Ухапшен новинар Златановић: Зашто су режимски медији и полиција препознали Вучића као издајника? (видео)

Zašto je sirot?
Zato što poziva na ubistvo?
Ajde nek tebi neko objasni kolika je propisana kazna za to.
I šta mu znači to : "Ko potpiše"?
Potpiše šta?
Neki predlog koji niko od njih nije ni video, o onim budaletinama okolo da i ne govorim?

pa neće da niko ni potpisati pametnice mala, već će samo dozvoliti da udje u OUN i EU i NATO
a mi ga kao nećemo priznati al se nećemo ni protiviti, ovo malo složenije da se shvati
suština je da se mi uzdržimo od sprečavanja od ulaska u OUN/EU/NATO
a ne da li čemo ga priznati ili ne....

evo od danas...


Не сме нико више ни да убија нити да прети било коме...

misliš na Srbe na Kosovu?
 
Poslednja izmena od moderatora:
misliš na Srbe na Kosovu?
Што би реко Оливер Ивановић, Ђинђић, Обреновић, Карађорђевић, Ћурувија, Стамболић, Велимировић...

ДА...ал не само на Косову, већ у целој Србији и шире...

Убице капут
 
Што би реко Оливер Ивановић, Ђинђић, Обреновић, Карађорђевић, Ћурувија, Стамболић, Велимировић...

ДА...ал не само на Косову, већ у целој Србији и шире...

Убице капут

aha, dobro....
a sme da se domundjava sa UBICAMA?!

1676810904097.jpeg
 
aha, dobro....
a sme da se domundjava sa UBICAMA?!
У рату је друга ствар убити, а друга у миру...

Све ово што ти наведох су убиства Срба током мира, а не у току рата... једино је Ћурувија можда изузетак...
 
dakle, nije uhapsen sto je novinar, nego sto se bavi teroristickim aktivnostima kaznjivim svudsa u svetu, narocito u usa.
Kojim se teroristickim aktivnostima bavi? Da li si ti strucnjak za terorizam i, ako jesi, koje su ti kvalifikacije (i gde su stecene)?
Zasto je za nas bitno kako je nesto *u usa* a ne recimo u Bangladesu... posto smo *usa* koliko smo i Banglades?
 
gliš nije tu da spušta, već da izduvava loptu, ali i njega možemo iskoristiti, pa čak i ovog Srdjana Žunića
koji umesto da poziva na PRAVDU, predlaže da DPZ moli za MILOST?!

jer kaže, pogrešio je! i kriv je! i onda isti taj Žunić, pravi neki skup baš na godišnjicu 24-02-2023
samo da zbuni narod, koji uopšte nije teško zbuniti jer jer sporoga i tromoga mozga, i popaljiv je vrlo lako
i voli navijačke tabore, jer tu ne mora da misli ništa i nije odgovoran ni za šta, podeli se greh medj ruljom

premotano gde žunić savetuje da se moli za MILOST jer je DPZ jelte kriv za nešto?!


Hvala ti za klip, ne pratim Zunica/UNS vec neko vreme.

Ja mislim da i Zunic i DPZ i Knezevic imaju isti cilj, ali hebiga - ne bi bili Srbi ako ne nas dvojica ne bi napravili 3 stranke. Ili to, ili je u pitanju izdaja OZNE.

Znam za sukob izmedju Damnjana i Zunica, ali ne znam pravi razlog.

Sto se tice ovoga sto Zunic prica to je obojeno licnim odnosom i ogorcenjem istog tog Zunica zbog onoga sto je on preziveo, i za sta OPRAVDANO optuzuje narod, a sto je i ovde izneo (gledao sam 20-tak min od mometna koji si premotao, nemam sad vremena za sve).

