.125
onda ce rusija da bude izbacivana i dalje iz un, a eu ce da dobije nuklearnu podrsku, poljska je odusevljena tom idejom

ali ja opet apelujem: sankcije su iz raja izasle, lupite eu sankcije, pa da prekinemo ovo ludilo ubijanja
Koji si ti naivac! I Hitler je imao sankcije, :zcepanje:, pa je ipak 50 miliona ljudi poginulo dok ga nisu sredili..... A Rusija je malo veći zalogaj....

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.880
Koji si ti naivac! I Hitler je imao sankcije, :zcepanje:, pa je ipak 50 miliona ljudi poginulo dok ga nisu sredili..... A Rusija je malo veći zalogaj....
Nece biti, cak naprotiv, on je finansiran i odavleeee, ali je glavna bila BANKA ENGLESKE
The headquarters of the Communist-Capitalist International is in the City of London. The Bank of England financed the Nazi war machine just as they financed the Bolshevik revolution. https://www.henrymakow.com/000936.html
putin se satanizuje, a hilter se glorifikovao - da napadne rusiju, STO SE I DESILO, i tek kada su obe strane dovoljno obogaljene, onda su rekli - sada je dosta
Hitler was an active Rothschild agent.
(Time Magazine's 'Man of the Year' 1938. The Illuminati created Hitler.)
1649498077554.png

cak je hitlerov fasizam uporediv i sa danasnjim, ne znam da li je iko napravio razliku - korporativni liberalni kapitalizam

How the Banksters Forced the US Into WW2

THE MODUS OPERANDI

In the 1930's the American people learned how the bankers had maneuvered the US into World War One for great profit. Congress passed a battery of legislation to prevent this from happening again. British PM Neville Chamberlain called the US Congress "pig headed and self righteous nobodies."

iso1.jpg

Thus the Illuminati had to change public opinion before FDR could commit the US to war. Their main weapon was the mass media, literally owned by the central bankers or controlled by advertising from their cartels.

In 1940, publications owned by the central bankers and their front men included The New York Herald Tribune, The New York Times, PM, The Chicago Sun, The Cowles Group (Look), Time Life, The Washington Post and the Baltimore Sun. All were decidedly for intervention. Hollywood also produced war propaganda. Alexander Korda, director of "Lady Hamilton" and "The Lion has Wings" was a British agent.

Poslednja izmena:

radeta62

Buduća legenda
Poruka
38.896
trebao je geda gluperda odmah da zavrne gas 100%, a ne da nam komsija sada tvrdi kako ukre povracuju sve unazad teritorije, eno i harkov je sada u pitanju

da je gluperda lupio sankcije bilo bi rusko sve do dnjepra, a ovako cvrc mile, rusija nema pojma kako se vodi rat EKONOMSKI

Jos jednom da naglasim da sam za sankcije jer sam protiv rata, a sankcijama bi se rat zavrsio na samom pocetku. Nemas 'leba, nemas zejtina, nemas gasa, nemas nafte, nema sansi da bi zagovarao rat, osim ako ne mislis da krenes u pohod da to sve osvojis i otmes.
Sta je tu je nema povlacenja Putin do pobede.

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.880
Sta je tu je nema povlacenja Putin do pobede.
ja samo kazem ako vec znamo sta ce biti sutra, dajte da to napravimo danas, ste je tu je, energija i hrana ce biti duplo/troduplo skuplje, a sve ostalo isto

nego rusima je problem kina koja pravi sa njima 30-godisnje ugovore, da ubace klauzulu da ne dobijaju bas upola cene trzisne gas za nekik 10 - 20 godina, jer su se danas pogodili... kini opet vreme ide na ruku, kazu, samo vas gledamo, racunaju na duge staze, dok eu masta o zelenoj energiji samo lazuci sebe i druge - odakle ce da dobiju, proizvedu hidrogen/vodonik, koliko gasa ce i cijeg da potrose za tu proizvodnju?

prica sa tuznim, zovite ga ''zelenim'' krajem, su nuklearne centrale, a tu su opet rusi i ameri prvi

Poslednja izmena:

