Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Udovica i sinovi !

ublehas

Veoma poznat
Poruka
10.731
ni na posao.... i tamo se svašta dešava :sad2:
još ako joj komp . bude sredstvo rada ....
ma ni do prodavnice , tamo se skupljaju sumnjivi tipovi

Ne, sad ti karikiras situaciju. Zasto bi isla tamo gdje joj svi traze ckapi, svode je na sexualni objekat i usput posteno izvrijedjaju? Na ulici i u prodavnici joj ne pridje dvadeset ljudi i ne kaze joj da im popusi...

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
46.643
Neozenjen sam i imam dosta godina , pa rijesih da pokusam da nadjem srodnu dusu preko sajtova za upoznavanje .U realu bas i nije nesto islo
jer je bio problem i upoznati zenu od cetrdesetak godina .I tako krenem ja . U pocetku trapavo , ali se sada vec snalazim kao riba u vodi .
Bilo je tu raznih iskustava , ali nisam ja tema kao ni moja iskustva .
Poslije dosta vremena upoznam zenu koja mi bas lezi . Imala je odlican brak , ali joj prije dvije godine umre muz . Ostanu joj dva sina . Jedan od
19 , a drugi 21 godine . Fini momci , a jedan je i na muzickoj akademiji . Ona inace ima odlicno radno mjesto , a radi i popodne za drugu firmu .
Neda da joj sinovi osjete oskudicu , a tako i manje ima vremena za tugu . Vremenom se i ona registrovala na sajt , muka joj od samoce .
I tako se upoznamo .Jedne veceri zaboravi da se izloguje i sinovi vide na koji se sajt registrovala .I sada frka u kuci . Optuzuju je da je nemoralna i da
je zaboravila njihovog oca i da ne postuje ni njih ni njega . Na njenu pricu odgovaraju da je prestara da se udaje . Ne znaju da li ona vec nekog ima , ali
sumnjaju . Mislio sam da joj dajem neki savjet , ali nisam ni ja siguran sta je najpametnije .Ovdje ima zena sa nekim iskustvom , pa me bas interesuje
kako bi se one postavile prema svojim sinovima

U sustini to nije nenormalna reakcija i nema veze sa godinama. Verovatno su bili vezani za oca, pa se na ovaj nacin osecaju izdanim. Ili je totalno suprotna stavr u pitanju, pa idealizuju oca. Ovakve stvari se desavaju kada supruznik hoce da se preuda. Cak i kod razvedenih onaj drugi bivsi supruznk ume cudno da reaguje iako npr. ima novu porodicu i slicno.
Ovde ona mora da zna da se postavi prema sinovima. Da je njen zivot njen zivot, a ne njihov, jer oni treba da imaju svoj. E sad, pitanje je koliko ona diriguje sa kim oni treba da se vidjaju, da li im kritikuje (i na koji nacin) drustvo sa kojim izlaze i devojke. Piatnje je i koliko je ona odlucna u tome sta zeli. Mozda se zaletela kada si ti u pitanju pa joj je ovo super izgovor. A da li si ti 100% siguran da sinovi prave frku, mislim ako tu informaciju imas samo od nje pitanje je koliko je ona istinita.
Situacija ce se vremenom smiriti. Moj savet ti je da se ne mesas jer to je odnos izmedju nje i njenih sinova, ali da joj jasno stavis do znanja da ima rok da sinove dovede u red.

georgejune

Starosedelac
Poruka
169.538
На почетку поста сам написала која је била моја прва реакција као жене.

Остатак поста је моја реакција као детета.

Да ли си читао цео пост?

И ево, да се ставим у ту позицију, јер нисам пуно млађа од те жене.

Не бих се удавала. Не бих тражила партнера.

Неко је већ написао, мајку и свекрву уписала у друштво пензионера. Шта фали томе?

