Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Jel ga tebe ža' ka' čo'eku?Crnogorska policija uhapsila je Aca Đukanovića, brata bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića.
Đukanović je uhapšen pošto je policija tokom pretresa njegove nekretnine u Nikšiću pronašla tri puške, policijsku opremu i pancir.
Inspektori u civilu satima su u petak bili raspoređeni oko zgrade u Ulici Vuka Karadžića u centru Podgorice.
Pretres je počeo tek nakon što su se pripadnici Posebne jedinice policije (PJP), naoružani dugim cijevima, a jedna grupa i sa sredstvom za nasilno razbijanje vrata u rukama, formacijski rasporedili na svim ulazima u zgradu.
Vijestinezvanično saznaju da su u neke prostorije policajci ušli nasilno - obijanjem vrata.
Aco Đukanović je najveći akcionar Prve banke (oko 41,5 odsto). Banka je godinama bila u fokusu javnosti zbog državne pomoći 2008, kasnijih sumnji u način vraćanja tog novca, kao i zbog supervizorskih mera i poslovnih pokazatelja poslednjih godina.
Brat bivšeg višestrukog premijera i predsednika države Mila Đukanovića nedugo nakon izbora 2020. godine preselio se u Luksemburg, potom u Italiju. Prema saznanjima Vijesti, pre nekoliko dana je stigao u Crnu Goru.
https://www.021.rs/info/region-i-svet/436312/uhapsen-brat-mila-djukanovica
Eto dakle i u Crnoj Gori je ovako nešto moguće. Vidi se da se trude da postanu ozbiljna država.
Kad ćemo neku sličnu vest pročitati kod nas?
![]()
Don Milo digao glavu pa preventivno?Crnogorska policija uhapsila je Aca Đukanovića, brata bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića.
Đukanović je uhapšen pošto je policija tokom pretresa njegove nekretnine u Nikšiću pronašla tri puške, policijsku opremu i pancir.
Inspektori u civilu satima su u petak bili raspoređeni oko zgrade u Ulici Vuka Karadžića u centru Podgorice.
Pretres je počeo tek nakon što su se pripadnici Posebne jedinice policije (PJP), naoružani dugim cijevima, a jedna grupa i sa sredstvom za nasilno razbijanje vrata u rukama, formacijski rasporedili na svim ulazima u zgradu.
Vijestinezvanično saznaju da su u neke prostorije policajci ušli nasilno - obijanjem vrata.
Aco Đukanović je najveći akcionar Prve banke (oko 41,5 odsto). Banka je godinama bila u fokusu javnosti zbog državne pomoći 2008, kasnijih sumnji u način vraćanja tog novca, kao i zbog supervizorskih mera i poslovnih pokazatelja poslednjih godina.
Brat bivšeg višestrukog premijera i predsednika države Mila Đukanovića nedugo nakon izbora 2020. godine preselio se u Luksemburg, potom u Italiju. Prema saznanjima Vijesti, pre nekoliko dana je stigao u Crnu Goru.
https://www.021.rs/info/region-i-svet/436312/uhapsen-brat-mila-djukanovica
Eto dakle i u Crnoj Gori je ovako nešto moguće. Vidi se da se trude da postanu ozbiljna država.
Kad ćemo neku sličnu vest pročitati kod nas?
![]()
Ne, ne , ne, ne valja to ništa. Mora ceo tekst, ne može samo Aco. Ovako se to radi
I posle Srbija nije demokratska?Ne, ne , ne, ne valja to ništa. Mora ceo tekst, ne može samo Aco. Ovako se to radi
Ne, ne , ne, ne valja to ništa. Mora ceo tekst, ne može samo Aco. Ovako se to radi
Acu si lakše preboleo, ne plačeš kao kad je pao Milo .Pravna drzava na pragu EU i clanica Nato pakta.
I posle Srbija nije demokratska?
Gde recimo ima na Zapadu da platiš kartu samo da bi vikao šta ti mozak dozvoljava?
Acu si lakše preboleo, ne plačeš kao kad je pao Milo .
Samo platiš kartu da udješ u programEh, kad se samo setim, kako beše dobro ono, ".uck You Brandon"... ili beše neki Joe pominjan? A nije ni Brandon, nešto drugo na B... Ko ćeg' se seti, davno beše, ima 3-4 godine. A jes, ovo kod nas, demokratija je to bato, Srbijica slobodica. A najbolje od svega što Delije znaju ceo tekst, a ne ko ovi Crnogorci, samo pola.