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.098
Ауторска
Изјава највиших званичника у ЕУ да гледају како Украјину што пре у ЕУ а то што њихова војска чини ратне злочине над Руском заробљеницима ником ништа.
Искрено у творевини где је нацизам у успону од Аустрије,Немачке,Пољске,Хрватске и скоро свих осталих па да ли је могуће да смо толико луди па да мислимо да им припадамо?
Сварно мислите да ће Русија дозволити да оваква ЕУ опстане?
Оваква ЕУ неће имати ни довољно обрадиве површине да производи сама пшеницу да се исхрани већ ће морати куповати.Украјина може са својом површином да храни целу ЕУ али да ли ће Русија сада бити тако добра према њој?
Osnovna škola "Pobednika Tranzicije bb" tamo neke 2050-te

Amerika je odložila napad na Rusiju nedelju dana zato što je Aleksandar Vučič pristao na sve od UN-a ali su "Zavetnici" i "Dveri" na brzinu fotkali parole furnuli i okačili na fejs kao narodnu volju:
"Bolje Ruski gas nego NATO pas"

Narod je ćutao jer šta glasači imaju sa time, oni su samo birali.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.665

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.098
Nece biti, cak naprotiv, on je finansiran i odavleeee, ali je glavna bila BANKA ENGLESKE

putin se satanizuje, a hilter se glorifikovao - da napadne rusiju, STO SE I DESILO, i tek kada su obe strane dovoljno obogaljene, onda su rekli - sada je dosta
Pogledajte prilog 1133758

cak je hitlerov fasizam uporediv i sa danasnjim, ne znam da li je iko napravio razliku - korporativni liberalni kapitalizam

Uslovi po srpskim firmama su odavno prešle svaku granicu pristojnosti.
Radi se po poznatom modelu...

%D0%BD%D0%B8%D0%BD%20%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0.jpg

ne bih ovde imenovao "Firmu" ali su se domaći kapoi... pardon menadžeri svojski potrudili... zaposleni je operisao tumor mozga i par meseci nije mogao da zaključi bolovanje - čekali su da premine posle operacije, da ne bacaju pare...

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.125

Pogledajte prilog 1133758

mani me sitnih ličnih detalja 'ispod radara'. Činjenica je da su nemačke podmornice potapale USA brodove koji su prevozili 'pomoć' u Britaniju, a NE u Nemačku....

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.125
Ne pripada ništa, čista pljačka. Radi se na ozakonjenju iste, ali to nije pripadnost.
Ne preteruj! Zamisli da se 'sutra' pojavi neki PIJANI američki 'Jeljcin' i USA PODELI indijancima, crncima, kubancima, meksikacima, latinosima, francuzima, englezima itd.....I ti onda prekosutra tvrdiš da američkim belčugama ne pripada ništa!? :zcepanje:

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.880
mani me sitnih ličnih detalja 'ispod radara'. Činjenica je da su nemačke podmornice potapale USA brodove koji su prevozili 'pomoć' u Britaniju, a NE u Nemačku....
ne mozes ti da kazes da si pao s kruske usred 2. rata, a da te ne zanimaju godine koje su prethodile... mislim mozes, ali onda te ne zanima kako i zasto je do rata doslo

jednom kada je rat bio u punom zamahu, pa naravno da je postojao plan o zavrsetku, naravno da su cak i rusi bili saveznici, pa samo malouman moze da poveruje da bi nemci vladali svetom sa italijanima, i japancima... danas vidimo da je sve to ustrojeno! naravno, plan je postojao.

nije to ''ispod radara'' sto ti ja postavljam linkove, nego fakti, kako je sve bilo isplanirano i sprovedeno .
The Bank of England financed the Nazi war machine just as they financed the Bolshevik revolution

Poslednja izmena:

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.880
Te priče da će EU primiti Ukrajinu su totalno nerealne. Ne treba im razorena država sa večnim teritorijalnim sporovima. Pogotovo u uslovima ekonomske krize koja vlada.
naravno, oni ih samo loze da ratuju, a za sargarepu eu ce da izvise

sankcije pa da vidis da li rusija ima kome da proda gas, a ja bih ga ga zapalio, neka gori u vetar