Лично знам неколико маминих пријатељица које се тамо дивно забављају не тражећи партнере.
bolje da skoce s mosta

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
Neozenjen sam i imam dosta godina , pa rijesih da pokusam da nadjem srodnu dusu preko sajtova za upoznavanje .U realu bas i nije nesto islo
jer je bio problem i upoznati zenu od cetrdesetak godina .I tako krenem ja . U pocetku trapavo , ali se sada vec snalazim kao riba u vodi .
Bilo je tu raznih iskustava , ali nisam ja tema kao ni moja iskustva .
Poslije dosta vremena upoznam zenu koja mi bas lezi . Imala je odlican brak , ali joj prije dvije godine umre muz . Ostanu joj dva sina . Jedan od
19 , a drugi 21 godine . Fini momci , a jedan je i na muzickoj akademiji . Ona inace ima odlicno radno mjesto , a radi i popodne za drugu firmu .
Neda da joj sinovi osjete oskudicu , a tako i manje ima vremena za tugu . Vremenom se i ona registrovala na sajt , muka joj od samoce .
I tako se upoznamo .Jedne veceri zaboravi da se izloguje i sinovi vide na koji se sajt registrovala .I sada frka u kuci . Optuzuju je da je nemoralna i da
je zaboravila njihovog oca i da ne postuje ni njih ni njega . Na njenu pricu odgovaraju da je prestara da se udaje . Ne znaju da li ona vec nekog ima , ali
sumnjaju . Mislio sam da joj dajem neki savjet , ali nisam ni ja siguran sta je najpametnije .Ovdje ima zena sa nekim iskustvom , pa me bas interesuje
kako bi se one postavile prema svojim sinovima
Sta god da ti kazu znaj da deca imaju prioritet u odnosu na muskarca ma kako kvalitetan, pozeljan i potreban on bio. Za sve u zivotu postoji neko optimalno vreme, u svakom zivotnom dobu preovladjuje adekvatna "filozofija" koje se vecina pridrzava, glavni postulat za zene zrelih godina je ostati sama i uzivati u svojoj "slobodi", jer lako se na slobodu navikavaju i skoro nikako od nje odvikavaju, zrtvovace je u korist zajednice sa muskarcem jedino ako ih neka ljuta nevolja na to natera. Dakle, ljubavnici da, muzevi ne, a deca i zahtevi koje ona postavljalju se potpuno uklapaju u tu filozofiju.

Новица

Poznat
Banovan
Poruka
8.594
Drugi dan bi deca pocrkala od gladi ,sve je to nesposobno .

А не верујем, Петре. Нису сва деца размажена нити су сви мушкарци шовинисти као што се овде жели представити. Све се нешто генерализује на основу појединачних случајева и онда кад то упоредиш са реалним, нема благе везе.
Те мушкарци хоће буле са фереџама, длакаве, бркате...
Неће али неће ни другу крајност, да сад не детаљишем. :lol:

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.085
Тешко ми је да сада причам о томе, јер још увек много волим свом мужа и не могу да замислим себе са неким другим.

Ако би се то десило, сигурно не бих тражила везу или брак.

Далеко било да млада останем удовица, не знам заиста како бих се понашала да наиђе неко ко ће ме натерати да поново размислим о свом ставу.

Са ове дистанце, тај би морао да буде све што је мој супруг и мало више, а то је тешко.

Уууууу, срећа што онај мој не чита постове, надуо би се к'о жаба :bye:

To je strašno individualno. I ja volim muža, a sasvim sam sigurna da bih tražila muškarca. Ne bih se ponovo udavala (tehnički, nisam ni sad udata), ali meni ni sve drugarice na svetu - a imam baš super drugarice, i mnogo njih - ni boćanje, nije kartanje, ni štrikanje nisu nadoknada za vezu sa muškarcem. Što pa moram da ga volim isto kao muža, ili više? Nijednog momka nisam volela na isti način, niti je ijedna veza bila ista... Lepo je deliti dogodovštine sa nekim.

