UEFA EURO 2012 - Evropsko prvenstvo 2012.

Za koga ćete navijati na EP?

  • Nemačka

  • Engleska

  • Italija

  • Španija

  • Holandija

  • Rusija

  • Portugal

  • Francuska

  • Neko drugi

  • Kad nema Srbije - ni za koga


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A niko me nije nerviro ko Pedja...ko na staklenim nogama...Nego ****** mi ni tada 98 kada smo imali do jaja igrace nismo imali nikakvu igru...samo sto je velika razlika kad iams u timu majstore poput stojkovica jugovica mijatovica pa kad oni povezu to bude lom...ali igru kao igru da mi konstatno donminiramo i izgledamo kao tim ma nista sramota...
 
Tekma na kojoj smo od Holandije primili 6 komada i ona na kojoj Mijatovic masi penal su me kostale nekoliko godina zivota.Posle tekme na kojoj MIjatovic masi penal ja uzmem loptu i u dvoristu sutiram penale od 11 do 03 h ujutru,popizdeo sam al ni jednu precku pogodio nisam,dete bio,tuzan,ljut,nisam znao sta cu sam sa sobom.
 
Ja verujem da ne bih pratio fudbal da Zidan i Ronaldo nisu igrali u to vreme, jer bilo je mnogo vanserijskih igrača, ali njih dvojca su za mene bili pojam fudbala, i to je bilo kao da gledam Džordana u košarci :D ... Bio je tu i Barezi ali nije bio ofanzivac :D ...

E takvi su mi sada Ćavi i Mesi, i oni su mi jedini koji su druga dimenzija u odnosu na ostale ...

ne znam ,aj vise volim taj period nekako, ono kad je fudbal bio...hm, glamurozniji, a jeftiniji :D? da li je moguce da se to deshava?

inace, vidim pljujete makelelea, njegov kontribjusn ekipi...makelele je genije,sto je i sam zidan rekao kad ga je predsjednik reala prodao jer nije bio dovoljno "fensi". ..dzabe lakiras bentli, kad ne radi motor...i galaktikosi vise nijesu bili isti....

Maka :heart:

SuperStock_3153-782777.jpg
 
Ti govori su nabijeni rodoljubljem i patriotizmom. Pojedini delovi su neodoljivo podsećali na obraćanja slavnih srpskih vojskovođa iz Prvog svetskog rata svojim vojnicima pred velike bitke. Kako ste povezali te događaje i kvalifikacione fudbalske utakmice?

- Mnogo čitam nacionalnu istoriju, posebno dela o životima vojvode Živojina Mišića i majora Milana Gavrilovića. To su istinski srpski junaci, koji su činili velika dela, a u životu su bili skromni ljudi. Vojvoda Mišić je dva puta dolazio na komandno mesto srpske vojske, što se i meni dogodilo sa fudbalskom reprezentacijom. Bio je veliki Srbin i čovek divovskih vrednosti, koje je narod prepoznao. Govorio je da pobeda ne može da se slavi više od jednog dana. To je bio moj moto i isto sam uradio sa reprezentativcima. Mi smo dobili sve naše bitke, nijednu nismo izgubili.

.....
 
ne znam ,aj vise volim taj period nekako, ono kad je fudbal bio...hm, glamurozniji, a jeftiniji :D? da li je moguce da se to deshava?

inace, vidim pljujete makelelea, njegov kontribjusn ekipi...makelele je genije,sto je i sam zidan rekao kad ga je predsjednik reala prodao jer nije bio dovoljno "fensi". ..dzabe lakiras bentli, kad ne radi motor...i galaktikosi vise nijesu bili isti....

Maka :heart:

SuperStock_3153-782777.jpg

Ma svaka cast Makeleleu, verovatno jedan od najboljih zadnjih veznih svih vremena, ali pricao sam za njegove ofanzivne i kreativne kvalitete, koje, budimo realni, nije imao :)
 
Tekma na kojoj smo od Holandije primili 6 komada i ona na kojoj Mijatovic masi penal su me kostale nekoliko godina zivota.Posle tekme na kojoj MIjatovic masi penal ja uzmem loptu i u dvoristu sutiram penale od 11 do 03 h ujutru,popizdeo sam al ni jednu precku pogodio nisam,dete bio,tuzan,ljut,nisam znao sta cu sam sa sobom.

Znači tako si počeo da navijaš za Zvezdu. Znao sam da je neka trauma u pitanju. ;)
 

Back
Top