Uhapšen Sergej Trifunović

Kontra,on je prirodno lud.
Ko ko zumira je flegma...
Ženama i devojkama ne trebaju takvi.
Složićeš se, osim ako si podlac.
Prirodno ludilo može biti i pozitivno.
Ovaj čovek stalno pravi probleme.
Pa, i nije neki glumac. Mogu da živim odlično bez svih njegovih velikih ostvarenja.
Jadan, jadan...
Moram ja da mislim o tome?
Ne bilo mu to!

UHAPŠEN SERGEJ TRIFUNOVIĆ Kod glumca nađeno nekoliko grama nedozvoljene supstance​

Inspektori Četvrtog odeljenja beogradske policije navodno su priveli večeras glumca Sergeja Trifunovića i to nakon što su kod njega našli nekoliko grama nedozvoljenih supstanci, pišu domaći mediji.
Trifunović je navodno priveden oko 20 sati na Voždovcu i to nakon što je, kako dalje prenose mediji, od poznanika kupio drogu.

Kako se dalje prenosu, uhapšen je i muškarac koji je bio u društvu Sergeja Trifunovića, a za koga se sumnja da mu je prodao nekoliko paketića marihuane.

- Tom prilikom kod njega je nađena izvesna količina narkotika koja je prilikom akcije hapšenja i zaplenjena -rekao je izvor za "Informer".

Sergeju Trifunoviću i njegovom poznaniku je određeno policijsko zadržavanje, piše pomenuti portal.

Pogledajte prilog 1533416
Blic.rs<----
Mladozenja, ybt.
Pao na 5 grama mare, koji luzer. Koluviju uhvatili sa tonom i po pa postade TV zvezda.
Kad se zacopao, pa nije pazio...

Pa, i nije neki glumac. Mogu da živim odlično bez svih njegovih velikih ostvarenja.
Jadan, jadan...
Ne bilo mu to!
S' godinama sviknes na njega...
Nije neki Ali je 6 puta bolji od Bikovica recimo..on bi treb'o da smota...ponekada...

Pa, i nije neki glumac. Mogu da živim bez svih njegovih velikih ostvarenja.
Jadan, jadan...
Ozbiljno, nije on los glumac, cak je imao i OK uloga u JDP a odglumio je i par odlicnih rola na domacem filmu.
Opet, ako ga je ziabrala neka devojka/zena on je njen izbor i ko smo mi da sudimo o tome?

Arogancija mu jeste poprilicna i mnogima ide na nerv takav. Stanovali smo par godina u istoj ulici na Retenziji i bio je poprilicno nabusit na prvu loptu, pogotovo sa parkiranjem automobila gde mu se digne, jednom smo imali i sukob ali se brzo upristojio i cak smo otisli na pivo u obliznji kafe Pool. Iznenadio me kad je poceo da se bavi humanitarnim i politickim radom, no cesce su mu role ludila.

Kad se zacopao, pa nije pazio...
Iskreno, tek ću da čitam!
ŠTA JE BRE VAMA I NAMA?
Neću nenormalno ponašanje da ikad odobravam i podržavam. Glumac ima moć da svoj narod negde predstavi, a ovaj je ugasio sa predstavljanjem Srba. Zamolila bih ga da se ne izjašnjava nigde više kao SRBIN.
Oduzela bih mu pravo da koristi srpske i crnogorske titule-doživotno.
Ne znaš da se ponašaš-Ćaao, brate!

Poslednja izmena:
Iskreno, tek ću da čitam!
ŠTA JE BRE VAMA I NAMA?
NećU nenormalno ponašanje da ikad odobravam i podržavam. Glumac ima moć da svoj narod negde predstavi, a ovaj je ugasio sa predstavljanjem Srba. Zamolila bih ga da se ne izjašnjava nigde više kao SRBIN.
Oduzela bih mu pravo da korsiti srpske i crnogorske titule-doživotno.
Razumemo te, ali ovo je baš preterano...
Meni on uopšte ne smeta, čak mi je simpa sa svojim dogodovštinama...
On jeste malkice lud, ali je pozitivan...

