Uhapšeni anarhisti i naravno Trivunac!

Terorizam?

• Ne

• da

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ostavili vrata od kancelarije sa kompijuterom otkljucana u ustanovi u kojoj te "paze"?

Samo osoba koja ne poseduje minimum ............(preskocicu izraz da ne bih postao nepristojan) moze da norme iz XXI veka preslikava u XIV vek i da izvlaci nekakve paralele.
To nije bio pravi brak vec zalog za mir. U XIV veku se tako radilo. Na zalost.
U ostalom, zna se sa kim je Milutin pravio decu.

zna se i da simonida od preteranog sexa u detinjstvu kasnije nije mogla da ima dece

pedofil B-)

"Anarhosindikalistička inicijativa"?

Koji su to dokoni frikovi sa viškom vremena i manjkom mozga...

Znas sta jomini...konacno i ti da ubodes u centar!

Clanovi ASI-ja kao i svih ostalih anarho-sindikalistickih organizacije u svetu proisticu iz srednjeg i viseg staleza "levicara" koji bi da se igraju revolucije.Oni koji bi malo vise zeleli da saznaju o prirodi anarho-sndikalisticke ideje neka nadju na internetu clanak "Burzoaski koreni anarho-sindikalizma" i sve ce im biti jasno.

-ASI kritikuje hijerarhijski sistem,a Ratibor je na vrhu piramide... od miloste nazvan vrhovni anarh Srbije. (naziv mu je dodelila anarho konkurencija iz BG).

-ASI se bori protiv kapitalizma,a sa kapitalistima pravi organizaciju ANTIFASISTICKA INICIJATIVA BG koja umesto crvene i crne zastave fura narandzastu. (naranzasta boja je simbol gradjansko-liberalnih organizacija).Time je ujedno i jedina u svetu takva kakva je -nakaradna.

-ASI se bori protiv pedofilije kralja Milutina ,ali podrzava drugu bolestinu nazvanu pederastija.Znaci da nije iskljuceno da anarhisti sutra mogu da prave skupove podrske nekrofiliji i zofiliji pod sloganom - zivele seksualne slobode!!!

-ASI kritikuje marksisticko-lenjinisticke birokrate koji su se u socijalistickim drzavama nakon revolucije uselili u kuce kapitalista,ali zato Ratibor i klika ASI-ja zivi na Senjaku i Dedinju u istim tim kucama.

Zato mrs bre u pi*cku materinu!!! :mrgreen:

Znam ja jos al necu da vas previse prozivam j*bem vas supljoglave!Dosadilo vam je deco da budete liberali pa se sad igrate levicarenja.Bolje bi bilo da se ugledate na FARC u Kolumbiji,ETA u Baskiji ili IRA u Irskoj.

Ovako ste smesni!! ...i da j*bali vas vasi pokrovotelji i finasijeri!!

Poslednja izmena:
mrsh bre komunjaro, ebo te staljin

Sta je nakazo...jel te pogodila istina? :hahaha:

Koji ste bre vi kuR*eviti faktor u Srbiji i svetu...??Odlezite dva dana u cuzi i pravite reklamu.Koliko vam je samo B92 posvetio paznje ovih dana i onda kada je Trivunac zapalio zastavu USA?! A je li?! Dobili ste vise medijskog prostora od sisatih pevaljki sa Pinka pozeri!

I jos nesto Staljin je imao odlican metod za sve vas koji obmanjujete narod putem raznoraznih podvala: metak u potiljak i u rupu! (dakle sav sljam :nacisti,anarhisti,kapitalisti,fasisti,ubice,lopovi,silovatelji...itd).
Svi u isti kos...tj...u istu raku ili rupu...:mrgreen:

Poslednja izmena:
Sad ako cemo pravo :think: paralela (apsurd )?

Ove aktiviste iz ASI terete za "medunarodni terorizam'' :roll: bez krupnih posledica za ambasadu ili drzavu...
Dok za paljenje Americke ambasade i jedan smrtni slucaj vinovnik-ici optuzeni za ''tesko delo protiv opste sigurnosti" krupnoca tj. posledice za drzavu nisu u ovome i toliko bitne. Zar se ne radi o duplim arsinima ? Svugde postoji praksa u pravosudju !!!

Poslednja izmena:
ma jok...
meni je neki tamo milutin samo 1 srednjevekovni vladar, uz to poznat po pedofiliji

debi je sveti kralj milutin....

josh si mentalno tamo... mislim tad B-)

Jel ti to o nekom svom (pra-pra) dedi ovde zboriš?