Uglavnom tuzno, a moje misljenje sam napisao pa cu samo ukratko - ovo je sve promasena tema, cak i ako su Zlatanovic i Knezevic opravdano uhapseni MORA DA SE NA PRVO MESTO POSTAVI USTAV I NJEGOVA ZASTITA, i da se po tom pitanju prozovu VLAST, SUDOVI I POLICIJA koji taj Ustav moraju da brane. I DA SE NAGLASI DA MI, NAROD, IMAMO OBAVEZU, DUZNOST I PRAVO DA BRANIMO USTAV i pohapsimo sve koji to ne rade A ZA TO SU ZADUZENI. To je moj jedini argument za sve ovo sto se desavalo i desava, i razlog zbog koga bih isao na protest da sam bio u Bg.

Da li je ovo sto pisem poziv na nasilje? Ne znam, to zavisi od vlasti - ako rade svoj posao i pohapse izdajnike (Vucica, Dacica, Brnabic itd) nema problema, inace TREBA DA PRODJU isto kao Knezevic - da budu izlemani do daske prilikom hapsenja. Ne znam da li se razumemo - ja pozivam da oni izvrse svoju duznost, ali ako to ne urade TREBA DA IM SLEDUJE ISTO STO ONI PRIMENJUJU kada hapse pa neko MA I POMISLI da se nesto suprotstavi.

I mislim da sam u pravu sa ovim na cemu insistiram. Tu nema ni Zlatanovica, ni ovoga ni onoga - pohapsiti sve koji krse Ustav RS, pocev od Predsednika pa nadalje, ili sankcionisati one koji TO NISU URADILI a trebali su. Vrlo formalno. Zato sam i prozvao Noga i Mirovica kao pravnike, a mogu da dodam i Sarovica i sve druge pravnike koji bi morali da PRAVNO pritisnu drzavu da se izdaja spreci.
 
I mislim da sam u pravu sa ovim na cemu insistiram. Tu nema ni Zlatanovica, ni ovoga ni onoga - pohapsiti sve koji krse Ustav RS, pocev od Predsednika pa nadalje, ili sankcionisati one koji TO NISU URADILI a trebali su. Vrlo formalno. Zato sam i prozvao Noga i Mirovica kao pravnike, a mogu da dodam i Sarovica i sve druge pravnike koji bi morali da PRAVNO pritisnu drzavu da se izdaja spreci.
Dokle bre više sa tim "izdaja"?
Ko je izdao koga i kada?
Kakve bre nebuloze lupetate, više nije normalno.
Ko kad bi ja vam napisao da će vaša žena da se pohebe sa komšijom i pozvao vas da je uplavite zbog toga.
A dokaz?
Pa jbg, verujte mi na reč...
 
Sad je Vuk u gornjoj emisiji nazvao DPZ "bratom."
Jel to onaj isti koji je postavio ono idiotsko pitanje MSP-u?
Izmestio pitanje KiM iz UN i dao ga EU na tacni?
Koga lažno nabeđuju da je umešan u finansijske muljavine?
I to baš ameri, verovatno po Vučićevom nalogu, Vučko zavrnuo mooda Bajdenu?
Pogledaj mu facu, u Enciklopediju mogu pored definicije za "gnjida" ladno da stave njegovu odvratnu facu.
Iskompleksirani kepec.
 
Али Дејан на неку НАГОДБУ МУРИЈЕ ,НЕЋЕ ПРИСТАТИ!
НЕЋЕ СИГУРНО!

Криминалци у редовима Полиције морају да одговарају као и сви Ми остали Грађани.

Превише је Криминала у САМОЈ ПОЛИЦИЈИ.
Да није тако,не би било толико пуно Дроге на улицама у Земљи,толико малој где се апсолутно
СВЕ ЗНА.
Droga, to je unosan profit, pored ostalih problema, nema drzhave na svetu koja sa tim ne muchi problem...
No samo rantujem zbog pominjanje droge, sa ostalim se slazhem...
 
Vuchitj nema mnogo izbora. Da je tu recimo Taditj ili neko tretji, isto bi bilo… politichar koji mora da to pregura preko sebe,
bar ne mora da odnese srpske glave u Vashington...
 

Back
Top