Ozbiljno, nije on los glumac, cak je imao i OK uloga u JDP a odglumio je i par odlicnih rola na domacem filmu.
Opet, ako ga je ziabrala neka devojka/zena on je njen izbor i ko smo mi da sudimo o tome?

Arogancija mu jeste poprilicna i mnogima ide na nerv takav. Stanovali smo par godina u istoj ulici na Retenziji i bio je poprilicno nabusit na prvu loptu, pogotovo sa parkiranjem automobila gde mu se digne, jednom smo imali i sukob ali se brzo upristojio i cak smo otisli na pivo u obliznji kafe Pool. Iznenadio me kad je poceo da se bavi humanitarnim i politickim radom, no cesce su mu role ludila.
On ima fenomenalan glumacki talenat, narocito za moderne srpske uslove.

I tezak je raspad i retard.

To sto su njemu dali da bude bilo kakav lider, u bilo cemu, to je smejurija. Ali tu i nije on kriv, nego ovi sto su ga stavili tu.

Jeste li gledali kako je Biković išutirao fasciklu onom nedužnom vodtelju? :) Zato što ga je ovaj svrstao u glumce srednje generacije. Komedija. :)
Treba da nas je sramota kakvi su nam glumci idioti...
Pa, taj Biković, uobraženi bolesnik, što on to sebi dozvoljava da radi?
Po meni, nije nikakav glumac... istraumirani junoša lepuškaste face, taman za ruske
serije i filmove...

Volela bih da sam videla kako šutira nedužnu fasciklu... A što? Smeta mu što liči na čilagera?

Veliki je rizik ako si javna ličnost kupovati drogu od dilera na ulici kao ostali jer nemaš pojma da li je tvoj diler na merama i da li ga prate panduri i baš u tom momentu kad se nađe sa tobom oni reše da ga hapse tako je uhapšena i Biljka Srbljanović kada je kupovala kokain od svog dilera zato oni oprezniji koriste dead drop metodu gde je rizik od hapšenja znazno manji

To sto su njemu dali da bude bilo kakav lider, u bilo cemu, to je smejurija. Ali tu i nije on kriv, nego ovi sto su ga stavili tu.
On jeste bio veliki pozorisni talenat ( gledao sam ga u Sinama, Buretu baruta i Porodicnim pricama), bio je odlican i na filmu ( Strsljen, Bure baruta, Ubistvo sa predumisljajem, Munjama, Kenguru...).

A sa obzirom koji su sve ludaci, lazovi, secikese, razbojnici, psihicki slucajevi bili politicari, pa cak i drzavni funkcioneri sta je Srbiji falilo u njegovom politickom angazmanu?

Mislim da je u pitanju što se istripovao da je glumac svetskog kalibra i da niko ne sme da mu stane na žulj, hahahah
Koji je to žulj? Ja, moj otac i moja braća... Go*no je od čoveka jer se kači uvek sa ljudima koje smatra slabijima od sebe. Dođi ovde da treniraš neku snagu, što ne dođeš? Jadnik i bednik kidiše na slabosti i mane, ne na vrline ili veličinu. Zube zna da će polomiti tu, pa ide da laje tamo drugo negde, svuda.

On nije raspad i retard... užasno je inteligentan i pametan... veoma dobar, ali i živčan... ume da napravi grube ispade,
ali je super dobar čovek...

Vanserijski je talentovan, niko od ostalih ne može da mu priđe...
Talentovani glumci, oni pozorišni, koji nose ceo repertoar i koji pune sale, moraju
"nešto" da uzimaju da bi se "spustili" posle predstave... ranije je to bilo vino, postojali su
boemi i boemske kafane u Skadarliji prepune umetnika, slikara, pesnika, glumaca...
Danas se duva posle predstave već u "salonu za glumce" koji ostaju tu da bi se smirili
i izašli "iz lika"...

Phone Reaction GIF

Back