UEFA EURO 2012 - Evropsko prvenstvo 2012.

Za koga ćete navijati na EP?

  • Nemačka

  • Engleska

  • Italija

  • Španija

  • Holandija

  • Rusija

  • Portugal

  • Francuska

  • Neko drugi

  • Kad nema Srbije - ni za koga


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Njega još manje, ja nisam mamićevac ako na to ciljaš, trebalo bi nekog nogometnog stručnjaka a to nije ni bilić ni jurčević. osobno bi šansu dao Kataliniću, ali problem kod njega je što se nikome ne ulizuje.


ko je taj stručnjak?

šjor otto?

e što mrzim ove wikipediaše što svi u isti glas grakću

Bilić je naš najbolji izbornik ikad a ti ako ga nevoliš to je tvoj problem i nevolja i to što vi gori i Pletikosu gađate bakljama to je jad i čemer a sve vas vode poturice u BBB redovima ćoravci jedni

znam svaki kvart u zg i znam kako diše i sav Hrvatski jal nevolite vidit južnjaka i točka

rezultate negirate

pobjede marinalizirate a samo poraze analizirate godinama

i nemate u zg ni igrača ni trenera

imate 2 kranjčara i to je sve
 
e CARE druze Zagrebacki :mrgreen:. Jarane nisu ni vaši Kranjčari,Lovreni,Vukojeviči nista bolji od nasih Kuzmanovića,Kacara,Ninkovića,Ljajića. Ne kazem sto se ofanzive tice tu nam ****** kevu ali protiv oih turadija se je videlo da vam je najbolji napadac Ivke Olić. Bez njega vi ste poput mrtve kokoške:mrgreen:. A Olić je vec debelo u godinama i pitanje dali ce igrati u kval. za Brazil.

nije olić ništa bolji od eduarda,petrića,klasnica,mandjukica...ali tu utakmicu je odigrao dobro a njegova trka i presing nam dobro dođu...on je dobar kad igramo protiv jakih ekipa koje igraju otvoreno,pa im ga uvali iz kontre....ali protiv bukera je slab...
nećemo sad uspoređivat igrača po igrača....kranjčar je inače bolji igrač od nekakvog ninkovica i kačara....samo što je sad zaglavio u tottenhamu i engleskoj ligi koje ipak nisu za njega jer nije baš brz...on treba pod hitno u italiju,njemačku ili španjolsku ali klbu ga ne pušta..........dok je ljajić ipak još mlad i ima vremena da postane dobar igrač...
lovren je inače stoper i igra dobro i lyonu...al ima 22 god i može još bolje

hrvatski vezni red je ipak jači zbog kreativnih igrača koji fale srbiji(modrić,kranjčar,rakitic)..oni mogu igrat na više pozicija...tu je naravno još i srna,pa mali perisic iz borussie.....dujmovic i vukojevic su više razbijači i radilice...nisu oni neka imena ,ali odradit će dobro svoj posao za ekipu....
 
ko je taj stručnjak?

šjor otto?

e što mrzim ove wikipediaše što svi u isti glas grakću

Bilić je naš najbolji izbornik ikad a ti ako ga nevoliš to je tvoj problem i nevolja i to što vi gori i Pletikosu gađate bakljama to je jad i čemer a sve vas vode poturice u BBB redovima ćoravci jedni

znam svaki kvart u zg i znam kako diše i sav Hrvatski jal nevolite vidit južnjaka i točka

rezultate negirate

pobjede marinalizirate a samo poraze analizirate godinama

i nemate u zg ni igrača ni trenera

imate 2 kranjčara i to je sve
Ne navijam za Dinamo kao prvo,

Upravo ti je Bilić marioneta mamića ako nisi shavtio bezobzira što je bilić "južnjak" iako je i Mamić podrijetlom. Ako nisi pimjetio mamić upravo vrši pritisak na "južnjaka" Bilića da uvrsti sammira u reprezentaciju a on kako je slabić to će i prvom prilikom učiniti.

To nemaš pojma kako dišu kvartovi u zagrebu jer inače ne bi to govorio, nadalje zaključujem da nemaš pojma što se događa u hrvatskom nogometu .

Inače sam sam Južnjak (dalmatinac) koji živi u zagrebu..

I ne, nemamo samo Kranjčare nego imamo i dejana Lovrena i još mnoge.

End of discuss
 
Poslednja izmena:
Evo kraj prijelaznog roka i stvari izgledaju malo svjetlije.

Dujmović posuđen Zaragozi, Ćorluka Bayeru iz Leverkusena i obojica bi trebala biti standardni.
Olić se dobro pripremio, konačno bez povreda, u prvom proljetnom nastupu odmah namjestio gol, tako da očekujem minutažu.
Kranjčar i Pranjić ostaju na klupi pa će i u repki vjerojatno.
Ostali manje više standardni.
Trenutno prvi sastav:

Pletikosa - Vida, Lovren, Šimunić, Ćorluka - Srna, Dujmović (Kranjčar), Modrić, Rakitić - Olić, Mandžukić
 
Ne možemo obranu sastavit, stvarno strašno...Šimunić igra veteranski već duže vrijeme, Lovren povreda zadnja 2 mjeseca, Schildenfeld se pati zadržat mjesto u drugoligaškoj ekipi...kako stvari stoje morat će Ćorluka gasit pa smo opet na lijevom beku propuh...

....možda čak probat Lovren-Vida tandem brzih braniča koji će ionako igrat u idućim kvalifikacijama kad se oprosti Crazy Joe...

...najgore je kaj ni u nekoj perspektivi nema ni stopera ni bekova na vidiku...možda Vrsaljko desno, ali on stagnira otkad su krenuli prvi napisi o milionima, avionima, kamionima...
 
Ako Španija bude bez Vilje na EP, to je već veliki problem, nemaju napadača, Tores je zaboravio da igra fudbal...:mrgreen:

Ljorente ostaje...i Pedro...
Španci koliko su jaki i sa drugim timom bi bili glavni favoriti ... Ljorente je fenomenalan ove sezone, biće prvi napadač sigurno, a ni Soldado nije ništa lošiji, igra odlično i biće odlična zamena (mada me ne bi čudilo da bude prvi napadač) ... Neće se toliko osetiti izostanak Vilje, jer imaju vezni red gde je greota izbaciti nekog igrača (Xavi, Iniesta, Buskets, Fabregas, Silva, Mata, Alonso, Havi Martinez, Tiago) ...
 
@Car Zg

Schildenfeld?
kakvo je ovo cudo ? xexe

i ja se pitam za ovog sam cuo samo ovako po forumima i na wikipediji,nikad nisam ga video,niti sam video nekog da ga je video.........jel postoji uopste taj?

Inace moram da kazem da je jako dobro za fudbal kao igru sto se nismo plasirali,bar cemo na miru videti sta znaci igrati fudbal........nije to za nas,za nas su bunkerisanja po raznim belosvetskim turnejama.....
 
i ja se pitam za ovog sam cuo samo ovako po forumima i na wikipediji,nikad nisam ga video,niti sam video nekog da ga je video.........jel postoji uopste taj?

Inace moram da kazem da je jako dobro za fudbal kao igru sto se nismo plasirali,bar cemo na miru videti sta znaci igrati fudbal........nije to za nas,za nas su bunkerisanja po raznim belosvetskim turnejama.....
Pogledaj utakmicu Nemacka-Francuska,pocelo pre 15 minuta,igraju ljudi fudbal..
 

Back
Top