Teško onom kom ti dobrog želiš - u startu mu vise nogeTi si jos bolje podneo. Obozavati Milu u fazi srbovanja i posle ga mrzeti nije mala stvar.
U pravu si , no sad stvari vode ka svom neminovnom ishodištiu, pali malk (anđeo) će završiti na samom dnu džehennema. .Ti si jos bolje podneo. Obozavati Milu u fazi srbovanja i posle ga mrzeti nije mala stvar.
Rijaliti program na sportskom kanaluSamo platiš kartu da udješ u program![]()
Uhapsice oni i Mila,pa staviti vucka pored,jer su njih dvojica '90-ih saradjivali,pa neka zajedno i gledaju kroz prozorce u nebo.Crnogorska policija uhapsila je Aca Đukanovića, brata bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića.
Đukanović je uhapšen pošto je policija tokom pretresa njegove nekretnine u Nikšiću pronašla tri puške, policijsku opremu i pancir.
Inspektori u civilu satima su u petak bili raspoređeni oko zgrade u Ulici Vuka Karadžića u centru Podgorice.
Pretres je počeo tek nakon što su se pripadnici Posebne jedinice policije (PJP), naoružani dugim cijevima, a jedna grupa i sa sredstvom za nasilno razbijanje vrata u rukama, formacijski rasporedili na svim ulazima u zgradu.
Vijestinezvanično saznaju da su u neke prostorije policajci ušli nasilno - obijanjem vrata.
Aco Đukanović je najveći akcionar Prve banke (oko 41,5 odsto). Banka je godinama bila u fokusu javnosti zbog državne pomoći 2008, kasnijih sumnji u način vraćanja tog novca, kao i zbog supervizorskih mera i poslovnih pokazatelja poslednjih godina.
Brat bivšeg višestrukog premijera i predsednika države Mila Đukanovića nedugo nakon izbora 2020. godine preselio se u Luksemburg, potom u Italiju. Prema saznanjima Vijesti, pre nekoliko dana je stigao u Crnu Goru.
https://www.021.rs/info/region-i-svet/436312/uhapsen-brat-mila-djukanovica
Eto dakle i u Crnoj Gori je ovako nešto moguće. Vidi se da se trude da postanu ozbiljna država.
Kad ćemo neku sličnu vest pročitati kod nas?
![]()
Otprilike svugdeI posle Srbija nije demokratska?
Gde recimo ima na Zapadu da platiš kartu samo da bi vikao šta ti mozak dozvoljava?
E, pa neće oni tamo samo d' gledaju kroz prozorče. Ima u taj hotel i druge aktivnostiUhapsice oni i Mila,pa staviti vucka pored,jer su njih dvojica '90-ih saradjivali,pa neka zajedno i gledaju kroz prozorce u nebo.
Ljubav je to, BgH2OE, pa neće oni tamo samo d' gledaju kroz prozorče. Ima u taj hotel i druge aktivnosti
Pogledajte prilog 1865486
Sram vas bilo, perverznjaci jedni, ne te aktivnosti, nego smirivanje tenzija. Evo koji naslov ide uz ovu sliku:
Đukanović i Vučić različito o krizi, ali za spuštanje tenzija
https://www.slobodnaevropa.org/a/30393067.html
A šta ako hotel nema prozorče?
Jes wallahi, vaistinu ljubav. A ljubav još i veća kad pozoveš još drugara, pa proširiš, mislim,prijateljstvo.Ljubav je to, BgH2O
Kako su porodicno gadni!Neka se pripremi sledeći bata:
![]()
Sunce ti žarko, sad će ovo shvatiti kao poruku da ne daju vlast ni za živu glavu.![]()
aca i milo poznati drumski razbojnici
A ko još na Zapadu viče "Vučiću Šećeru"?Otprilike svugde
Ma i nek se hebu,ako hoce.E, pa neće oni tamo samo d' gledaju kroz prozorče. Ima u taj hotel i druge aktivnosti
Pogledajte prilog 1865486
Sram vas bilo, perverznjaci jedni, ne te aktivnosti, nego smirivanje tenzija. Evo koji naslov ide uz ovu sliku:
Đukanović i Vučić različito o krizi, ali za spuštanje tenzija
https://www.slobodnaevropa.org/a/30393067.html
A šta ako hotel nema prozorče?