Quantcast

UEFA EURO 2012

Za koga ćete navijati na EP?

• Nemačka

• Engleska

• Italija

• Španija

• Holandija

• Rusija

• Portugal

• Francuska

• Neko drugi

• Kad nema Srbije - ni za koga

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.296
Nego koga bi voleli da vidite kao pobednika EP?

Ja bi Italijane,a onda Spance...
Ja sam hteo Čehe ili Grke, al pošto su prsli, onda Španci ili Portugal.
Ako možeš da uradiš dizanje sa klupe, mrtvo dizanje i čučanj, možeš slobodno da dođeš u Teleoptik, ružna prošlost će biti izbrisana i brzo ćeš postati ljubimac navijača. Mi Grobari sa krste ćemo konstatno vršiti pritisak da zaigraš u prvom timu, a znaš kako smo mi uticajni :D

LAKI LUCIANO

Domaćin
Poruka
4.274
Ja sam hteo Čehe ili Grke, al pošto su prsli, onda Španci ili Portugal.
Ako možeš da uradiš dizanje sa klupe, mrtvo dizanje i čučanj, možeš slobodno da dođeš u Teleoptik, ružna prošlost će biti izbrisana i brzo ćeš postati ljubimac navijača. Mi Grobari sa krste ćemo konstatno vršiti pritisak da zaigraš u prvom timu, a znaš kako smo mi uticajni :D
Hahahaha :D Ne bi mogao da igram za Partizan ili Teleoptik (sto je Partizan 2)...

Mrtvo Dizanje radim sa 140 kg 5 serija po 5 ponavljanja

Benc 100 kg 8 serija sa 1-3 ponavljanja

Cucanj 122 kg u 8 serija sa 1-3 ponavljanja

Bastiani

Poznat
Poruka
7.310
hahaha pa nisam ja Stojkovic. :D

P.S trebao sam sad za par dana da idem u Teleoptik,tj. calov drugar ga nagovarao da me vodi,ali nisam hteo,ipak je to FK Partizan iako nose plave dresove...
Знаш како је говорио Влатко Марковић? (Председник Динама, Мамић социјалистичког доба.) Само будале мисле да постоје још неке боје осим оних које имају новчанице. :mrgreen:

Hochstapler

Veoma poznat
Poruka
11.264
viva Italia! kad su vec pobedili Nemacku,red je da osvoje! mrzim spance ebala ih tika taka.porazavajuce je kako su se prosetali do finala,nisu se ni oznojili..ako ima pravde Italija ce biti novi sampion Evrope.

klikk

Iskusan
Poruka
6.423
"Ako ćete iskreno, mislim da je Hrvatska imala najveće šanse za pobijediti Španjolsku od svih momčadi s kojima se susrela. Ni Italija i Portugal nisu bili toliko direktni u svojim prilikama, iako su nešto bolje držali loptu. Tko zna kako bi se sve završilo da je Rakitić sproveo u mrežu onaj ubačaj Luke Modrića", za kraj će Diego Torres.
http://www.index.hr/euro-2012/clanak/kronicar-el-paisa-tvrdi-hrvatska-je-imala-najvece-sanse-za-pobijediti-spanjolsku/623679.aspx
:ok: