Quantcast

Угинуло осам паса на Калемегдану, власници кажу да су отровани

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.524
Pa tako nešto , recimo racimo račun JKP Čistoća u NS je godinama bio u blokadi zbog što stvarnih , što još više lažnih prijava za ujed pasa koje su redovno prolazile na sudu , a dodeljivalo se i po 250 i 3000 iljada dinara a broj pasa na ulici se nije smanjivao , iako se radilo o milionima evra isplaćenim .Naravno fazon je što je u pitanju bila sprega advokata , doktora sudskih veštaka i verovatno zaposlenih u JKP i gradskoj upravi da se lepo izvlači lova iz budžeta,a ne moš izvlačiti lovu ako ulice nisu pune kučića da potkrepe te ogromne cifre .
Kad su videli da je to previše i da je sam Grad finansijski ugrožen , jednostavno su smanjili drastično oštete , pa je drastično i opao broj prijava i starnih i lažnih (ni one koje stvarno ujede više nije atraktivno da se cimaju za siću ) napravili novo JKP Zoohigijenu gde su uhlebili još 20 budžetlija da kao brine o kerovima na ulici i kao problem je "rešen " ,mislim ruku na srce ima ih malo manje nego pre , al i dalje ih ima .
Jedno je kada se prijavi ujed psa lutalice za koji je odgovoran grad, a drugo je kada vlasnički pas ujede nekoga

Potpuna razlika

Zoffia

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.244
A kakve to veze ima sa temom o psihički poremećenim osobama koje truju sve živo i jednako poremećenim osobama koje ih podržavaju?
Zašto nisi reagovala?
Pa vi pristaše Jukela ste agresori u celoj priči.

Da je meni neko rekao da postoje Jukele 90 minuta autobusom, meni ne bi padalo na pamet da idem da ih kinjim.

Znači s moje strane imaš nezainteresovanost za Jukele, ali vi ste ti koji mi ih poturaju pod nos.

U tome je Štos.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
128.859
ne znam koliko puta se mora ponoviti da komunalna ne reaguje ili ne može da reaguje
Pošalje se jedan ili dva , poprilično neobučena lika . Oni nemaju šansu. Priđeš mu i kažeš eno šeta rota bez povodca , nišat

Sem toga besmisleno je da se puštaju psi do 8 a onda nakon njih dolaze deca u parkove ... to je debilizam , pa je možda i to razlog da je nekome dozlogrdilo, a vidiš da ima svakakvih sa obe strane

Nekad možda može dati neki rezultat ali neodgovornost vlasnika je preveliak .. iimala sam situacija ovde na NBgd osoba šeta rota bez povodca, jedno jutro sam slikala i već naredno je stavila povodac - porasla je u mojim očima toliko da sam htela da joj priđem i zahvalim se
I onda je to opravdanje za torvanje pasa, mačaka, veverica, dece ili bilo koga? Koja nebuloza.

електрика

Zaslužan član
Poruka
103.436
To je isto jako Odvratan prizor, kad neka lujka sa najlon-rukom stiska izmet s poda.
Nego valjda ima suviše mnogo bolida da bi držanje pasa bilo zakonom zabranjeno, pa ih zato puštaju da se psodebilišu. 😟
Држање џукела требало би бити ограничено на далеке руралне пределе.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
128.859
Држање џукела требало би бити ограничено на далеке руралне пределе.
Kao i stanovanje vas ruralnih u gradovima. Onaj gusenica došao iz neke tešeke zabit, ovde sipa motorno ulje u kanalizaciju i piše kako mrzi Beograd. Nije ni čudo što je kukavica pa postavlja otrov. Ono drugo se veseli kad vidi fotografiju atantata ili bombe u civlinom avionu. Sve poremećeni ljudi.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
52.532
Najjadnije su Pristaše jukela

🤢🤮
Јебо мајку, ја да сам се наместио овако да се искењам на Калемегдану, мислим да бих морао да се селим из државе. А џукела кад се истовари, као почистиће се, а и ако неће, а неће, нема везе, сија сунце, пада киша, распада се то за две недеље.
А за две недеље тај исти ће још 50 пута да направи исто срање,шта ти дебили имају у глави уместо мозга?

ccaterpillar

Legenda
Poruka
52.532
Коме се ти обраћаш - какво моторно уље, каква бомба...???
Њему је уствари невероватно да човек не мора да иде код мајстора да би заменио уље на колима, за њега је то као грађење свемирског брода.. Он је сиромах толико фасциниран том чињеницом да то стално изнова и изнова спомиње још од онда кад сам негде на некој теми рекао да ми не пада на памет да ми најстор мења уље на колима већ да то радим сам.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.