Ugasite svetla na 60 minuta u uključite se u globalni pokret

ahahah... :lol: :lol: :lol:

Da,to će spasiti planetu...ja ću da ugasim svetlo na sat vremena,cela ideja će dobiti medijsku pažnju kroz koju će se provući par miliona dolara,sa kojima bi se mogli stvoriti bolji uslovi za decu negde u svetu,a General Motors će raditi punom parom,kao i nuklearne elektrane,200 000 000 automobila biće na ulicama kao i svakog dana... :lol: ali to će biti dan svetske solidarnosti... ovakvu glupost su samo Ameri mogli da smisle... :lol: koji ste vi debili...
 
ahahah... :lol: :lol: :lol:

Da,to će spasiti planetu...ja ću da ugasim svetlo na sat vremena,cela ideja će dobiti medijsku pažnju kroz koju će se provući par miliona dolara,sa kojima bi se mogli stvoriti bolji uslovi za decu negde u svetu,a General Motors će raditi punom parom,kao i nuklearne elektrane,200 000 000 automobila biće na ulicama kao i svakog dana... :lol: ali to će biti dan svetske solidarnosti... ovakvu glupost su samo Ameri mogli da smisle... :lol: koji ste vi debili...

Dusho! Ja nisam pala na tu glupost!
Da je taj minut neko resenje, bar bi taj
mehanizam neko natempirao da sam funkcionise...
 
klasična AlGorovska GLUPOST

dok je bio potpredsednik nije mu smetalo da ne potpiše Kjoto protokol, sad oće fotelju pa 'sačuvajmo mrave i amebe blabla'
kako mrzim to levičarsko licemerje.

što kaže neko gore, upaliću svetla u celom stanu, ionako je to zagrevanje naduvana i poluSF priča, samo što se naučnici koji se smeju njoj ne eksponiraju toliko i ne mogu se čuti u medijima (jer otprilike koliko im je smešna ta ekipa levičarskih degenerika toliko su im smešni i svi video mediji sveta)

PALIMO SVETLO!!!
 

Back
Top