Pa nije ti ovo bre privatna prćija da ovde razglabaš o svom porodičnom stablu, a nije, bogami, ni oglasna tabla za pedofile...

... prijava ...

Sad ako cemo pravo :think: paralela (apsurd )?

Ove aktiviste iz ASI terete za "medunarodni terorizam'' :roll: bez krupnih posledica za ambasadu ili drzavu...

:Prevrtanje očima: Ma obično naduvavanje lopte.Otac Ratobora Trivunac je direktor Hajata - TIHOMIR TRIVUNAC i sve je to plaćeno dobrom lovom.

a ovaj forumaš ''provokator'' je jedan običan probušeni prezervativ blizak njima i naravno državnom sistemu koji će tek da oseti pravu pobunu i krv na ulicama kada narodu dokurči...

ma jok...
meni je neki tamo milutin samo 1 srednjevekovni vladar, uz to poznat po pedofiliji

debi je sveti kralj milutin....

josh si mentalno tamo... mislim tad B-)
Mozda sam ja i dalje tamo ali o svom mentalnom zdravlju brinem sam za razliku od tebe posto o tvom mentalnom zdravlju (bez vecih uspeha i sa minimalnim sansama za ozdravljenje) brinu obucene osobe u belom u ustanovi koja ser nalazi u selu Gornja Topolnica pored Nisa.

nisam ga ja pominjao
vec ovaj pacenik shto menja teme kad ga poklope

prepoznace se sam :D
"Usled nedostatka formalnog obrazovanja, osobe slabijih int........... sposobnosti u nedostatku valjanih argumenata, a sve u strahu da ne ispadnu "smesne u drustvu", rado posezu za uvredljivim kvalifikacijama kojima pokusavaju da diskredituju sagovornika"

Ova definicija kao da je pisana po provokatorovom sablonu

Daj bre vracarac sta mu posvecujes toliku paznju?
Sto ga ne upitas kao ja zasto homoseksualizam anarhisti tretiraju kao seksualno opredeljenje,a pedofiliju,nekrofiliju i zofiliju...o njima se za sad ne izjasnjavaju.

Pa ti anarhisti ce sutra da otvaraju kovcege na groblju i da sek.sualno opste sa lesevima sve pod parolom slobode.I posle se neko pita zasto su autoritarni komunisti streljali anarhiste?!
Pa eto zato da se ne bi kroz zofiliju izivljaali nad kucicima i mackama...odnosno nad lesevima na groblju u slucaju da su nekrofili...

:mrgreen:

Poslednja izmena:
Sto ga ne upitas kao ja zasto homoseksualizam anarhisti tretiraju kao seksualno opredeljenje,a pedofiliju,nekrofiliju i zofiliju...o njima se za sad ne izjasnjavaju.

Pa ti anarhisti ce sutra da otvaraju kovcege na groblju i da sek.sualno opste sa lesevima sve pod parolom slobode.I posle se neko pita zasto su autoritarni komunisti streljali anarhiste?!
Pa eto zato da se ne bi kroz zofiliju izivljaali nad kucicima i mackama...odnosno nad lesevima na groblju u slucaju da su nekrofili...

u stavri, posto doticni zivi u Nisu, pitam se da li ce imati dovoljn testisa pa da i on napadne grcki konzulat u tom gradu ili ce samo kao osoba bez minimuma testisa lajati sa sigurne udaljenosti?

"Usled nedostatka formalnog obrazovanja, osobe slabijih int........... sposobnosti u nedostatku valjanih argumenata, a sve u strahu da ne ispadnu "smesne u drustvu", rado posezu za uvredljivim kvalifikacijama kojima pokusavaju da diskredituju sagovornika"

Ova definicija kao da je pisana po provokatorovom sablonu

ko koga ovde shalje u ustanove? :D

pomahnitali komunjarski projektor B-)

jadni li su tvoji "kucni ljubimci"

Они су терористи, то је сваком нормалном јасно.
Силом се боре за своје циљеве, између осталог бомбама, тучом, залажу се за укидање државе Србије коју су наши преци вековима градили и бранили.
Такође мрски су ми и што су против Српске Православне Цркве.
Свака част Дачићу за хапшење анархиста. Ово му је велики плус код мене !
Надам се да ће анархисти добити заслужену вишегодишњу затворску казну између осталог и зато јер су идеје нацизма и анархизма две најнегативније идеје 20. и 21. века...

Back