Ujedinjenje DS, SDS i ZZS 9. maja

комшија

Stara legenda
Poruka
90.962
Ujedinjenje DS, SDS i ZZS 9. maja

Na Dan Evrope i Dan pobede fašizmom 9. maja u Domu sindikata u Beogradu biće održan skup na kome će se uspostaviti unija Demokratske stranke Zorana Lutovca, Zajedno za Srbiju Nebojše Zelenovića i Socijaldemokratske stranke Borisa Tadića, saznaje Danas iz izvora na političkoj sceni bliskim ovim strankama.

0401foto-FoNet-Aleksandar-Levajkovic-678x381.jpg

Piše: J. L. 19. aprila 2019. 12.03

Kao što smo već pisali, SDS će u ovom procesu najviše zastupati potpredsednik Aleksandar Ivanović, bratanac ubijenog kosovskog političara Olivera Ivanovića. Ideju Lutovca o stvaranju velike DS, odnosno povratku nekadašnjih funkcionera i njihovih „novih“ partija, gotovo jednoglasno podržali su članovi Glavnog odbora ove stranke početkom marta.

Lutovac, Ivanović i Zelenović, koji će rukovoditi ponovo ujedinjenom DS, sinoć su tribinom u Novom Sadu počeli zajednički da nastupaju u javnosti. Ideja je, da obnovljena DS bude gravitaciono polje za okupljanje budućih proevropskih i građanskih snaga.

Upitan u intervjuu za jučerašnji Blic da li DS napušta Savez za Srbiju Lutovac je odgovorio odrično. „DS je jedan od osnivača SZS i smatra da je Savez važan u borbi za demokratizaciju Srbije i normalizaciju života u njoj. Takođe, jačanje DS, njeno ukrupnjavanje, jače i Savez“, rekao je predsednik DS ocenjujući da je na delu trend opšteg povezivanja i jačanja opozicije u Srbiji.

- - - - - - - - - -

ЦРНО-ЦРВЕНА КОАЛИЦИЈА ИМА ДА СЕ СМРВИ ПРЕД НОВО-СТАРОМ ЖУТОМ ПАРТИЈОМ, ЈЕР ЗАПАД ЖЕЛИ САМО ЊУ!

:bravo:

Bilo bi lepo, ali pogledajmo fakte:

• Radikali su pojeli 10% prosečnog životnog veka iliti 7 godina
  • I dalje kažu "Ma kakav mir s Kosovom, trebaće nam još bar 800 godina da ispregovaramo," na šta norveški ambasador odgovara: "Samo polako. Stop haškoj tiraniji."

Hm, mislim da kontrole tokova novca mogu biti snažan argument u prilog davanja nove "snage" i "volje" za sprovođenje obećanog...

p.s. da vidiš samo kako se u praksi sprovode sankcije protiv ruskih kompanija. pa kad se uhvati remittance u korist Gasproma, spuca se k'o ništa. Ne prolazi proveru i ne biva izvršena.
A zamisli tek, kako neki officer zadužen za Balkan u kratkom roku povadi izvode sa više računa, poveže par cifara i glasno se nakašlje pre predaje izveštaja svom nadređenom

НОВО-СТАРОМ ЖУТОМ ПАРТИЈОМ

:bravo:

Ti si titoista.

"Demokratska stranka je stranka sa najdužom tradicijom u političkom životu Srbije. Osnovana je 1919. godine (prisilno prestala sa radom 1945) i jedna je od prvih stranaka koja je obnovila svoj rad posle promene političkog sistema."
http://www.ds.org.rs/o-stranci

Šta se desilo sa DS-om posle 1945? Šta je Tito uradio?

Poslednja izmena:
Ti si titoista.

"Demokratska stranka je stranka sa najdužom tradicijom u političkom životu Srbije. Osnovana je 1919. godine (prisilno prestala sa radom 1945) i jedna je od prvih stranaka koja je obnovila svoj rad posle promene političkog sistema."
http://www.ds.org.rs/o-stranci

Šta se desilo sa DS-om posle 1945? Šta je Tito uradio?

Zamisli, budaletina podržava i titoslovenski sistem i DS, a mogu misliti šta bi njemu takvom uradio ovaj iz tvog potpisa, da je u mlađim danima i da ga slučajno sretne da lupeta ovakve gluposti...

