Ujedinjenje Srbije, BiH, Crne Gore i Sjeverne Makedonije?

хан Ацо

Poznat
Poruka
9.209
Da li vjerujete u novu Jugoslaviju sacinjenu od BiH, Srbije, Crne Gore i Sjeverne Makedonije? Po mom misljenju nemoguce je osnovati Jugoslaviju bez Monarhije i povratak porodice Karadjordjevic. Sada, za osnivanje Jugoslavije ne bi bio potreban EU nego samostalna i suverena drzava.
Даље прљаве руке од нашој Македонији!

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
65.085
Ohrid_12-1024x683.jpg

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
184.839
Pa zar i uprkos zelji Ruske Federacije, Republike Turske i Islamske Republike Iran? Znate li da te pomenute zemlje ne namjeravaju ratovati protiv Srbije. !1992 godine Turska i Iran nisu bile tako utjecajnije nego sada?
Želje drugih država me ni najmanje ne zanimaju po tom pitanju. Nije mi jasno ni šta bi one imale od toga?

Xicor

Iskusan
Poruka
5.197
Da li vjerujete u novu Jugoslaviju sacinjenu od BiH, Srbije, Crne Gore i Sjeverne Makedonije? Po mom misljenju nemoguce je osnovati Jugoslaviju bez Monarhije i povratak porodice Karadjordjevic. Sada, za osnivanje Jugoslavije ne bi bio potreban EU nego samostalna i suverena drzava.
Ne. Bolje smrt nego ujedinjenje.

Askari

Zainteresovan član
Poruka
322
Mislim da je najbolje svako posebno.Ali nekakva ekonomska unija bez carina ,granica ,slobodan protok novca i kapitala ,radne snage je dobro resenje. I bivsa Jugoslavija je imala republicke granice sa zajednickom centralnom vladom,policijom i vojskom ostalo je bilo u nadleznosti republika. SFRJ je bila FEDERACIJA.
A da li si racunao da ce Srbi preci u Islam i to sijski Islam?

zemunski kej

Elita
Poruka
19.001
A da li si racunao da ce Srbi preci u Islam i to sijski Islam?
Ne razumem,sta si hteo da kazes! Kako se razvija situacija za 30 ~50 godina nestace religije.Ostace samo kulturolosko praznovanje glavnih crkvenih praznika Bozica i Uskrsa ,predpostavljam da ce opstati i cin krstenja i sahrana. Mozda ni to .Ozbiljno razmisljam da me kremiraju jer je prakticnije .ne zauzimam mesto na groblju i familija ne mora da se maltretira oko sahrane .spomenika ,dadzbina .
Za tvoju informaciju od muslimana na tlu Evrope nema siita ,Bosnjaci ,Pomaci,Albanci ,kao i Tatari na Krimu,Cerkezi na Kavkazu su svi suniti.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.