Ukinut pritvor Zoranu Marjanoviću i prvostepena presuda

Da li je Zoran ubica?

• Ukupno glasova
    4
Pet meseci je trebalo da sud saopšti odluku koju je doneo po žalbi advokata optuženog! To i ne čudi, imajući u vidu da je sudija Višeg suda Jelena Škulić supruga Milana Škulića, sudije Ustavnog suda Srbije, profesora Pravnog fakulteta u Beogradu i tvorca strategije reforme pravosuđa - promovišući ideju da sud i tužilaštvo tumače zakon, a ne da ga dosledno primenjuju.

Po donošenju ove presude sudija Jelena Škulić izabrana je, nakon samo tri godine provedene u Višem sudu, za sudiju Apelacionog suda. Bitka za glavu nesrećnog Zorana Marjanovića, vodi se godinama, nakon ubistva njegove supruge Jelene u Borči. Upućeni u ovaj zločin, uključujući i Aleksandra Vučića, znaju da je naručilac jedan od njegovih kumova!

Zoran Marjanović je uhapšen pod pritiskom Velike propagande laži, a iz pritvora je pušten rešenjem veća Apelacionog suda u Beogradu, koje je navelo da u spisima predmeta nema ni indicija da je Zoran ubio svoju suprugu.

Sudski veštak, patolog general - major Zoran Stanković, bivši ministar odbrane i načelnik VMA, u svom nalazu isključio je mogućnost da je Zoran ubio svoju suprugu.

Vučićev kum je krenuo dalje, pa je predmet u Višem sudu dodeljen sudiji Jeleni Škulić, koja je, pomognuta od Velike propagande laži, osudila Marjanovića na 40 godina zatvora i Zoran je ponovo uhapšen.

Ipak, imao je sreće, jer je predmet u Apelacionom sudu, kao sudija izvestilac dobila sudija Snežana Jovanović. U njenom veću još sudi sudija Miodrag Majić, većem predsedava sudija Mirjana Popović. Mafija je uspela da za predsednika veća postavi Rastka Popovića, zamenika predsednika Apelacionog suda, koji je suprug ministarke pravde Maje Popović.

Sudija Jelena Škulić je u Višem sudu bila sudski pomoćnik pomenutog sudije Popovića, čije su izuzeće branioci Marjanovića bezuspešno tražili. Ipak veće je većinom glasova, ukinulo navedenu presudu i pustilo Marjanovića na slobodu, što upućuje na zaključak da u spisima predmeta nema nikakvih dokaza o njegovoj krivici. Ali, to nije smetalo sudiji Škulić da ga osudi na najtežu zatvorsku kaznu i da napreduje. Apelacioni sud je devastiran, jer osim veća u kojem sudi gospođa Snežana Jovanović, još je ostalo tročlano veće kojim predsedava sudija Nada Hadži Perić. Ostala veća su pod šapom zamenika predsednika suda Rastka Popovića. Ministarka pravde Maja Popović je sada na čelu pravosudne mafije.

Ovaj predmet "ubistvo Jelene Marijanović" 2016 godine je klasičan primer žestoke korupcije.Tužba je sastavljena namerno loše i ocenili su da je mesto ubistva "NASIP" .Naravno to je napravljeno da apelacija pusti Zorana.Policija nije naivna i zna dobro gde su sektaši izmasakrirali nesrećnu ženu.A to nisu uradili na nasipu.Kako će ga osuditi kada u spisu stoji mesto ubistva nasip?A forenzičar Šipka je dokazao da nije nasip.Oni su tog Šipku u sudu izbegavali u širokom luku.Sada se lepo vidi i zašto.Uzgred taj Šipka je radio forenziku za slučaj Topočider i dokazao da se vojnici nisu međusobno poubijali u kasarni već da ih je ubio neko treći.Ovo ubistvo u borči je klasičan primer namestaljke da niko ne ide na robiju.Ili je u igri neko ko ne sme na robiju a probali Marjanovića gurnut namesto nekog.Mada Zoran je u najmanju ruku saučesnik ubistva i svakako je bio deo ekipe koja je masakrirala Jelenu Marijanović.
A sad zašto nema dokaza?Pa nema ih jer je neko naredio da ih ne bude.Sumnjam da ih nema.Ima ih,ali svetlo dana neće ugledati.Što ti Dark napisa sve mafija do mafije.Mafija diriguje drzavne poslove.

