Ukraden email?

medicin83

Obećava
Poruka
85
Izgleda da imam problem.
Naime jedan moj Instagram akaunt koji i ne koristim toliko
je vidim kreiran sa Yahoo emailom koji takođe ne koristim previše
jer sam ga pre par godina otvorio samo zapotrebe otvaranja novog Instagram accounta.

E sad, šifru maila ne znam(zaboravio) :( A kada odem na opcije da mi pošalju RESET šifre na recovery email
ili na telefon, onaj početak i emaila i telefona čoveče NIJE MOJ!!! :( Čak je i neka druga država.

Da li mi je to neko u međuvremenu ukrao email, i kako dobiti Yahoo support a da to nije telefonski poziv(košta mnogo)?

markons82

Elita
Poruka
18.850
Izgleda da imam problem.
Naime jedan moj Instagram akaunt koji i ne koristim toliko
je vidim kreiran sa Yahoo emailom koji takođe ne koristim previše
jer sam ga pre par godina otvorio samo zapotrebe otvaranja novog Instagram accounta.

E sad, šifru maila ne znam(zaboravio) :( A kada odem na opcije da mi pošalju RESET šifre na recovery email
ili na telefon, onaj početak i emaila i telefona čoveče NIJE MOJ!!! :( Čak je i neka druga država.

Da li mi je to neko u međuvremenu ukrao email, i kako dobiti Yahoo support a da to nije telefonski poziv(košta mnogo)?
Nije ti ukrao, ako nisi ulazio dugo yahoo ga "oslobodi" pa moze neko ponovo da ga uzme. To je 12 meseci

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.