Udate zene i sex...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RL

Početnik
Poruka
8
:idea: ...rece mi jedan coek: "ovde ne smes da se zenis ako nisi naucio dobro da ga ... da se samozadovoljavas :D .
Ovdasnje zene kada se udaju zaborave na sex. Pa jel znas ti da je najkoriscenije kontraceptivno sredsto kod nas recenica >>Boli me glava?<<" :!: Sta ti mislis o tome :?:
 
Koko:
Izvini,a odakle si ti?
Mislim da to nije istina, nisu sve zene iste.Cak sta vise,mislim da je sex u braku jos bolji,jer tada je stvarno sve dopusteno.

Da, to je problem sa generalizaciom - sto nikad ne funkcionise... Neke zene se opuste, a one druge se potpuno ohlade i zaborave na sex (verovatno one ocajnice koje su tipa upecale na ***, pa posto su postigle cilj, vise ne moraju da se trude...)
 
Pozdrav od jedne razvedene.Pa zabolela me glava od toga što je počeo da me tretira kao kućnu pomoćnicu, a u sexu kao gumenu lutku.Da je pokazivao i malo poštovanja i ljubavi ništa se ne bi promenilo. Ako muškarac misli da je žena u braku dužna da ispunjava njegove želje , sex se definitivno sroza na glavobolju...s druge strane, da mi je donosio sexi poklone još bi možda bili zajedno..
 
RL:
:idea: ...rece mi jedan coek: "ovde ne smes da se zenis ako nisi naucio dobro da ga ... da se samozadovoljavas :D .
Ovdasnje zene kada se udaju zaborave na sex. Pa jel znas ti da je najkoriscenije kontraceptivno sredsto kod nas recenica >>Boli me glava?<<" :!: Sta ti mislis o tome :?:
Postoji jedan dobar fazon bas na temu sexa i kontraceptivnog sredstva zvanog "boli me glava" :lol: :lol: :lol:
 
Kojoj zeni je do sexa ako sve obaveze u domacinstvu predju na nju? Odakle joj snage. I volje?!
Mislim da u brakovima gde oboje vode racuna o domacinstvu i zajedno rade kucne poslove, imaju i mnogo vise vremena za sebe i da je samim tim i sex dobar. Ovo je, naravno, moguce ako se ljudi vole i postuju. Brak je timski rad - samo tako moze da uspe. Ko ne ume tako da se "igra" bolje da ne ulazi u brak i tako spreci unesrecivanje "voljenog" bica.
Ali to je utopija. Zbog toga ce uvek postojati "boli me glava" opravdanje. Pa neka se muskarci pitaju zasto je tako, a ne da napadaju zene.
 
RL:
:idea: ...rece mi jedan coek: "ovde ne smes da se zenis ako nisi naucio dobro da ga ... da se samozadovoljavas :D .
Ovdasnje zene kada se udaju zaborave na sex. Pa jel znas ti da je najkoriscenije kontraceptivno sredsto kod nas recenica >>Boli me glava?<<" :!: Sta ti mislis o tome :?:

Kako bre zaborave valjda se tek tad pochinje :twisted: a ono SEX pre braka nikako
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top