Uhvaceni na delu

Mnogo nas je:
Sta tebi nije jasno?

Skontala si sta je u pitanju, onda si na "...brzinu..." (?) zavrsila posao, da bi ispred vrata bila "kulturna". Zasto?

Ako si skontala - odes u park, sedis, hranis golubove,..., a ne da dovodis sebe i roditelje u glupu situaciju (i jos ti je kao blam sta ce reci komsiluk sto blejis pred vratima sopstvenog stana).

Meni to zvuci glupo.
 
Mnogo nas je:
Da li vam se ikada desilo da vas je neko uhvatio na delu, mislim, znate na sta mislim, ili da li vam se desilo da vi nekog vidite u tako intimnoj sceni, recimo, roditelje, ili mozda prijatelje, komsije, drugaricu...
Kako ste reagovali? A kako oni?

Da,imam jednog komsiju preko puta mene i stalno gleda u pravcu moje spavace sobe kad sedi na terasi...a sedi non-stop :wink:
U pocetku me je bilo sramota,ali sam na kraju oguglala...rekoh:"Ako zeli da gleda,onda neka gleda prave stvari.." :wink: 8)
 
zavodljiva1976:
Mnogo nas je:
Da li vam se ikada desilo da vas je neko uhvatio na delu, mislim, znate na sta mislim, ili da li vam se desilo da vi nekog vidite u tako intimnoj sceni, recimo, roditelje, ili mozda prijatelje, komsije, drugaricu...
Kako ste reagovali? A kako oni?

Da,imam jednog komsiju preko puta mene i stalno gleda u pravcu moje spavace sobe kad sedi na terasi...a sedi non-stop :wink:
U pocetku me je bilo sramota,ali sam na kraju oguglala...rekoh:"Ako zeli da gleda,onda neka gleda prave stvari.." :wink: 8)
Blago tim komsijama...nikad nisam imao srece da moj prozor gleda u neciju spavacu sobu...steta...U svakom slucaju komsiji treba da naplate ekstra za kiriju zbog takvog pogleda... :wink:
 
Micotakis:
Mislim da i tebi rpijaju ti pogledi inace bi na neki nacin uspela da mu prikrijes taj vidik zar ne?

Ne! Mislim da nju jednostavno boli uvo i da nece da razmislja o tome, niti da se opterecuje da li su prozori pokriveni ili ne.

Sta je to strasno ako vas uhvate? To su normalne stvari, jedino sto su intimnije od drugih, ali sada se nesto strecati...
 
Bad_Wolf:
Micotakis:
Mislim da i tebi rpijaju ti pogledi inace bi na neki nacin uspela da mu prikrijes taj vidik zar ne?

Ne! Mislim da nju jednostavno boli uvo i da nece da razmislja o tome, niti da se opterecuje da li su prozori pokriveni ili ne.

Sta je to strasno ako vas uhvate? To su normalne stvari, jedino sto su intimnije od drugih, ali sada se nesto strecati...

Sto volim kad odgovoris umesto mene... :wink: 8)
 
zavodljiva1976:
Bad_Wolf:
Micotakis:
Mislim da i tebi rpijaju ti pogledi inace bi na neki nacin uspela da mu prikrijes taj vidik zar ne?

Ne! Mislim da nju jednostavno boli uvo i da nece da razmislja o tome, niti da se opterecuje da li su prozori pokriveni ili ne.

Sta je to strasno ako vas uhvate? To su normalne stvari, jedino sto su intimnije od drugih, ali sada se nesto strecati...

Sto volim kad odgovoris umesto mene... :wink: 8)

Ma pusti... Nervira me sto samo ti i ja imamo pishicu i samo ti i ja radimo one stvari, ali ne zajedno, pa je to toliki shok da svi moraju da bulje & masturbiraju mentalno i fizicki... :twisted:
 
Ok, uhvatila sam moje (iako sam mislila da su malo stari za takve stvari, pa sam se istripovala da moj tata cak i vara mamu) jednog popodneva, posto sam se ranije vratila kuci (a nije mi ni palo na pamet da su oni zapoceli akciju)... Kada sam usla u stan vidim tisina, pa mi bilo cudno, a onda mahinalno krenem do njihove sobe da vidim jesu li tu, kad ono tata brze bolje ustao i stao iza vrata, a mama je lezala na krevetu... Njih je bio neverovatan blam, no ja sam iskulirala, usla u svoju sobu, potajno se smeskala, bilo mi je drago sto oni i dalje imaju odnose, ali mi je bilo zao sto sam ih prekinula... U svakom slucaju mama narednih pola sata nije smela u oci da me pogleda, iako sam ja kulirala skroz i pravila se kao da se nista desilo nije, a sa tatom sam popricala kasnije i dogovorili smo se da od sada naglasimo jedan drugom KADA i STA, da se ne prekidamo bez potrebe :wink: Tata mi je cool 8)
 
Pre dve nedelje,moj frajer i ja reshimo da se malo "volimo" :oops: i u pola "radnje",u pola " jahanja",upada njegova keva u sobu :shock: Da ste samo videli kojom brzinom smo se pokrili :oops: ,a "keva" izadje s osmehom na licu...Ajde sve to,ali jutarnja kafa mi je presela kad mi je zena kazala:"Shta se stidish?Ni ja ne bih imala ova tri kretena od sinova da nisam jahala mog Micu" :shock: :shock: :shock:
Bedak...

