Uhapšen Srđan Nogo

Сељаку је суђено да буде поштен и да носи сааамар и да му дужност буде све оно што други врда и неће.

Да не зна да буде мангуп и врдалама.

Али баш та доброта и чистота то је нешто највредније што има сваки сељак.
 
Bujica je ipak na TV ako se ne varam. To mi je nivo naših Happy tv specijala. Upgrejdovana verzija Balkan Info i mnogo uticajnija. :mrgreen:
Jeste, ali to je freak show.
Meni je najbolje kako je jednom prilikom index trolao naslovom kada je napisao "Uznemirujuca fotografija":


Uznemirujuća fotografija: Karamarko prigrlio neonacista i dilera drogom Bujanca

bujaneckaraamrkofej.jpg


Sto je netko rekao, da ovu dvojicu ugleas i ne znas tko su rekao bi da se radi o nekakvim marginalcima, socijalnim slucajevima i cudacima koji su u crvenom krizu nasli odbacena odijela pa ih navukli kako bi se slikali.

Iako u biti lik nije nikakav diler droge, vec redikul koji je prostitutku placao kokainom.

:rotf:
 
Ovo sto kaze buudala, Marko je odlican primjer i bas je ovo sto si opisao, s tim da je Marko vrlo militantan, cak bi rekao znatno ekstremniji od Srdjana.
Ozbiljniji svakako.
Imas neki Velebit kanal ili tako nesto, tamo se okupljaju svakakve desnicarske lujke, ali ne znam tocno naslov kanala.
Imate vi i onog Bulja, pa Mokoca iz mocvare, pa onog Mislava iz EU parlamenta, Kolakusica.
Marko jeste najzaebaniji i bilo bi mi drago kad bi taj covek bio na slobodi da govori narodu sta mu rade
 
Imate vi i onog Bulja, pa Mokoca iz mocvare, pa onog Mislava iz EU parlamenta, Kolakusica.
Marko jeste najzaebaniji i bilo bi mi drago kad bi taj covek bio na slobodi da govori narodu sta mu rade
Za Mokoca nisam cuo, Kolakusic je antivaxer ali ne histericni, dok je Miro Bulj, od milja Bulja, teska vlaska budaletina.
Taj je u ratu drzao neki polozaj gdje nitko nije mogao proci, ne zato sto je bio beskrajno hrabar, vec beskrajno glup.
Svaka normalna osoba bi utekla glavom bez obzira, ali ne i tupavi Bulja.
Njemu je zapovidnik rekao da tamo mora biti i bio je, poput onog Japanca koji je na Filipinima drzao polozaj jos 40 godina nakon rata.
 
Za Mokoca nisam cuo, Kolakusic je antivaxer ali ne histericni, dok je Miro Bulj, od milja Bulja, teska vlaska budaletina.
Taj je u ratu drzao neki polozaj gdje nitko nije mogao proci, ne zato sto je bio beskrajno hrabar, vec beskrajno glup.
Svaka normalna osoba bi utekla glavom bez obzira, ali ne i tupavi Bulja.
Njemu je zapovidnik rekao da tamo mora biti i bio je, poput onog Japanca koji je na Filipinima drzao polozaj jos 40 godina nakon rata.
Da, imate i generala Losu.
 
Srđan Nogo ne iznosi nikakve dokaze već samo priča rekla kazala. Ja nisam nigde video da je pokazao neki jak dokument kojim bi potvrdio te svoje priče. Tako da su sve njegove priče na nivou klevete i jeftine konstrukcije.
Pali sns botu.
Pustao je snimke i pokazivao dokazni materijale.
Lazni opozicionari,sns-ovci i drugosrbijanci ga mrze zbog brutalnog razotkrivanja istine.
 

Back
Top