Udomite(Spasite) nekog psa/macku iz NS sinteraja

kucence X

Zainteresovan član
Poruka
359
Deo price:
https://www.facebook.com/profile.ph...hp?note_id=153547891368048&id=100000181686873

....NOVOSADSKI SINTERAJ.....LJUDI AKO BOGA ZNATE POMOZITE IM TJ NEK SVAKO uzme po jednog psa...ima ih 19 i jedna macka zuta....KATASTROFALNO JE...NITI IMAJU HRANE,SEDE U SVOJIM GOVNIMA.....UZAS!ZLATNI RETRIVER NAJVEROVATNIJE SKOTNA,STAFORD IZUBIJAN ILI BOLESTAN,STENCI,BRAON,CRNI....TOLIKO SU UPLASENI I IZBEZUMLJENI......MOLIM VAS BAR......EM NEKOG DA SPASIMO,MOLIM VAS!!!!SAMO KRAJICAK DVORISTA,BILO STA JE BOLJE OD ONOG HORORA TAMO!
GLADNI I ISPREPADANI.....molim vas!!!!!!!!!IMA LI KOGA?do petka ostaju zivi

do 25.02.2011.


Telefon sinteraja,pardon prihvatilista kako se predstavljaju je 021/ 6419-021

Prosledite info dalje,gde Vam padne na pamet-hitno!!!
 
Prenosim sa FB
"Bile smo na deponiji...usli smo kolima do samih vrata i tu nije bilo problema,medjutim vrata "prihvatilista "kako ga oni nazivaju su ovaj put bila zatvorena...cula se samo vriska i cika pasa.

Zena koja nas je i juce docekala je bila tu,kao i neki covek koji je sve vreme cutke slusao nas razgovor i samo jedan komentar izustio:eee kad bi tako brinuli o ljudima.

Na nas zahtev da smo dosli po jos 5 zivotinja dobili smo odgovor da se javimo ujutru jer moramo doci sa udomiteljima kako bi se izvrsilo cipovanje i vakcinisanje svakog psa.i da cemo morati to da platimo. Ja sam pitala koliko je otprilike A ona je rekla :"pa bogami nije malo,oko 2500dinara" znaci za 5 zivotinja 12500dinara.

Mi smo rekli da su nam udomitelji van Novog Sada i da li mozemo pse preuzeti sa kopijom njihove licne katre - receno nam je naravno da ne.

Potom je usledila kratka prica kako eto oni jadni to nece da rade i nisu radili poslednja 3 meseca,ali posto niko nece drugi onda moraju oni...

Kad je cula da cemo i macku uzeti rekla je "jao pa sta ce vam ona to je sugava macka"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potom smo trazili da vidimo pse i da fotografisemo. EEE tu je tek usledila prica da mi uopste ne smemo biti tu,niti imamo pravo da budemo tu niti da ista fotografisemo.trazila sam joj pisani akt gde to pise da je takva odluka cistoce ili grada i naravno tako nesto ne postoji...a da su nam juce dva steneta POKLONILI.

Rekli smo da ako psi budu ubijeni u petak da cemo napraviti haos i napustili tu turobnu prostoriju...inace oni piju kafu i jedu cips na stolu gde se psi eutanaziraju ...monstruozno!!!!

Zvali smo Jelenu Tinsku koja je odreagovala naravno burno i odmah je zvala cistocu...tada je zena pricu okrenula kako ona nije rekla da je 2500 dinara otkupnina za psa i da ih drze mesec dana sto znaci da nece biti ubijeni u petak!!!!!!! Neverovatno...



Kada smo izlazili, na vratima koja su nas delila od pasa u kavezima, ima rupa...kroz rupu smo videli dva lepa oka koja ocajnicki traze pomoc......"
 
Potrebna je konkretna pomoc,ne analize sta se sve radi u sinteraju itd.
Situacija je bas hitna,psi ce biti sutra eutanazirani!

"psi treba da budu kod nas dok im se ne nadje smestaj.
Imamo mesto za njih 6...sto znaci da treba da rasporedimo jos 9

MOLIM SVE KOJI MOGU DA PRIME PSA DA SE JAVE ODMAH NA 0643070814"

Privremen smestaj NS i okolina-Hitno
 
Hitno potreban smestaj za 4 steneta spasena iz sinternice!

StenciNSsinteraj-1.jpg


MOLIM SVE KOJI MOGU DA PRIME PSA DA SE JAVE ODMAH NA 0643070814
 

Back
Top