Josh gori bedak je taj shto nas je proshlog vikenda i njegov buraz zatekao...

Bash nam se ne da...Moracu da prekinem ovo kresanije pre nego shto cela njegova familija bane... :roll:
 
Bad_Wolf:
zavodljiva1976:
Bad_Wolf:
Micotakis:
Mislim da i tebi rpijaju ti pogledi inace bi na neki nacin uspela da mu prikrijes taj vidik zar ne?

Ne! Mislim da nju jednostavno boli uvo i da nece da razmislja o tome, niti da se opterecuje da li su prozori pokriveni ili ne.

Sta je to strasno ako vas uhvate? To su normalne stvari, jedino sto su intimnije od drugih, ali sada se nesto strecati...

Sto volim kad odgovoris umesto mene... :wink: 8)

Ma pusti... Nervira me sto samo ti i ja imamo pishicu i samo ti i ja radimo one stvari, ali ne zajedno, pa je to toliki shok da svi moraju da bulje & masturbiraju mentalno i fizicki... :twisted:
:shock: Ja nemam pishu :!: Barem mislim da je nemam...mada..cek da proverim....hm...ma da,nemam,bre,nemoj da me zbunjujes :!: :wink: 8)
P.S.koje stvari i gde i sta :?: Izvini,nije mi dan danas..pocela sam opet da plavusharim... :lol:
 
Uhvatila sam svog bivseg muza u nasoj kuci u nasem krevetu... Prisla, blago ga dotakla po ramenu da bi me registrovao jer je bio bas zauzet i samo ga pitala" da li uzivas?" Sta da vam pricam bio je toliko sokiran da je samo automatski odgovorio "da"
Rekla sam samo ti nastavi i tu je normalno bio kraj i razgovara i naseg trogodisnjeg braka.Dala sam im dovoljno fore da se doticna pokupi(za to vreme sam kod komsinice ispijala kafu u fazonu sve je OK),zatim fino usla pokupila stvari i napustila ga.Bez ijedne reci objasnjenja sa njegove ili moje strane.Sad kad pricam o tome imam utisak de se to dogodilo nekom drugom ali tad je osecaj u grudima i stomaku bio UZAS.Nikom to nebih pozelela. I sad kad se setim toga cudim se odkud da toliko budem cool.Mada je samo izgledalo cool u stvari bila sam sledjena totalno, tako da sam sve to automatski kao u nekom snu "odradila". Sada sam u drugom braku vec 13 godina i iako svoj brak smatram izuzetno sretnim i uspesnim kad bi mi se to nedaj boze desilo opet mislim da bih opet isto reagovala.Znaci niti jednu noc vise pod istim krovom.
 
E, cupko... Nisi jedina. Već sam ovo pisala negde, ali prekopiraću i ovde. Samo što nisam bila udata za njega.

Dolazim posle aerobika kod njega, prethodno se nije javljao na tel., ja mislila zaspao je. razmišljam da li se setio da izvuče ključ, kad ono-otključano. Ulazim, u stanu haos kao i obično, razmišljam kako neću da ulazim u sobu da ga ne probudim, prvo ću da sredim kuhinju i operem sudove. Vrata od sobe zatvorena, malo mi čudno, ali ne razmišljam mnogo o tome. Oprala ja sudove, sve sredila, polako otvaram vrata od sobe OPET da ga ne probudim i zatičem ga kako leži na leđima, a neka plavuša mu puši!!!
Pogledali oni u mene, ja samo u njega: Ju, izvin'te!
Nasmejala sam se nekako čudno, mislim da ne bih znala da ponovim. I otišla, naravno... I jedino što sam razmišljala je kako je mogao da ostavi otključana vrata. I kako nisam čula ni ja njih, ni oni mene. Odmah me zvao da se pravda, izvinjava, objašnjava, ja samo rekla: Ma, nema veze što si me prevario, nego ne mogu da se zabavljam sa tako glupavim momkom!
 
Ma trebala si da namignes ribi i da nastavis da mu pushis umesto nje... pa kad bude frka, da mu se "predstavis":

1. da ga ugrizes,
2. da jednostavno prestanes,
3. da ga munes u yaya,
4. <dobro mi ide> - kombinuj malo... :twisted:
 
Ana-Marija:
Pre dve nedelje,moj frajer i ja reshimo da se malo "volimo" :oops: i u pola "radnje",u pola " jahanja",upada njegova keva u sobu :shock: Da ste samo videli kojom brzinom smo se pokrili :oops: ,a "keva" izadje s osmehom na licu...Ajde sve to,ali jutarnja kafa mi je presela kad mi je zena kazala:"Shta se stidish?Ni ja ne bih imala ova tri kretena od sinova da nisam jahala mog Micu" :shock: :shock: :shock:
Bedak...

Josh gori bedak je taj shto nas je proshlog vikenda i njegov buraz zatekao...

Bash nam se ne da...Moracu da prekinem ovo kresanije pre nego shto cela njegova familija bane... :roll:
Znaci citam i umirem od smeha.Koji je stara lik :-)
"...da nisam jahala mog Micu":lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top