mladjo82
Primećen član
- Poruka
- 847
Да ли међународна заједница на челу са високим преставником недвосмислено крши сва демократска начела цивилизованог свијета?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Valentin Inzko jasan
"Ili će Srbi ukinuti referendum ili će to učiniti međunarodna zajednica"
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Valentin Inzko izjavio je danas da će poduzeti korake da spriječi bosanske Srbe da održe referendum o legalnosti Suda BiH.
"Postoje dvije mogućnosti - ili će Republika Srpska ukinuti glasanje ili će to učiniti međunarodna zajednica", rekao je Inzko za britansku agenciju.
Inzko je u telefonskom intervjuu Reutersu ocijenio i da je odluka vlada zemalja EU, donesena u martu, da "separatistima u Bosni" zaprijeti sankcijama kao što su zamrzavanje imovine i zabrana putovanja, bila korak u dobrom pravcu.
"Mogao bi doći trenutak kada će (uvođenje sankcija) biti neophodno", upozorio je Inzko.
On je naglasio da Evropska unija mora više da se angažira u Bosni i Hercegovini kako bi toj etnički podijeljenoj zemlji pomogla da prevaziđe sve dublju političku krizu.
"To je veoma važno za Bosnu. Ta zemlja je na mnogo načina podijeljena, ali u njoj postoji jednoglasni sporazum da EU predstavlja budućnost", rekao je Inzko, naglasivši da na prvom mjestu misli da EU treba više da se usredotoči na Bosnu i Hercegovinu.
Inzko smatra da bi veće angažiranje Unije pomoglo političarima da se slože o planu reformi, potrebnih da bi se zemlja našla na putu ulaska u Evropsku uniju.
"Nalazimo se u zaista ozbiljnoj političkoj krizi, možda najozbiljnijoj od potpisivanja Dejtonskog sporazuma", naglasio je Inzko.
Inzko je istakao da će nedavne posjete visokih zvaničnika EU Sarajevu pomoći prenošenju proevropske poruke i dodao da bi BiH tokom ove godine trebalo podnese zahtjev za članstvo u Uniji.
On je dodao da bi to moglo da se dogodi jedino uz odobrenje iz Bruxellesa iako, teorijski, svaka zemlja ima pravo da podnese zahtjev za članstvo u EU.
Na pitanje da li će Bruxelles pomoći Sarajevu da se približi članstvu, Inzko je odgovorio: "Apsolutno", i dodao da će time biti započet veliki proces transformacije.
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110429094
neka ukine incko referendum
neka pokaze svoje pravo nedemokratsko fasisticko lice
ali volja naroda ce na kraju pobediti
Srbi ce pobediti .
Mi Srbi treba sada u BIH da radimo na 3 fronta
jedan front je - narodna volja tj referendum
drugi front je - blokada svih BIH institucija tako da se taj protektorat raspadne iznutra i pojede sam sebe
treci front je - saradnja sa hrvatima i sporazum o podeli BIH uz naravno jacanje nasih vojnih kapaciteta i priprema za eventualnu agresiju bosnjaka.
Mokri snovi, sad opet neko drugi kriv za Dodickov sukob sa MZ, sam sa njima zaratio neka sam i ispašta jer neće druge uvući u svoj sukob.neka ukine incko referendum
neka pokaze svoje pravo nedemokratsko fasisticko lice
ali volja naroda ce na kraju pobediti
Srbi ce pobediti .
Mi Srbi treba sada u BIH da radimo na 3 fronta
jedan front je - narodna volja tj referendum
drugi front je - blokada svih BIH institucija tako da se taj protektorat raspadne iznutra i pojede sam sebe
treci front je - saradnja sa hrvatima i sporazum o podeli BIH uz naravno jacanje nasih vojnih kapaciteta i priprema za eventualnu agresiju bosnjaka.
]Mokri snovi, sad opet neko drugi kriv za Dodickov sukob sa MZ, sam sa njima zaratio neka sam i ispašta jer neće druge uvući u svoj sukob.
Loši su mu planovi a gori od njega su oni koji ga podržavaju i vjeruju da će dobro proći u sukobu sa MZ.