Тебе чарапану твоја СНС много више раби нег` што је мене друг Тито и Партија :kafa:

Mogu da mi rabe tuki, isto kao i ti :whistling: Znaš, Borislav Pekić je bio jaka njuška, i tu ne mislim na njegov fenomenalni književni opus koji lagano spada i u vrh svetske književnosti. Ne to, već da je čovek bio ubeđeni antikomunista i zbog toga robijao, jer je pripremao neko dizanje pruge u vazduh ili sličnu diverziju. Nakon zatvora je otišao u egzil u London i tek po raspadu SFRJ se vratio da bi bio jedan od ponovnih osnivača DS. Zato i kažem, tebe takvog bi on, da je u mogućnosti, iseckao na komade i bacio te kerovima.

Hm, mislim da kontrole tokova novca mogu biti snažan argument u prilog davanja nove "snage" i "volje" za sprovođenje obećanog...

p.s. da vidiš samo kako se u praksi sprovode sankcije protiv ruskih kompanija. pa kad se uhvati remittance u korist Gasproma, spuca se k'o ništa. Ne prolazi proveru i ne biva izvršena.
A zamisli tek, kako neki officer zadužen za Balkan u kratkom roku povadi izvode sa više računa, poveže par cifara i glasno se nakašlje pre predaje izveštaja svom nadređenom
Ma, nema nikakve sumnje da beli čovek ima Snage da se odupre Vjerici Radeti.

Ali zbog nečega je Poludeo.

Jednom je Arsenio Hall objasnio svoju obrijanu glavu na sledeći način: "Otkad su mi ukinuli emisiju, ne znam šta ću sa sobom, pa onda uhvatim sebe kako radim stvari kao: gledam Heralda Riveru, brijem glavu, itd."

Tako i Zapad u poslednje vreme: Glasa za Trampa, glasa za Brexit, brije glavu, podržava Vučića...

.
Време чуда је југословенски играни филм из 1989. године. Сценарио за филм су заједно написали Борислав Пекић и Горан Паскаљевић по мотивима Пекићевог истоименог романа из 1965.

Jednom je Arsenio Hall objasnio svoju obrijanu glavu na sledeći način: "Otkad su mi ukinuli emisiju, ne znam šta ću sa sobom, pa onda uhvatim sebe kako radim stvari kao: gledam Heralda Riveru, brijem glavu, itd."

Tako i Zapad u poslednje vreme: Glasa za Trampa, glasa za Brexit, brije glavu, podržava Vučića...

Биће да је Бела раса пропала раса.

Pazi, ja ne sumnjam da bi mu najželjeniji potez bio ulazak u RIX, te da bi to prosečni Tomazi odsrca pozdravio, ali mislim da je Nemoguće.
Naime, koliko idućeg dana, usledile bi neke Mere kojima bi se uticalo na dostupnost sredstava finansijske prirode.
Tj, lično blagostanje bi bilo dostupno taman koliko i pasoš našem kolegi iz ĐŽ kantona.
A onda bi se pokrenule i dodatne Akcije, tipa N1 bi dobila nacionalnu frekvenciju i to tako jaku da bi svaka Pink alotropija sneg toliko jak da uobičajeni citatolog Pravde.rs bi imao malo većih problem da razazna da li je 5757 pravi broj na koji se šalje poruka za izbacivanje Miljane.

Dakle, ja nešto kapiram da stvari ulaze u makaze.
Vreme ističe, sredstava prinude i to Efektivne ima sve više.
Nešto će morati da se zdogodi

Zamisli, budaletina podržava i titoslovenski sistem i DS, a mogu misliti šta bi njemu takvom uradio ovaj iz tvog potpisa, da je u mlađim danima i da ga slučajno sretne da lupeta ovakve gluposti...

Za vreme osnivanja DS 1989. godine kao osnovna srž, temelj cele stranke koji sve objedinjava, jedna je jedina stavka bila: antikomunizam (i to baš oštri).

Za vreme osnivanja DS 1989. godine kao osnovna srž, temelj cele stranke koji sve objedinjava, jedna je jedina stavka bila: antikomunizam (i to baš oštri).

А онда се три године касније у време Видовданског сабора односно коалиције ДЕПОС, твој Коштуњави одвојио по налогу удбе...

To je to, a danas imamo fenomen u vidu neotitoista koji odreda podržavaju demokratiju i višestranačje, zalažu se za razna ljudska prava i zaboravili su kako su njihovi idoli zdušno negirali sve to.

- - - - - - - - - -

ovaj tadic , da malo ima obraza , povukao bi se iz politike.

gde se aktivira , deluje kao bomba.

Tadiću nikad ne treba zaboraviti da je direktno zaslužan za stvaranje i održavanje SNS u životu u prvi mah, dok se nisu konsolidovali. Protivustavno zadržavanje mandata odvojenih poslanika SNS i čak i pojedine presude lokalnih sudova prema kojima je novoformiranoj SNS dopušteno da koristi stranačku infrastrukturu SRS.

Back