Ujedinjene Republike Srpske, Crne Gore i Makedonije sa Srbijom, da li je realno ? Srpski politicari vs vestacka inteligencija!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za Makedoniju se slazem za CG ne bas.
nemam ja ništa protiv da se CG pridruži Srbiji, ali tek onda kad se oni koji tamo žive dogovore ko su i da žele u istu državu sa nama...to je na njima a ne na nama da iniciamo i podstičemo... nije dovoljno da 51% u nekoj budućnosti sebe smatra Srbima i poželi da nam se pridruži...tek kad taj procenat dostigne 70% ili 80% Crnogoraca to ima smisla bez da se stvore konflikti unutar njih i da se oni posle pišmane i izlaze iz zajedničke države čim nešto nije po njihovoj volji...
isto važi i za Makedonce...mada njih zaista smatram zasebnim narodom zbog jezika...
 
Ništa od ujedinjenja s RSK, uopće ih ne spominjete, kaj vam oni smrde?
Ili mozds da Britsnci umesto sto cepaju srpske zemlje ispune obecanje iz 1915. :D
Londonski-ugovor.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top