cobra 73
Zainteresovan član
- Poruka
- 152
На жалост,истина је,ми Срби смо још једном доказали да смо највећа ГОВНА на Свету и да нам не требају непријатељи,већ смо сами себи највећи непријатељи.
Надам се да ће и издајник тадић ускоро бити процесуиран због велеиздаје српског народа и српске државе!
Надам се да ће и издајник тадић ускоро бити процесуиран због велеиздаје српског народа и српске државе!