Uhapšen 18-godišnji migrant na Zvezdari zbog pljačke

Gradjani svake drzave placaju porez da bi im ista obezbedila osnovno, sigurnost.
Srbijom i evropom vrsljaju vojno sposobni muskarci sa ratista gde su se sekle glave, raspad sistema gde nema podataka o tim ljudima, ko su i sta su radili i sada se slobodno setaju istom ulicom gde i vase majke, zene i kcerke.
Samo kompletan idiot smatra da je to ok ili da ja imam nesto protiv postenog gradjanina koji je ispostovao proceduru dolaska ili naseljavanja u Srbiju, bez obzira odakle dolazio.
Da ali vi ste ih isterali s bliskog istoka

Koliko beše raseljenih iz velike sirije, 20 miliona.

Svi oni će doći kod rusofila u postelju.
 
Gradjani svake drzave placaju porez da bi im ista obezbedila osnovno, sigurnost.
Srbijom i evropom vrsljaju vojno sposobni muskarci sa ratista gde su se sekle glave, raspad sistema gde nema podataka o tim ljudima, ko su i sta su radili i sada se slobodno setaju istom ulicom gde i vase majke, zene i kcerke.
Samo kompletan idiot smatra da je to ok ili da ja imam nesto protiv postenog gradjanina koji je ispostovao proceduru dolaska ili naseljavanja u Srbiju, bez obzira odakle dolazio.
Potpuno si u pravu.
Srbija je okupirana 1945 . i sad je konačno šansa da se steknu uslovi da se oslobodi.
 
Problem je što se ovaj narod oblači "da oči vide" napirlitaju se bez veze a ni dinara nemaju.
Tako da je migrant pogrešio osobu koja se isto obukla kao i ova što nema ni za kurton.
Pošto je došlo do greške, služba je taktički oprala obraz...
Sve pohvale za operativce iz marketinga, jedino oni rade posao kako treba!
Tri hiljade za gospodina! :super:

(Čuj fazona našli ga ko da ima uključen GPS - ej evo me ovde)
 
Problem je što se ovaj narod oblači "da oči vide" napirlitaju se bez veze a ni dinara nemaju.
Tako da je migrant pogrešio osobu koja se isto obukla kao i ova što nema ni za kurton.
Pošto je došlo do greške, služba je taktički oprala obraz...
Sve pohvale za operativce iz marketinga, jedino oni rade posao kako teeba!
Tri hiljade za gospodina! :super:
.....ne drži ti vodu to.
Što bi ga koimoy apsili onda?
Mogli su da ga puste da nastavi da donosi med.
 

Back
Top