Uhapšen 18-godišnji migrant na Zvezdari zbog pljačke

zato što MUP Zvezdara ima tradicionalno najveće ****** od lelemuda i neradnika.
Ono ni po političkoj osnovi ne može biti onako sklepano...
Viša sila takoreći

Koga bre oni navatali a da nije namešteno?
Pa oni ni rodjeno dupe ne umeju da uvate iz tri slobodna pokušaja.
...........proizilazi da.... tritačke .............nastavi rečenicu...
 
Decko glup si, podrzavas kriminal i ilegalno prelazenje granice. Uz to ide trgovina ljudima, narkoticima, oruzjem, terorizam, itd.
Prvo moras da naucis razliku izmedju legalnog i ilegalnog, pa tako i migracija....glupane.
Nije glup samo je malo isfrustriran, al dobar je .
I ovi dilberčići su po zakonu ušli u Srbiju.
Nije smelo da se spomene ništa što urade do ovog slučaja.
Šta znači sad ovakav preokret?
Pitanje je sad.
 
Drzava koja nije u stanju da obezbedi svoju granicu od ilegalnog prelaska i svog kriminala koji to prati nije drzava.
Država koja dobija pare od EU mogla bi da se malo odrekne istih da edukuje stanovništvo protiv ksenifobije.

Počeli ste genocid zbog tašne, i to bez para pa samo zato vraćena.
Stavite se u kožu jadnog emigranta i patrole kad su videli da unutra nema ni kurton sa isteklim rokom...

Ovaj narod ne možeš ni da pokradeš pošteno.
Pet autobusa da obidješ ako navataš 1.000 dinara u vrh glave...
 
uzeo si posao Kanadjaninu jer si pristao da pušiš u pola cene radnog sata koja važi za njihove gradjane
Ja zaposljavam kanadjane, glupane.
Ti si rob i u Srbiji, a bio bi i svuda drugo.
Osim toga jedinu prednost ovde imaju domorodci tj. lokalna plemena, zato oni ne placaju porez cobane.
Idi sisaj karu sirijcima kao sto su tvoji pusili siptarima pa su vam to lepo vratili.
 
Država koja dobija pare od EU mogla bi da se malo odrekne istih da edukuje stanovništvo protiv ksenifobije.

Počeli ste genocid zbog tašne, i to bez para pa samo zato vraćena.
Stavite se u kožu jadnog emigranta i patrole kad su videli da unutra nema ni kurton sa isteklim rokom...

Ovaj narod ne možeš ni da pokradeš pošteno.
Pet autobusa da obidješ ako navataš 1.000 dinara u vrh glave...
Decko glup si, moraces prvo nesto da vidis i uradis u zivotu da bi mogao da razgovaras sa mnom na ovu temu.
Prvo se nauci zakonu pa onda seri o moralu.
 
..pu......a taman sam teo da te zaposlim ko pomoćnog dizalčara.......
e imam sve papire!
Za dizalicu - evo oddoktora strah od visine, za lopatu - oddoktora uklješteni pršljenovi, za mešalicu evo od oftalmologa slabo ti ja to...
Jedino ako oćeš da budem šef? Smem da urlam. Evo kapacitet pluća sa spirometrije ponovo 100%

sl46_2.jpg
 
Kakva crna država.
Ov događaji su deo Kalergi Kudenhof plana
Gradjani svake drzave placaju porez da bi im ista obezbedila osnovno, sigurnost.
Srbijom i evropom vrsljaju vojno sposobni muskarci sa ratista gde su se sekle glave, raspad sistema gde nema podataka o tim ljudima, ko su i sta su radili i sada se slobodno setaju istom ulicom gde i vase majke, zene i kcerke.
Samo kompletan idiot smatra da je to ok ili da ja imam nesto protiv postenog gradjanina koji je ispostovao proceduru dolaska ili naseljavanja u Srbiju, bez obzira odakle dolazio.
 

Back
Top