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.125
ne mozes ti da kazes da si pao s kruske usred 2. rata, a da te ne zanimaju godine koje su prethodile... mislim mozes, ali onda te ne zanima kako i zasto je do rata doslo

jednom kada je rat bio u punom zamahu, pa naravno da je postojao plan o zavrsetku, naravno da su cak i rusi bili saveznici, pa samo malouman moze da poveruje da bi nemci vladali svetom sa italijanima, i japancima... danas vidimo da je sve to ustrojeno! naravno, plan je postojao.

nije to ''ispod radara'' sto ti ja postavljam linkove, nego fakti, kako je sve bilo isplanirano i sprovedeno .
Promašio si BIT: Sankcije nisu shebale ni Hitlera...a onda sigurno NEĆE ni Rusiju... a ti sada pevaj borbene....

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.125
naravno, oni ih samo loze da ratuju, a za sargarepu eu ce da izvise

sankcije pa da vidis da li rusija ima kome da proda gas, a ja bih ga ga zapalio, neka gori u vetar
Rusija (SSSR) je preživela i dane kada NIJE izvozila gas, tj. kada ih je Hitler nemilosrdno gazio, pljačkao i ubijao, te kada su silna sredstva uložili u ratnu tehniku za pobedu Hitlera.... a vi se samo nadajte rezultatima sankcija... kao što su sankcijama 'shebali' Kubu i S. Koreju! :zcepanje:
Dok Rusima ne možete da ukinete Votku, hebale vas sankcije! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.880
Promašio si BIT: Sankcije nisu shebale ni Hitlera...a onda sigurno NEĆE ni Rusiju... a ti sada pevaj borbene....
ja ti navodim da je banka engleske finansirala naci hitlerovu ratnu masinu, pa ti navodim brzezinski da rece za je pravi neprijatelj pravoslavlje, pa ti navodim zapadnjake koji znaju sledece:
"Christianity is our only real enemy since all the political and economic phenomena of the bourgeois states are only its consequences," Rakovsky, says. (All page citations from Griffin, Fourth Reich of the Rich, 1988, p. 264) https://www.savethemales.ca/000275.html

pare su ti osnova kako danas svet funkcionise, banksteraj je finansirao ratove, cak obe strane u sukobu, ALI UVEK NESTO NE KRENE BAS KAKO JE ISPLANIRANO

CONTAINING STALIN

In order to control Stalin, international finance was forced to build up Hitler and the Nazi party. Rakowsky confirms that Jewish financiers backed the Nazis although Hitler supposedly was not aware of this.

"The ambassador Warburg presented himself under a false name and Hitler did not even guess his race... he also lied regarding whose representative he was... Our aim was to provoke a war and Hitler was war...[the Nazis] received...millions of dollars sent to it from Wall Street, and millions of marks from German financiers through Schacht; [providing] the upkeep of the S.A and the S.S. and also the financing of the elections..." (259-260)

Unfortunately for the bankers, Hitler also proved intractable. He started to print his own money! https://www.savethemales.ca/000275.html
TEK KADA JE HITLER POSTAO VECA PRETNJA OD STALJINA, ONDA SU RUSI POSTALI ''SAVEZNICI'', A PRE TOGA JE ISPLANIRANO DA IH HICA SAMELJE!
Hitler had become a bigger threat than Stalin, who had not meddled with money.

sveznadar

Veoma poznat
Poruka
13.784
Ауторска
Изјава највиших званичника у ЕУ да гледају како Украјину што пре у ЕУ а то што њихова војска чини ратне злочине над Руском заробљеницима ником ништа.
Искрено у творевини где је нацизам у успону од Аустрије,Немачке,Пољске,Хрватске и скоро свих осталих па да ли је могуће да смо толико луди па да мислимо да им припадамо?
Сварно мислите да ће Русија дозволити да оваква ЕУ опстане?
Оваква ЕУ неће имати ни довољно обрадиве површине да производи сама пшеницу да се исхрани већ ће морати куповати.Украјина може са својом површином да храни целу ЕУ али да ли ће Русија сада бити тако добра према њој?
Косовар, олади

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.