Jednostranih odluka i poteza nema, zaboravlja se kako prođu oni koji se sukobe sa MZ, a naravno optužiće sve i svakog samo nikad neće priznati da su sami krivi.
Pa pročitao si šta je poručio visoki predstavnik, sankcije, kazne itd.А шта ако га Срби не укину а међународна заједница укине а Срби не признају и наставе спровођењен одлука легално и легитимно усвојених у Народној Скупштини?
Taj referendum je validan koliko i onaj kad bi ga raspisao o priključenju Čikaga RS-u.]
Za ovaj referendum se pitaju Srbi, jel spadas medju njima? Ne, ajde paljba.
Valjda je to demokratija ako narod zeli referendum.
Dodik ce istrajati, mogu da uvode sankcije ali referendum ce se sprovesti a kad se sprovede a rezultati budu pozitivni onda ce odbaciti ili promeniti zakone koje je nametnuo zapad.
Taj referendum ne utice na BIH i njen sastav i ne odlucuje se njime otcepljenje i pripajanje RS Srbiji.Taj referendum je validan koliko i onaj kad bi ga raspisao o priključenju Čikaga RS-u.
.
Valentin Inzko jasan
"Ili će Srbi ukinuti referendum ili će to učiniti međunarodna zajednica"
"To je veoma važno za Bosnu. Ta zemlja je na mnogo načina podijeljena, ali u njoj postoji jednoglasni sporazum da EU predstavlja budućnost", rekao je Inzko, naglasivši da na prvom mjestu misli da EU treba više da se usredotoči na Bosnu i Hercegovinu.
[/B]
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110429094
Mokri snovi, sad opet neko drugi kriv za Dodickov sukob sa MZ, sam sa njima zaratio neka sam i ispašta jer neće druge uvući u svoj sukob.
Loši su mu planovi a gori od njega su oni koji ga podržavaju i vjeruju da će dobro proći u sukobu sa MZ.
Jednostranih odluka i poteza nema, zaboravlja se kako prođu oni koji se sukobe sa MZ, a naravno optužiće sve i svakog samo nikad neće priznati da su sami krivi.


Samo sanjaj, to vam nije uspjelo 92-95 i nikad više neće, samo se moli Bogu da se ta priča ne okrene na drugu stranu, nema JNA i tenkova, haubica itd.vas bosnjake ima da davimo ko zmija zabu. dok vas ne udavimo . budi siguran da cete uskoro vi traziti da se otcepite od republike srpske a ne kao dosad
sve u svemu unisticemo vam tvorevinu BIH da od nje nece ostati kamen na kamenu
rusicemo je i rusiti dok je ne srrusimo i vi tu ne mozete nista.
Ako se bude radilo iz Banja Luke onda ce Srbi pobediti, ali ako Beograd umesa prste onda su ga najebali.

Ti nisi dobro upućen, itekako se pokušava napadati državne institucije (sud i tužiteljstvo) a to entiteti nemaju pravo a posebna priča je obećenje o referendumu o odcjepljenju a ni na to nema pravo.Taj referendum ne utice na BIH i njen sastav i ne odlucuje se njime otcepljenje i pripajanje RS Srbiji.
Demokratski je imati referendum, ne boj se ti.
RS ce kad tad biti u sastavu Srbije, za 50 godina, za 50.
to je neminovno, prirodno, `1,3 miliona ljudi to je ogroman broj dda bi se sprecilo pripajanje kad tad.docice i tih 5 minuta, samo do tad treba biti pametan a ne glup kao do sad, tiho i polako.
За тих 50 година чекањем неће бити ни једног Србина.
Прогутаће их они које подржава и у твоје име просрпски управник.
pa koliko bude trebalo da se ceka, ovako ces sad samo da dobijes ponovo po nosu..
RS ce kad tad biti u sastavu Srbije, za 50 godina, za 50.
to je neminovno, prirodno, `1,3 miliona ljudi to je ogroman broj dda bi se sprecilo pripajanje kad tad.docice i tih 5 minuta, samo do tad treba biti pametan a ne glup kao do sad, tiho i polako.

