Quantcast

UKIDANJE 063 BROJEVA???

Limette

Zainteresovan član
Poruka
237
Otkrij mi tajnu, ja sam skoro 2 godine imala Mobi Junior i nikad, ali nikad mi nije stigao racun ispod 1100-1200, nema sanse, a nisam nesto manijacki telefonirala, i nezgodno je kod postpejda sto nije za mlade od ovih mojih niko nikad nije imao kredit i svi me cimaju da ja njih zovem kao ja uvek imam kredit, kao da ga dobijam besplatno.

ancika

Iskusan
Poruka
5.420
*ABC*:
@ ancika
I meni je bolji mobtel, al nije mobtel jeftiniji! Pripaid poruka je na mobtelu 2.70, kao i na MTS-u , al minut razgovora je jeftiniji na MTS-u. A postpaid je MTS-ov mnoooogo jeftiniji!!
Ne znam koliko je MTS jeftiniji i ne znam koji je tvoj tarifni paket Mobtela, ali ja sam uzela tarifni paket "mobi regija" koji je izuzetno povoljan, bar za mene. I poruka jeste 1.70, a minut razgovora ka mobtelovoj mrezi 90 para, a ka 064 i ostalim mobilnim mrezama 7.5 dinara. Poruka ka inostranstvu je 5.5 dinara, naravno, kad sam u granicama mobi Nishave, a ja skoro nikad ne izlazim iz nje.
Pa i kad bi bio skuplji ne bih ga menjala, jer tamo gde zivim skoro da i nema 064 mreze, a Mobtelom je pokriven ceo prostor.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.