Quantcast

Uhapšen zbog kopije filma „Montevideo“

Stronghold

Aktivan član
Poruka
1.253
Goran Č. iz Beograda uhapšen je zbog sumnje da je preko interneta napravio link za preuzimanje celokupnog snimka filma “Montevideo, Bog te video” reditelja Dragana Bjelogrolića, saznaje “Blic”. Osumnjičeni je uhapšen u akciji SBPOK, čiji su pripadnici juče upali u stan Gorana Č. i izvršili pretres.

- U stanu je nađen računar, koji je zaplenjen, a osumnjičeni je priznao delo i zatražio advokata, kaže za “Blic” izvor iz MUP Srbije. On navodi i da je osumnjičeni, koji se tereti za pirateriju, zatim priveden u policiju na saslušanje.
link

ne razumem o čemu pričaju i zašto su se kola slomila na ovome liku,mora da se posvađao sa onima u policiji koji štite pirate po gradu..ja upravo na jednom torrent sajtu vidim film u dvd formatu i mogu da ga skinem ali posle ovoga ne smem:)

Stronghold

Aktivan član
Poruka
1.253
ljudi,gledam torrent sajt gde je skoro 60 ljudi skinulo film...po meni se radi o nekoj nameštaljci,lik je radio pirateriju,pa je došlo do svađe sa likovima iz "policije" koji su mu čuvali leđa i eto..prošetajte se centrom bg-a-terazije,podzemni prolaz kod balkana,sremska,bezistan,uvece i u knezu na dva mesta,radi se piraterija a sta radi sup stari grad?

lično sam video pre dve godine policijski pežo kako staje u sremskoj i jedan lik od dvojice koji su stajali pored kofera sa diskovima uzima od njih par crvenih i daje ih kroz spusteni prozor panduru suvozaču...pričam kasnije to prijateljici sa kojom sa se našao u gradu na piću koja me pitala" a jeli im to uzimaju za mesec?" a ja rekao"ne,nego za dan"

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.646
ljudi,gledam torrent sajt gde je skoro 60 ljudi skinulo film...po meni se radi o nekoj nameštaljci,lik je radio pirateriju,pa je došlo do svađe sa likovima iz "policije" koji su mu čuvali leđa i eto..prošetajte se centrom bg-a-terazije,podzemni prolaz kod balkana,sremska,bezistan,uvece i u knezu na dva mesta,radi se piraterija a sta radi sup stari grad?

lično sam video pre dve godine policijski pežo kako staje u sremskoj i jedan lik od dvojice koji su stajali pored kofera sa diskovima uzima od njih par crvenih i daje ih kroz spusteni prozor panduru suvozaču...pričam kasnije to prijateljici sa kojom sa se našao u gradu na piću koja me pitala" a jeli im to uzimaju za mesec?" a ja rekao"ne,nego za dan"
Сад и ти одмах, можда је дуговао комшији пандуру неку хиљадарку, шта сад...баш сте на крај срца....

NE-ZGODAN

Poznat
Poruka
7.541

A sta mislis gde policija ,,nabavlja'' filmove ?
Ne mislis valjda da kupuju u trgovinama?

Paganko

Elita
Poruka
16.645
Pih... Kakva predstava za javnost. Kakav spin. Kakva gomila notornih gluposti.

Koliko se ja sećam, mogu da te osude samo ako pokušavaš da zaradiš novac na nelegalnoj prodaji zaštićenih sadržaja. A to ne znam kako će da dokažu.

No bez obzira na to, nemam nameru da gledam dotični film ni legalno ni nelegalno. Naprosto zabole me jer prosto osećam da je jednako smeće kao "Čarlston za Ognjeku" oko kojeg su dramili i krili ga ko da je zlatan. Bolje da su ga zabetonirali tako da ga niko nikad više ne odgleda...

Teška represija

Domaćin
Poruka
3.356

Prelistaj malo štampu od juče.
Priču je pokrenuo novinar Press-a, koji je kupio CD "Montevideo..." na ulici.
I danas se bave time.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/152744/Piraterija+ja%C4%8Da+od+dr%C5%BEave.html
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/152611/%E2%80%9EMontevideo%22+ispod+ruke+za+200+dinara.html

NE-ZGODAN

Poznat
Poruka
7.541

Teška represija

Domaćin
Poruka
3.356
Domaca kinematografija pravi niskobudzetno smece,i nije mi jasno da li se frka pravi zbog lose gledanosti ,te ga malo ovako reklamiraju.
Naprotiv, film je izvanredan i obara sve rekorde gledanosti kod nas...bar kad su bioskopske projekcije u pitanju.
Film predstavlja savremen trend u svetskoj kinematografiji. Kombinacija istorijskih činjanica sa malom dozom fikcije poput "Kraljevog govora", "Socijalne mreže", zatim biografije Nikole Sarkozija i Freda Merkjurija su apsolutni hit u svetu.
Mi eto imamo "Montevideo, bog te video" koji govori o istorijskom uspehu Srba na prvom svetskom prvenstvu u fudbalu. Na to možemo biti samo ponosni, a bogami nam i komšije zavide.
Pročitao sam komentar na jednom hrvatskom forumu u fazonu "Zašto naši ne prave ovakve filmove kad smo i mi bili treći na svetu":lol:

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.999
link

ne razumem o čemu pričaju i zašto su se kola slomila na ovome liku,mora da se posvađao sa onima u policiji koji štite pirate po gradu..ja upravo na jednom torrent sajtu vidim film u dvd formatu i mogu da ga skinem ali posle ovoga ne smem:)
Ma retardi rade po nalogu bjele koji se uvuko u bulju dacicu..sto nisu uhapsili raicevica vlasnika hi fi centra koji je milione napravio na pirateriji

NE-ZGODAN

Poznat
Poruka
7.541
Naprotiv, film je izvanredan i obara sve rekorde gledanosti kod nas...bar kad su bioskopske projekcije u pitanju.
Film predstavlja savremen trend u svetskoj kinematografiji. Kombinacija istorijskih činjanica sa malom dozom fikcije poput "Kraljevog govora", "Socijalne mreže", zatim biografije Nikole Sarkozija i Freda Merkjurija su apsolutni hit u svetu.
Mi eto imamo "Montevideo, bog te video" koji govori o istorijskom uspehu Srba na prvom svetskom prvenstvu u fudbalu. Na to možemo biti samo ponosni, a bogami nam i komšije zavide.
Pročitao sam komentar na jednom hrvatskom forumu u fazonu "Zašto naši ne prave ovakve filmove kad smo i mi bili treći na svetu":lol:
Odavno ne gledam nase filmove , obicno smece....

Paganko

Elita
Poruka
16.645
Isto je bilo i sa Čarlstonom...

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.591
Ja u ovo ne verujem. Mislim da je to vise izmisljena vest da bi se oni koji poveruju u to uplasili.

Evo ako sme neko da se kladi ja cu da okacim film na Youtube, i tvrdim da se nece nista desiti, osim sto ce ga obrisati.

Kako neko moze (u Srbiji) da dokaze da sam to ja uradio, ja mogu da kazem da mi je neko hakovao nalog itd.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.