Ukrajina ima pravo da se brani, jedino Putin može da spreči rat

Yenta it seems like you are butthurt, Crimea is part of Russia, The people of Crimea reunified with Russia. Yenta go pound sand
Incorrect. You lost control of Kiev in year 2014.

Adolph PutIer has been thoroughly defeated by the forces of good (The Right Sector)

Ukraine-Militia-Interviews-Poster1163195386.jpg
 
То нико не зна.Можда би наступила нуклеарна зима, а можда и не би.

Суштина је у томе да НАТО агресивно окружује Русију, и покушава да Русију доведе у безизлазну ситуацију.
 

Ukrajina ima pravo da se brani, jedino Putin može da spreči rat​

do pre 3-4 dana je bilo ukrajina ima pravo da udje u nato - kako sad odjednom vise nema pravo da udje u nato, nego samo da se brani?

sutra cete reci da nema ni to pravo, da se brani, prosto je bar meni jasno da sve ono za sta je tramp optuzivan, to ste vi, radite za putina.

radi se o zameni teza, ali samo nastavite

ja amerima kazem da je putin lud, a sta vi kazete? da samo ludak moze da spreci rat?

lud zbunjenog serijal.
 
Sa gostovanja ambasadora Ukrajine veceras na televiziji N1’

Saglasno međunarodnom pravu, svaka zemlja, pa i Ukrajina, ima pravo da se brani od agresije, kaže ambasador te zemlje u Srbiji Oleksandar Aleksandrović. "Mi podržavamo svako diplomatsko rešenje, jer mi nećemo rat. Da je od samog početka Zapad uveo najjače moguće sankcije Rusiji, Putin bi povukao vojsku, to bi bilo mnogo efikasnije", kaže Aleksandrović.

Ruski predsednik Vladimir Putin zaoštrio je retoriku govoreći o situaciji u Ukrajini – rekao je da rat na istoku te zemlje izgleda kao genocid. U poslednje vreme napetosti rastu jer je Moskva počela da gomila trupe na granici. U delu međunarodne zajednice postoji strah da Rusija planira napadne Ukrajinu, a zvaničnici u Moskvi to negiraju

„Agresija traje od početka 2014. godine, u okt 2016. Međunarodni krivični sud napisao je u svojoj odluci da izmedju Rusije i Ukrajine postoji oružani sukob, ne građanski rat. Ko vodi rat protiv koga, gde se nalazi vojska… To je za nas pravi otadžbinski rat“, izjavio je Aleksandrović u Danu uživo na N1.

Ostatak teksta na linku https://rs.n1info.com/svet/ambasador-ukrajina-ima-pravo-da-se-brani-jedino-putin-moze-da-spreci-rat/

Ukrajina ocekuje da se Rusima uvedu najstrožije sankcije
Док њихови навијачи скандирају "Убиј, убиј Србина" на стадиону ?

Ко је овде луд а ко збуњен ?
 
Sa gostovanja ambasadora Ukrajine veceras na televiziji N1’

Saglasno međunarodnom pravu, svaka zemlja, pa i Ukrajina, ima pravo da se brani od agresije, kaže ambasador te zemlje u Srbiji Oleksandar Aleksandrović. "Mi podržavamo svako diplomatsko rešenje, jer mi nećemo rat. Da je od samog početka Zapad uveo najjače moguće sankcije Rusiji, Putin bi povukao vojsku, to bi bilo mnogo efikasnije", kaže Aleksandrović.

Ruski predsednik Vladimir Putin zaoštrio je retoriku govoreći o situaciji u Ukrajini – rekao je da rat na istoku te zemlje izgleda kao genocid. U poslednje vreme napetosti rastu jer je Moskva počela da gomila trupe na granici. U delu međunarodne zajednice postoji strah da Rusija planira napadne Ukrajinu, a zvaničnici u Moskvi to negiraju

„Agresija traje od početka 2014. godine, u okt 2016. Međunarodni krivični sud napisao je u svojoj odluci da izmedju Rusije i Ukrajine postoji oružani sukob, ne građanski rat. Ko vodi rat protiv koga, gde se nalazi vojska… To je za nas pravi otadžbinski rat“, izjavio je Aleksandrović u Danu uživo na N1.

Ostatak teksta na linku https://rs.n1info.com/svet/ambasador-ukrajina-ima-pravo-da-se-brani-jedino-putin-moze-da-spreci-rat/

Ukrajina ocekuje da se Rusima uvedu najstrožije sankcije
Ništa gluplje i kontradiktornije nisam pročitao ... Samo idioti mogu očekivati da će im krvoločni Ameri da svežu štrik oko vrata i polako dave ... To je dejstvo i to je želja Amera - "Zapad uveo najjače moguće sankcije Rusiji..." Rusi će rađe herojski umreti nego li to dozvoliti ...Nije Rusija banana država koja će dozvoliti takvo poniženje ...Ako se tim američkim motodama nastavi Treći svetski rat je neminovnost ...Rusi će, siguran sam u to, da upotrebe svoj arsenal nuklernog naoružanja ...

Kake bre sankcije zabole putina za to ,samo nek im sibne bombu pa nek se oni oporavljaju decenijama
PUTIN I METEOR.jpg
 

Back
Top