Угинуло осам паса на Калемегдану, власници кажу да су отровани

Њему је уствари невероватно да човек не мора да иде код мајстора да би заменио уље на колима, за њега је то као грађење свемирског брода.. Он је сиромах толико фасциниран том чињеницом да то стално изнова и изнова спомиње још од онда кад сам негде на некој теми рекао да ми не пада на памет да ми најстор мења уље на колима већ да то радим сам.
To je ta ružna i loša Srbija, u kojoj primitivci došli iz nekih zabiti truju pse i prosipaju lotorno ulje u kanalizaciju. Vi ste ono najgore što nas tera u ponor. Kad vi nestanete biće neke šanse za našu decu.
 
У чему је његов проблем онда? Какве то везе са темом уопште има?
Ti pitaš šta ime veze sa temeom, koja ne umeš ni jedan post da napišeš vezan za temu, samo trpaš one odvratne gadurije iz svoje video kolekcije. Ali dobro je videti ko je sve za trovanje, oni koji sipaju ulje u kanalizaciju i oni koji vrište od sreće kad gledaju kako neki bednici u papučama vuku leš poginulog vojnika, ili kad teroristi ubiju ambasadora. To je taj profil, bedni zločinci, trovači i zagađivači. Ološ sa dna ljudske lestvice.
 
Šta je Fapriko i Nataša, sad vam ne odgovara da ste u istom košu sa teroristima i primitivcima? Ako vam to zaista smeta, ne ponašajete sa kao oni i rešeno.
Ako koristiš Lift odmah nakon nekog kučkara, onda ta odaja Zaudara Do Visokih Nebesa.

To ti pokazuje ko je primitivac u celoj priči (psofili su).
 
Ajd' imam malo vremena, pa da se osvrnem na temu iz svog ugla. Kao lovac, a to znaci ljubitelj prirode i pre svega zivotinja, ma koliko to cudno zvucalo dusebriznicima, da ne postoje lovci u ovako narusenoj prirodi sa narusenom ravnotezom ne bi postojala ni divljac.
Da se vratimo na pse, njih moze drzati ko ima uslove za to prvenstveno mislim na prostor tj. dvoriste. Pas je drustveno bice prema njemu se tako mora i ophoditi, pored spomenutog prostora neophodno je i druzenje sa njime "takozvani rad", pas kome je posvecena paznja nece vrsiti nuzdu gde stigne vec na tome predvidenom mestu kao i covek u WC-u, takvi psi ne smrde kao ni njihova okolina. Milina je gledati lovca sa obucenim psom gde on izvrsava naredenja na obostrano zadovoljstvo za razliku od lovca sa neobucenim psom gde smetaju i ostalim lovcima. Krivica nije u keru vec u coveku, lovcu koji se prema njemu ponasa kao i prema svom oruzju posle lova ga samo ostavi po strani, za oruzje vise manje, ali pas je zivo bice sto ne daje za pravo ceveku da se izivljava nad njime ni na koji nacin, da ne opisujem neprijatne scene iz lova i fizickog zlostavljanja nad njima, gde je ponavljam glavni krivac nesavesni vlasnik, a ne neobuceni zbunjeni pas.
Jedan od nacina nastajanja pasa lutalica je kada coveku njegov najbolji prijatelj dosadi, ili postane teret na bilo koji drugi nacin on ga odnese u najblizi grad i tamo izbaci iz kola obicno u delu gde se nalaze razne prodavnice brze hrane, kako bi se privikao na novo okruzenje da se slucajno ne vrati.
Pored opste kultere mi ne posedujemo ni kulturu potrebnu za drzanje kucnih ljubimaca.
 
Ako koristiš Lift odmah nakon nekog kučkara, onda ta odaja Zaudara Do Visokih Nebesa.

To ti pokazuje ko je primitivac u celoj priči (psofili su).
Jednom je ušao neki tvoj koljač iz pustinje u lift, tačno se osetilo da je rukom brisao zadnjicu. Na sreću, nije on pritiso dugme za sprat, a i da je hteo, nije umeo.
 
Намећеш се као тема јер показујеш знаке хистерије, што никако није у реду.
Ti si se veće nametnula kao član grupe u kojoj su teroristi i muljatori koji zagađuju okolinu. Valjda je vama to isto, ubiti psa ili čoveka, bitno je da se radujete.
 
Ajd' imam malo vremena, pa da se osvrnem na temu iz svog ugla. Kao lovac, a to znaci ljubitelj prirode i pre svega zivotinja, ma koliko to cudno zvucalo dusebriznicima, da ne postoje lovci u ovako narusenoj prirodi sa narusenom ravnotezom ne bi postojala ni divljac.
Da se vratimo na pse, njih moze drzati ko ima uslove za to prvenstveno mislim na prostor tj. dvoriste. Pas je drustveno bice prema njemu se tako mora i ophoditi, pored spomenutog prostora neophodno je i druzenje sa njime "takozvani rad", pas kome je posvecena paznja nece vrsiti nuzdu gde stigne vec na tome predvidenom mestu kao i covek u WC-u, takvi psi ne smrde kao ni njihova okolina. Milina je gledati lovca sa obucenim psom gde on izvrsava naredenja na obostrano zadovoljstvo za razliku od lovca sa neobucenim psom gde smetaju i ostalim lovcima. Krivica nije u keru vec u coveku, lovcu koji se prema njemu ponasa kao i prema svom oruzju posle lova ga samo ostavi po strani, za oruzje vise manje, ali pas je zivo bice sto ne daje za pravo ceveku da se izivljava nad njime ni na koji nacin, da ne opisujem neprijatne scene iz lova i fizickog zlostavljanja nad njima, gde je ponavljam glavni krivac nesavesni vlasnik, a ne neobuceni zbunjeni pas.
Jedan od nacina nastajanja pasa lutalica je kada coveku njegov najbolji prijatelj dosadi, ili postane teret na bilo koji drugi nacin on ga odnese u najblizi grad i tamo izbaci iz kola obicno u delu gde se nalaze razne prodavnice brze hrane, kako bi se privikao na novo okruzenje da se slucajno ne vrati.
Pored opste kultere mi ne posedujemo ni kulturu potrebnu za drzanje kucnih ljubimaca.
Mnogi misle da lovci samo idu po šumama i ubijaju, ali to su ovi intelektualci poput Faprike i guseničara, neznalice. Loci održavaju ravnotežu u staništu (lovačkom dobru) tako što odstreljuju samo dozvoljeni i potreban brij divljači, dok im preko zime pomažu sa prihranom. Kad lovac odstreli neku životinju, to je brzo i bezbedno po sve ostale (i to radi po zakonu) dok trovači ubijaju sve živo što naiđe na otrov i dodatno krše zakon. Jasno je da su pametni na jednoj strani, dok su oni loši, primitivni, na drugoj.
 
Моје село је појам чистоће за ово где ти живиш.
Ti ne znaš gde ja živim, a svako selo u Srbiji je loše, jer seljaci bacaju šporete i veš mašine u reke i potoke, izlivaju sve iz štala direktno u iste te reke, valjda si tamo naučio da se sve prljavo samo prospe. Imaš moju podršku za vraćanje u selo, povedi što više svojih, molim te.
 
Ti ne znaš gde ja živim, a svako selo u Srbiji je loše, jer seljaci bacaju šporete i veš mašine u reke i potoke, izlivaju sve iz štala direktno u iste te reke, valjda si tamo naučio da se sve prljavo samo prospe. Imaš moju podršku za vraćanje u selo, povedi što više svojih, molim te.
Ово ми звучи као да су се сви преселили у Београд.
 

Back
Top