Ухапшен новинар Златановић: Зашто су режимски медији и полиција препознали Вучића као издајника? (видео)

*Ne UMES ti da pitas, Marjane* - da citiram Baneta Ivkovica (kad ga je, kao ti mene ovde, gnjavio *pitanjima* Marjan Risticevic u nekoj TV emisiji). Ako nisi cuo za Marjana Risticevica to ti je jedan polit. *genije* (podsecas me na njega *egzoticnim* stilom rasudjivanja)
I dalje ne znam od čega je hendikepiran. Čini mi se da ne znaš ni ti.
Policija je tu nebitna - *izvestaje* narodu ionako daju Krle i sl. *anal liticari* u visesatnim *spec. emisijama* - seansama ispiranja mozga penzionerima i ostalim budalama na Pinku, Hepiju i sl. I to,kako vec rekoh, na sva zvona pri *hapsenjima* i potpuno nemo pri kasnijim pustanjima na slobodu.
Da me ubiješ ako sam te razumeo ovde. Sumnjam da bi i samog sebe razumeo.
Sto bi se nepravedno uhapsen bunio (kad mu budu isplatili odstetu)??? Ja se bunim jer suludi politicari (i njihove pravosudne i medijske sluge) MOJE pare iz budzeta trose na obestecenja posle (a onda za bolesnu decu para navodno nema pa skupljamo sms porukama).
Niko ti ne brani da se buniš, ali žalbe i reklamacije moraš da uputiš drugima. Kaži da si oštećen finansijski, navedi sumu za koliko, i možda i ti dobiješ obeštećenje.
Zao mi je sto potrosih ovoliko vremena na tebe, ocito sam mnogo zaludan
Žao je i meni što mnogo napišeš a ništa ne kažeš.
 
Šta bre ti pišeš ovde :lol:
Факте гастосе и брате... не заноси се лажном надом, овде су сви дебело уцењени од стране ЕУ и Америке, да може само нека добричина и наивчина попут оног Дамјана Кнежевића да испадне грбав за све... па реко да и ти од превртљиве Србске државе не пострадаш уместо правих џукела ко он, ложећи се на немогуће...
 
Факте гастосе и брате... не заноси се лажном надом, овде су сви дебело уцењени од стране ЕУ и Америке, да може само нека добричина и наивчина попут оног Дамјана Кнежевића да испадне грбав за све... па реко да и ти од превртљиве Србске државе не пострадаш уместо правих џукела ко он, ложећи се на немогуће...
Da su svi fatalisti i kukavice kao ti jos bi setao Turcima opanke
 
Da su svi fatalisti i kukavice kao ti jos bi setao Turcima opanke
Аман ће да прођете ко Карађорђев устанак, а не ко Милошев... да знаш да је Милош био паметнији од Карађорђа, не би тај дефетизам ни у вицу спомињо... бусате се одважношћу јер сте малоумни следбеници безумне Путтлерове деспотије која је у Европи немогућа
 
Аман ће да прођете ко Карађорђев устанак, а не ко Милошев... да знаш да је Милош био паметнији од Карађорђа, не би тај дефетизам ни у вицу спомињо... бусате се одважношћу јер сте малоумни следбеници безумне Путтлерове деспотије која је у Европи немогућа
klap klap :klap:
 
Šta mu je s šakom
images
 
Aha, jasno.
Isturiš nekog invalida da poziva na nasilje, da bi mogao posle da kmečiš kako hapse hendikepirane?
Pa i poziv na nasilje i rušenje ustavnog poretka je krivično delo, izvršioci su nebitni, obične budaletine.
To su jadnici kao i većina vas, zavedeni i razočarani svojim bednim životom, kojima su gazde obećale
med i mleko posle Vučića.
Kao što Zapad sad gura Ukrajince da ginu za njihove interese, tako bi i vaše gazde gurale vas.
Ko bre od vas nesposobnih misli da će, ako Vučić ode sa vlasti, postati odjednom sposoban ili pametan?
Imao je moj komšija (Jevrej inače) jednu lepu izreku:
-Ako se nisi nahebao do 30-te, ako se nisi obogatio do 45-te, nećeš vala nikad.
Džabe se pržite i krivite druge za sopstvenu nesposobnost.
 
Ne vidim hendikep poštenogovorēći
Ваљда је инвалид онај који не може нормално да се креће... а овај добре километраже удара

То што сакатог богаља зову инвалидом, је спин аман...
 
da li su krenule demonstracije beogradzana protiv ovog hapsenja?
Нису више прилике за било које протесте, јер је Путин укопо сваки антиЕвропски и антиНАТО став у Европи на дуже време...
 
Ajde sad svi vi nepismeni zvakaci sendvica (bole i ovaj sa imenom kao kreature iz Tolkinovog opusa i ovaj *hriscanski* sto ne zna da je *bogalj* takodje invalid) idite lepo i kupite sebi negde kesu kokica i zvacite ih gledajuci u neki beli zid a mozete i da gledate u neki sareni bilbord (ako zelite da gledate *film*) i, kad dogovorite neku ZAJEDNICKU platformu (a ne hrpu kontradiktornih nebuloza) vratite se (npr. u utorak) da malo opet budete medju nama
p.s. ako vam treba 300 dinara poslacu vam...za kokice
 
da li su krenule demonstracije beogradzana protiv ovog hapsenja?
Znate kako, u Beogradu ima mnogo novogradnje i sve rasprodato. Unutrašnjost rešava stambeno pitanje. Mora kredit da se servisira pa ne bi oni da zatežu ionako zategnutu situaciju. Ima ko to reśava...
 
Znate kako, u Beogradu ima mnogo novogradnje i sve rasprodato. Unutrašnjost rešava stambeno pitanje. Mora kredit da se servisira pa ne bi oni da zatežu ionako zategnutu situaciju. Ima ko to reśava...
tacno tako
 
Зашто су Вучићевви уредници и полиција препознали управо Вучића као неког ко ће потписати признање КиМ јиш увек није објашњено.
radi se o tome da se od nas trazi da svi budemo izdajnici, a ne samo vucic, da je to nesto kao dobar dan
 

Back
Top