UEFA otvorila istragu protiv Zvezde: Crveno-beli se terete po 5 tačaka, da li preti suspenzija?

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.061
Čelnici UEFA otvorili su istargu protiv Crvene zvezdezbog loše organizovane utakmice protiv Jang Bojsa u okviru plej-ofa Lige šampiona!

Meč je završen rezultatom 1:1, što je Zvezdi bilo dovoljno da se plasira u grupnu fazu LŠ posle 2:2 u Bernu, a upravo su tri od pet stavki vezane za preterano slavlje.

A stavke po kojima UEFA tereti Zvezdu su:

- vatromet na stadionu

- bacanje predmeta

- nepravilno ponašanje tima

- blokirane stepenice

- neprimereno ponašanje navijača


Delegatu meča očigledno nisu promakle pomenute nepravilnosti, a to se posebno odnosi na ''nepravilno ponašanje tima''.
Podsetimo, igrači Zvezde se posle meča nisu prošli kroz miks zonu kako to pravila nalažu, već su diketno iz svlačionice otišli na ''borbeno'' vozilo kojim su izašli na ulicu.
Nema sumnje da srpskog šampiona očekuje novčana kazna za sve navedeno, pitanje je da li i suspenzija Marakane.
Konačna odluka biće doneta 19. septembra, dok crveno-beli prvi meč na domaćem terenu u LŠ igraju protiv Olimpijakosa 1. oktobra.

https://www.telegraf.rs/sport/fudba...-se-terete-po-5-tacaka-da-li-preti-suspenzija
 
Terza će sve to da sredi. Potplatiće nekoga tamo i dobiće minimalnu kaznu.
Ne treba Terza nista da plati.Treba jednostavno otici na vojni otpad,i kupiti tamo jos tenkova (kao i ovaj sto sad stoji pred stadionom) i jednostavno,
zapretiti UEFI,da ce navijaaci sa tenkovima i tansporterima poci na njih,ako ne povuku optuzbe na ponasanje zvezdinih igraca i navijaca.!!!
 
Terza će sve to da sredi. Potplatiće nekoga tamo i dobiće minimalnu kaznu.
Opasan tandem, UEFA nije imuna.

20190831_225954.jpg
 
Čelnici UEFA otvorili su istargu protiv Crvene zvezdezbog loše organizovane utakmice protiv Jang Bojsa u okviru plej-ofa Lige šampiona!

Meč je završen rezultatom 1:1, što je Zvezdi bilo dovoljno da se plasira u grupnu fazu LŠ posle 2:2 u Bernu, a upravo su tri od pet stavki vezane za preterano slavlje.

A stavke po kojima UEFA tereti Zvezdu su:

- vatromet na stadionu

- bacanje predmeta

- nepravilno ponašanje tima

- blokirane stepenice

- neprimereno ponašanje navijača


Delegatu meča očigledno nisu promakle pomenute nepravilnosti, a to se posebno odnosi na ''nepravilno ponašanje tima''.
Podsetimo, igrači Zvezde se posle meča nisu prošli kroz miks zonu kako to pravila nalažu, već su diketno iz svlačionice otišli na ''borbeno'' vozilo kojim su izašli na ulicu.
Nema sumnje da srpskog šampiona očekuje novčana kazna za sve navedeno, pitanje je da li i suspenzija Marakane.
Konačna odluka biće doneta 19. septembra, dok crveno-beli prvi meč na domaćem terenu u LŠ igraju protiv Olimpijakosa 1. oktobra.

https://www.telegraf.rs/sport/fudba...-se-terete-po-5-tacaka-da-li-preti-suspenzija
Ja bih stvarno voleo da vidim taj "vatromet na stadionu :eek: ,bacanje predmeta :roll: nepravilno ponašanje tima :hahaha: (joj majko mila) i neprimereno ponašanje navijača"
Jedino jesu bile blokirane stepenice ali samo na severu i jugu,dok su na zapadu i istoku na stepenicama stojali redari a ne navijači.
Neka prvo objasne bacanje flaše na njihovom stadionu pa tek onda neka se bave ovim nebuloznim razlozima !
 
Ja bih stvarno voleo da vidim taj "vatromet na stadionu :eek: ,bacanje predmeta :roll: nepravilno ponašanje tima :hahaha: (joj majko mila) i neprimereno ponašanje navijača"
Jedino jesu bile blokirane stepenice ali samo na severu i jugu,dok su na zapadu i istoku na stepenicama stojali redari a ne navijači.
Neka prvo objasne bacanje flaše na njihovom stadionu pa tek onda neka se bave ovim nebuloznim razlozima !
Srbina smes gadjati jer smo mi djubre jel?


Seme im j.ebem!!!
 
Neka prvo objasne bacanje flaše na njihovom stadionu pa tek onda neka se bave ovim nebuloznim razlozima !
Ovo je nas problem. Mi uvek, ali uvek gledamo druge. I naravno, opravdavamo ovakve stvari. Zbog toga, ovako prolazimo i mi i vi. Nije bitna tezina prekrsaja, koliko je bitan broj ponavljanja, neki nikako to da nauce
 
Stanje u fudbalu je odraz stanja u celom drustvu.

Zvezda u Ligi sampiona medju fudbalskom elitom drugu godinu za redom, pa onda nam i ne ide tako lose. Jos jedan dokaz da se jeftino ponavljanje bajatih fora ne isplati Blajbi.

Inace sve ove navedene stavke se placaju svaku utakmicu. Posebno ovo zakrcenje stepenista. Nista dramaticno niti strasno, nema razloga da se Marakana zatvara, ali u pitanju je Uefa pa nije nista iskljuceno. Ovde se recimo zamera "neprimereno ponasanje tima", znaci igraca koji su slavili sa navijacima i slicno. Gomila gluposti, ali dovoljno da grobarski semenkari grickaju nokte i navijaju za kaznu.
 
Ovo je nas problem. Mi uvek, ali uvek gledamo druge. I naravno, opravdavamo ovakve stvari. Zbog toga, ovako prolazimo i mi i vi. Nije bitna tezina prekrsaja, koliko je bitan broj ponavljanja, neki nikako to da nauce
Naveo sam ovo zato što se to prvo što se desilo,ništa drugo.
Kokiko sr*nja pravi po Evropi,ne želim da komentarišem jer je po njima očigledno da su Balkanci neprijatelji No.1 po fudbal.
 

Back
Top