Nije Zoran Marjanovic jaci od drzave ali su zato vucic i njegovi kumovi itekako jesu.
Oni su hteli da prikazu kako njih neko stiti a ko da ih stiti kad vucic i mafija sve drze i zato su godinama mrcvarili tu porodicu ?
Pa mrcvarenje te porodice bi moglo da bude da se skrene paznja sa glavnog ubice.Ta nesrecna zena nije htela da radi kako neko kaze i ubili su je.Da li porodica neko treci,peti nebitno.I to zataskavaju usred 21 veka.Nema nam spasa.I da ode ova vlast doci ce jos gora.To je Srbija.

Mislim da preterujes...Ti si ovde iskonstruisao citavu sektasku organizaciju koja ju je kasapila sekirama oa donela na nasip...A ja mislim kao sto je navedeno u istrazi da se radi o zlocinu iz besa, koji je traja kratko i bio koban...Takodje vidjeni su svi troje u automobilu pre toga...
Ne slazem se sa tobom.
Moje misljenje je da je ubijena ranije i mrtva u nekim kolima donesena i bacena u kanal.Mozda dan dva ranije.Rane na glavi dokazuju da je ubijena ostrim predmetom vise puta po glavi.Nije se okliznula na koru od banane.
A ko sekirom bije u glavu?Obicne profesionalne ubice mozda?
Ko ih je video u automobilu svo troje?Mika i Zika?
Milovan Brkic urednik tabloida ozbiljno sumnja na Nikolu Petrovica kuma Aleksandra Vucica ali mislim da se to lik sveti njima sto ga cesto hapse.
Ovde se radi o organizovanom grupnom ubistvu gde su se izivljavali nad jadnom zenom.
I nigde nikog na robiji.Jos ce ovaj Zoran kliznut preko promeni licni opis i to je to.

Ne slazem se sa tobom.
Moje misljenje je da je ubijena ranije i mrtva u nekim kolima donesena i bacena u kanal.Mozda dan dva ranije.Rane na glavi dokazuju da je ubijena ostrim predmetom vise puta po glavi.Nije se okliznula na koru od banane.
A ko sekirom bije u glavu?Obicne profesionalne ubice mozda?
Ko ih je video u automobilu svo troje?Mika i Zika?
Milovan Brkic urednik tabloida ozbiljno sumnja na Nikolu Petrovica kuma Aleksandra Vucica ali mislim da se to lik sveti njima sto ga cesto hapse.
Ovde se radi o organizovanom grupnom ubistvu gde su se izivljavali nad jadnom zenom.
I nigde nikog na robiji.Jos ce ovaj Zoran kliznut preko promeni licni opis i to je to.
Kakav bre Miloovan Brkic😂....Pored svih dokaza, takodje je u pljucima nadjen mulj i cak delovi trske ili grancice koje je ona udahnula u svoja pluca, sto sa sigurnoscu znaci da se zlocin desio tu...Jer u mrtvo telo u mrtva pluca be moze da udje nista spolja.... Ne postoji nacin da mulj iz tog potoka zavrsi u mrtvim plucima, to mora ziv organizam da udahne...Da be govorim o svim ostalim dokazima na licu mesta, vlasima kose, mestu borbe, krvlju itd...Takodje i svedocima kojimau ih videli u kolima malo pre dogadjaja....Nema nikakve sumnje u mesto zlocina....

Forenzicar Sipka je radio takodje uvidjaj i iskljucuje da je mesto zlocina nasip.Nigde nije bilo krvi na mestu zlocina.Koji svedok ih je video na nasipu?Nekakav biciklista?Starac sa stapom?Ko?
Ne sporim ja da su ubice Zoran i njegova ekipa.
Malo mi izgleda cudno da je uspeo za pola sata ubiti zenu,ocistiti sve tragove,pa varikina sistem u kuci,pa auto da je ocistio,zajebo sam samcat drzavu bez icije pomoci.Bajke brace Grim ako je sve sam uradio na nasipu za pola sata oko 17 sati i zajebava se sa drzavom vec punih 7 godina.Ubio zenu a nigde dokaza da je bas on ubio.Imala je ta ekipa vremena sve to izrezirati i pripremiti.Obducent Stankovic kaze da je telo bilo u vodi dosta vremena a koliko se secam po tuzilastvu je ubistvo bilo oko 17 sati a telo pronadjeno sutra dan oko 13.Ali bilo kako bilo najbitnije da osude pravog ubicu (ubice).

Poslednja izmena:

Back