Ухапшен новинар Златановић: Зашто су режимски медији и полиција препознали Вучића као издајника? (видео)

Poruka
9.012
https://pravda.rs/2023/2/15/uhapsen...licija-prepoznali-vucica-kao-izdajnika-video/

УХАПШЕН НОВИНАР ЗЛАТАНОВИЋ: Зашто су режимски медији и полиција препознали Вучића као издајника? (ВИДЕО)​

15-02-2023 22:11 Издвојено Србија Политика
Уредник Србин инфа Дејан Златановић ухапшен је око 22 сата у центру Београда.


Златановића су предходно режимски медији и сам председник Александар Вучић оптужили да је упутио претње смрћу са скупа за одбрану Косова и Метохије у Београду.
Златановић је на скупу рекао да нико нема право да потпише признање Косова и Метохије и узвикнуо “Ко потпише њега убише”.
Зашто су Вучићевви уредници и полиција препознали управо Вучића као неког ко ће потписати признање КиМ јиш увек није објашњено.
Златановић је ухапшен док је радио уживо пренос са улице, на самом крају снимка чују се његови вапаји док га полицајци у цивилу

1676498720168.jpeg


SNIMAK HAPŠENJA JE NA 5min PRED KRAJ PREMOJTE VIDEĆETE

 
Ovo je krah SNS

ja ne znam da li si OVAJ PUT ozbiljna, ili je ovo neka zajedljiva pošalica, ali ZAISTA JESTE.
OVO SE NEĆE OTRPETI TAKO LAKO!
Jedan DPZ je doveo POREDAK NA IVICU PROPASTI!? EJ BRE!?
čega i koga se oni plaše kao zečevi?!
....

СНС ЈЕ У СТРАШНОЈ ПАНИЦИ!
ЗБОГ ЧЕГА?!
 
ja ne znam da li si OVAJ PUT ozbiljna, ili je ovo neka zajedljiva pošalica, ali ZAISTA JESTE.
OVO SE NEĆE OTRPETI TAKO LAKO!
Jedan DPZ je doveo POREDAK NA IVICU PROPASTI!? EJ BRE!?
čega i koga se oni plaše kao zečevi?!
ovako je i Milo misllio da moze sa represijom da hapsi narod pa mu se vratilo kao bumerang
 
Најизад је долијо... пошто праве пуч за рачун Путина, нека их у прдекани да русују...деле судбину својих газди

🚔

čekaj da tebe zadesi sudbinu TVOJIH gazdi...
 
čekaj da tebe zadesi sudbinu TVOJIH gazdi...
Ја сам свој газда тј. сиротиња... а Златановић нек објасни што и за кога пљује председника Србије и то баш сад кад смо у небраном грожђу у иностранству...
 
Biće to kao i sa Nogom, sportski ribolov, upecaj i pusti.
Нек лепо у прдекани објасни зашто је јавно позиво на убиство легалног председника своје државе...
 
Ја сам свој газда тј. сиротиња... а Златановић нек објасни што и за кога пљује председника Србије и то баш сад кад смо у небраном грожђу у иностранству...

1676500199139.jpeg



TONI BLER
BIL CLINTON
GERHARD ŠREDER

SVE SAMI SRBSKI NEPRIJATELJI!
 
Djubre od coveka,kako ga nije sramota.I to mi neki covek i predsednik.

Ма биће Дејан колико ускоро пуштен...
Он је Новинар и веома добро зна шта се сме изговори а шта не...
Ово есеновци мало утерују Страх да им се сутрадан(такође ,НЕРАДАН ДАН) ,МАЛО НЕ ОМАСОВИ ПРОТЕСТ..
 
Ма биће Дејан колико ускоро пуштен...
Он је Новинар и веома добро зна шта се сме изговори а шта не...
Ово есеновци мало утерују Страх да им се сутрадан(такође ,НЕРАДАН ДАН) ,МАЛО НЕ ОМАСОВИ ПРОТЕСТ..

oni ovime upravo ZOVU NAROD NA PROTEST
zamisli da ništa nije bilo, da nije ni bilo policije....pa ko bi ti došao na sledeći protesti?!
NIKO!
ovako! e brale sad ljudi imaju za šta i da dodju!
 
Ма биће Дејан колико ускоро пуштен...
Он је Новинар и веома добро зна шта се сме изговори а шта не...
Ово есеновци мало утерују Страх да им се сутрадан(такође ,НЕРАДАН ДАН) ,МАЛО НЕ ОМАСОВИ ПРОТЕСТ..
Počeo je bojažljivo s hapšenjem na malo

Ne može odmah Glavešine GRU-a, prvo Zlatan
 
Ма биће Дејан колико ускоро пуштен...
Он је Новинар и веома добро зна шта се сме изговори а шта не...
Ово есеновци мало утерују Страх да им се сутрадан(такође ,НЕРАДАН ДАН) ,МАЛО НЕ ОМАСОВИ ПРОТЕСТ..
Pa i nemaju nikakvog osnova da ga zadrze,jer nista nije rekao,sto nije.Rekao je istinu,a vise puta sam pisao,da "Istina boli".
 
Baš je zvučao jezivo sa govorom.
''Јуначки'' се држао... као и свака комуњара и путлеровац... нек научи у затвору шта се сме рећи на митингу а шта не сме...
 
Pa i nemaju nikakvog osnova da ga zadrze,jer nista nije rekao,sto nije.Rekao je istinu,a vise puta sam pisao,da "Istina boli".

čovek je samo obećao tužbu za klevetu, pa nek sudi presudi....
i oni ga uhapsiše zbog toga?!
preterali su....zaigrali se....saplešće se....uvek je tako bilo

kad god neki tiran misli da je najači tada se najviše i plaši i sam pokrene lavinu koja ga odnese...
 

Back
Top