Udobne gaming stolice do 200eur

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.262
Eko koža se raspada posle godinu dana ja bih tu obratio pažnju na sam dizajn stolice. Do sada sam kupio 2 i obe su pukle odmah posle isteka garancije. Nisu nimalo bile jeftine a obe kožne sa visokim naslonom. Spoj naslona i podnice ne sme da bude od plastike jer obavezno puca.

MisterXp

Zainteresovan član
Poruka
345
Eko koža se raspada posle godinu dana ja bih tu obratio pažnju na sam dizajn stolice. Do sada sam kupio 2 i obe su pukle odmah posle isteka garancije. Nisu nimalo bile jeftine a obe kožne sa visokim naslonom. Spoj naslona i podnice ne sme da bude od plastike jer obavezno puca.

Znas kako, problem kod stofa je sto upija sve zivo a tesko se opere (pogtovo one gejmerske sto imaju kao trkacka sedista) i meni to mnogo vonja posle 3 god upotrebe kolko god ja bio cist i cistio stolicu, jednostavo upija sve mirise i dimove, te zato zelim iskljucivo od eko koze. Ova mi je zapala za oko

https://www.ubuy.vn/en/product/R9EUOMW-von-racer-reclining-gaming-chair-with-massager-ergonomic-high-back-racing-computer-desk-office-chair

200eur je kod nas.

Napomena: Za tezinu pranja stofa iskljucivo odnosi se na dudget gaming stolice.

moonja..

Buduća legenda
Poruka
28.627
Da, metalne "noge"....i eko koža, jedino ako ste tapetar ili imate nekog ko se time bavi..
Poruka je automatski spojena:

Dobra stolica ima i jaku cenu.

Ne znam da li isplati gledati po oglasima polovne.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.