UDB-a pucala na Pavelica u Argentini

Gde je taj dokument Ozne ? Imaju ga , a nisu ga objavili i ja treba da verujem u to ?
Nije istorija ''slusanje'' sta neko prica !
Inace Ognjen Karanovic predstavlja da je istorija ''verovanje nan rec''
- 59.19 Iznosi podatak da je u Banovini Hrvatskoj ubijeno preko 800 Srba, a sta je izvor za to ? Savo Skoko pisao o tome, ali sam istoricar Ognjen Karanovic kaze da on taj izvor na koji se poziva Savo Skoko nije video, ali mu veruje na rec....
Price i verovanje na rec, apsolutno ne mogu da budu istorijske cinjenice !
Па у архиву УДБЕ, видиш да је Карановић имао увид у то и детаље препричава.
Е сад већ скрећеш са теме са циљем дискредитације овог човека јер ти не одговара његово излагање.
Карановић му не верује на реч јер каже да је Скокова процена превелика.О томе је писао и Српски глас још у то време није Скоко извор сам по себи.
 
Па у архиву УДБЕ, видиш да је Карановић имао увид у то и детаље препричава.
Е сад већ скрећеш са теме са циљем дискредитације овог човека јер ти не одговара његово излагање.
Карановић му не верује на реч јер каже да је Скокова процена превелика.О томе је писао и Српски глас још у то време није Скоко извор сам по себи.
Treba da se veruje Karanovicu na rec ?
Daj starii budi objektivan, da ti famozni dokumenti postoje vec bih svi mediji objavili do sada.
 
Treba da se veruje Karanovicu na rec ?
Daj starii budi objektivan, da ti famozni dokumenti postoje vec bih svi mediji objavili do sada.
Не него извору на основу којег говори, а то су у овом случају ти документи у архиву Србије.
Па не буди лењ потражи то у архиву и разувери нас све, или се обрати проки он је добар са музејима.
Оно што је сигурно тамо пуцање УДБЕ по Павелићу нећеш наћи.
 
Не него извору на основу којег говори, а то су у овом случају ти документи у архиву Србије.
Па не буди лењ потражи то у архиву и разувери нас све, или се обрати проки он је добар са музејима.
Оно што је сигурно тамо пуцање УДБЕ по Павелићу нећеш наћи.
Da ponovim - Karanovic laze i ne postoji nikakav dokument kao Jovovic pucao na Pavelica, a ti tvrdis na osnovu njegove price da postoji. Znaci ti treba da dokazujes da taj dokumnet kao postoji, dakle da vidimo dokument ?

Za razliku of tebe koji se pozivas na neki fantoski dokument koji ne postoji, imas dve knjige koje dokazuju da je upravo UDBA pucala na Pavelica, ne budi lenj procitaj knjige, a te knjige postoje i mozes da ih nadjes u svakoj biblioteci.
 
Da ponovim - Karanovic laze i ne postoji nikakav dokument kao Jovovic pucao na Pavelica, a ti tvrdis na osnovu njegove price da postoji. Znaci ti treba da dokazujes da taj dokumnet kao postoji, dakle da vidimo dokument ?

Za razliku of tebe koji se pozivas na neki fantoski dokument koji ne postoji, imas dve knjige koje dokazuju da je upravo UDBA pucala na Pavelica, ne budi lenj procitaj knjige, a te knjige postoje i mozes da ih nadjes u svakoj biblioteci.
Ти нећеш до архива да то провериш а мене тераш да идем до библиотека да тражим те књиге где такође не постоји документ о пуцању УДБЕ на Павелића.Видим сада ти публицисти одговарају а историчари не.
Замена теза, Карановић користи тај извор када говори о томе да је УДБА знала за Јововића у том тренутку, а не да је он пуцао, јер постоје записници са тог састанка.
 
Ти нећеш до архива да то провериш а мене тераш да идем до библиотека да тражим те књиге где такође не постоји документ о пуцању УДБЕ на Павелића.Видим сада ти публицисти одговарају а историчари не.
Замена теза, Карановић користи тај извор када говори о томе да је УДБА знала за Јововића у том тренутку, а не да је он пуцао, јер постоје записници са тог састанка.
Kada ces postaviti konacno taj fantomski dokument ?
Ako ne mozes ti do arhive, moze bradjanin da ide, jer je u penziji.

Kada ja postavljam istoricare, tebi ekonomista odgovara.
 
Kada ces postaviti konacno taj fantomski dokument ?
Ako ne mozes ti do arhive, moze bradjanin da ide, jer je u penziji.

Kada ja postavljam istoricare, tebi ekonomista odgovara.
Контактирај Карановића за ближе информације.
Мени одговара свако чије писање има смисла и поткрепљено је необоривим доказима, док си ти као главни недостатак Самарџићевих текстова наводио то да није званични историчар него дипломирани економиста, али ето сада ти то не одговара па то не спомињеш.
 