Blueclock

Obećava
Poruka
55
Evo mogu i ja da kažem lično iz moje perspektive. Meni je otac umro pre 5 godina. Majka od kako znam za sebe, svoj život je posvetila meni i bratu. Mi smo završili fakultete, otišli i ostali da radimo u dva različita grada, dok je ona ostala u jednom malom. Nikada nije pomenula nijednog drugog muškarca. Pritom nedaleko od nje žive i očevi roditelji.

I sad mi smo završili fakultete i otišli svojim putevima, za svojim porodicama, a ona je ostala tamo sama. Pre sam bila mišljenja kao ovi momci. Ali tek sad shvatam koliko je njen život težak. I sad mi je žao što nije našla nekog, već po čitav bogovetni dan radi i ne staje. Ja bih bila srećna kada bi ona bila srećna s nekim novim čovekom, koji će joj pružiti podršku, razumevanje i pre svega suživot.

Zato Sarvase, imate moju punu podršku. Biće teško s ovim nezrelim i sebičnim momcima, ali polako. Nije ni njoj lako, to je kao kada bi vama neko rekao da birate koje od vaša dva deteta više volite, pa onog drugog možete da se odreknete. Neće vam biti lako, a njoj još manje, ali sigurna sam da se za ljubav treba boriti. Jer život je jako kratak, i sve se okrene dok trepneš.

Mi ne palimo na lomači kao ovi u Indiji, mi u Srbiji imamo naši patrijarhalni mentalitet kojim ubijamo psihički...

cocacola kid

Ističe se
Poruka
2.479
Ovo je forum a ne sajt za pronalazenje partnera. Ali takodje zene koje se ovdje dopisuju sa tipovima koji bi da ih kresnu se ne mogu svrstati u pristojne.
Neke zene ovde pisu po nekoliko godina.I vecina njih se dopisivala u nekom trenutku sa ''tipovima'' koji bi da ih kresnu.To nisu masine,one su ljudi,bez seksa ne bi postojao svet.Licemerje,budalastine,zatucanost i religija su na nekom drugom mestu.

j.e.l.e.n.a.

Elita
Poruka
15.184
Evo mogu i ja da kažem lično iz moje perspektive. Meni je otac umro pre 5 godina. Majka od kako znam za sebe, svoj život je posvetila meni i bratu. Mi smo završili fakultete, otišli i ostali da radimo u dva različita grada, dok je ona ostala u jednom malom. Nikada nije pomenula nijednog drugog muškarca. Pritom nedaleko od nje žive i očevi roditelji.

I sad mi smo završili fakultete i otišli svojim putevima, za svojim porodicama, a ona je ostala tamo sama. Pre sam bila mišljenja kao ovi momci. Ali tek sad shvatam koliko je njen život težak. I sad mi je žao što nije našla nekog, već po čitav bogovetni dan radi i ne staje. Ja bih bila srećna kada bi ona bila srećna s nekim novim čovekom, koji će joj pružiti podršku, razumevanje i pre svega suživot.

Zato Sarvase, imate moju punu podršku. Biće teško s ovim nezrelim i sebičnim momcima, ali polako. Nije ni njoj lako, to je kao kada bi vama neko rekao da birate koje od vaša dva deteta više volite, pa onog drugog možete da se odreknete. Neće vam biti lako, a njoj još manje, ali sigurna sam da se za ljubav treba boriti. Jer život je jako kratak, i sve se okrene dok trepneš.

Mi ne palimo na lomači kao ovi u Indiji, mi u Srbiji imamo naši patrijarhalni mentalitet kojim ubijamo psihički...

Bas tako :ok:

ublehas

Veoma poznat
Poruka
10.731
Neke zene ovde pisu po nekoliko godina.I vecina njih se dopisivala u nekom trenutku sa ''tipovima'' koji bi da ih kresnu.To nisu masine,one su ljudi,bez seksa ne bi postojao svet.Licemerje,budalastine,zatucanost i religija su na nekom drugom mestu.

Najlakse je reci one su ljudi i opravdati sve. Treba imati karakter a on se gradi i takve osobe su na cjeni.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.