Усташа који је убио Макса Лубурића, а потом дозволио УДБ-y да преузме заслуге само да би му се дозволило да се врати у земљу да живи мирно
Izaberes klip sa youtuba koji ti odgovara, okaci ga ovde i automatski to postaje apsolutna istina.....e decko, decko
 
Контактирај Карановића за ближе информације.
Мени одговара свако чије писање има смисла и поткрепљено је необоривим доказима, док си ти као главни недостатак Самарџићевих текстова наводио то да није званични историчар него дипломирани економиста, али ето сада ти то не одговара па то не спомињеш.
Brdjanin ce ga kontaktirati, posto je u penziji i ima vremena.
Cekamo taj fantomski dokument.
 
Шта да ти докажем, човек ти је навео где се налази па ти ако не верујеш тражи.Недоказаној и уз то још индоктринираној особи је џабе све доказивати.
Evo ti sta kazu pravila foruma
Važna napomena!!!
Ako se tekst nalazi u nekom arhivu potreban je link ka tom arhivu ili skeniran deo teksta iz tog arhiva..ne može se samo navesti broj i oznaka arhiva pošto mi nemamo mogućnost provere tih podataka.

https://forum.krstarica.com/threads/vazno-pravilnik-foruma-istorija.895132/
Tako da ta tvoja ''^pravila'' koja si izmsilio, ti nesto tvrdis, a ja treba da idem da trazim i proveravam ne vaze !!!
 
Evo ti sta kazu pravila foruma
Važna napomena!!!
Ako se tekst nalazi u nekom arhivu potreban je link ka tom arhivu ili skeniran deo teksta iz tog arhiva..ne može se samo navesti broj i oznaka arhiva pošto mi nemamo mogućnost provere tih podataka.

https://forum.krstarica.com/threads/vazno-pravilnik-foruma-istorija.895132/
Tako da ta tvoja ''^pravila'' koja si izmsilio, ti nesto tvrdis, a ja treba da idem da trazim i proveravam ne vaze !!!
Ја и нисам приложио тај документ него историчара који говори на основу тог извора, а зато сам дао везицу.

Као друго фале ти онда везице ка архивима где се налазе оне књиге које си поставио у првом коментару, па ми реци да ли због тога да обришем тај коментар или да затворим тему с обзиром да си тим коментаром отворио тему?Шта од тога?
 
Ја и нисам приложио тај документ него историчара који говори на основу тог извора, а зато сам дао везицу.

Као друго фале ти онда везице ка архивима где се налазе оне књиге које си поставио у првом коментару, па ми реци да ли због тога да обришем тај коментар или да затворим тему с обзиром да си тим коментаром отворио тему?Шта од тога?
U uvodonom tekstu imas celu knjigu Lopusine ubi bliznjeg svog, samo treba da se procita.
Ti si dao klip gde Karanovic nesto prica, a to ne moze da se proveri.
Citava prica o Jovovicu se svodi da se on ispovedio popu, a ovaj to ispricao novinaru, i to je postao ''glavni dokaz'' ......da
 
U uvodonom tekstu imas celu knjigu Lopusine ubi bliznjeg svog, samo treba da se procita.
Ti si dao klip gde Karanovic nesto prica, a to ne moze da se proveri.
Citava prica o Jovovicu se svodi da se on ispovedio popu, a ovaj to ispricao novinaru, i to je postao ''glavni dokaz'' ......da
Хоћу везицу ка архиву где може да се нађе да проверим?
Карановић каже да говори о том састанку на основу документа у архиву, а то може да се провери.
Читава прича се овде своди да твоје митоманисање да докажеш недоказиво.
Дакле о доказива везаним за тему ти немаш ништа па може под кључ!
 
Хоћу везицу ка архиву где може да се нађе да проверим?
Карановић каже да говори о том састанку на основу документа у архиву, а то може да се провери.
Читава прича се овде своди да твоје митоманисање да докажеш недоказиво.
Дакле о доказива везаним за тему ти немаш ништа па може под кључ!
Hocu i ja adresu gde se nalaze dokumenti Udbe i koji je broj tog fantomskog dokumenta za koji Karanovic kaze da postoji.
Bas cudno sto Karanovic nije taj dokument fotokopirao i prezentovao u javnosti, nego kao ima dokumenti, a vi idite i trazite ga....

Koje su vezice za pricu od Jovovica da je pucao na Pavelica ?
Nije bilo nikakvih fus nota koja bi se odnosila na neka dokumenta i tamo nisu zakljucavo temu.

Imas dve knjige o dokazima da je UDBA pucala na Pavelica, jedna je okacena u uvodnom teksu, treba da se cita.
 
Hocu i ja adresu gde se nalaze dokumenti Udbe i koji je broj tog fantomskog dokumenta za koji Karanovic kaze da postoji.
Bas cudno sto Karanovic nije taj dokument fotokopirao i prezentovao u javnosti, nego kao ima dokumenti, a vi idite i trazite ga....

Koje su vezice za pricu od Jovovica da je pucao na Pavelica ?
Nije bilo nikakvih fus nota koja bi se odnosila na neka dokumenta i tamo nisu zakljucavo temu.

Imas dve knjige o dokazima da je UDBA pucala na Pavelica, jedna je okacena u uvodnom teksu, treba da se cita.
Idi u BIA-u i traži da te puste i arhiv UDB-e da vidiš dokumenta, ne znam šta drugo da ti kažem.
Ako neće da te puste, pozovi se na Proku i reci da si njegov drug ili da te on poslao. Onda će te pustiti
 

Back
Top