Quantcast

Udate zene i sex...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RL

Početnik
Poruka
8
:idea: ...rece mi jedan coek: "ovde ne smes da se zenis ako nisi naucio dobro da ga ... da se samozadovoljavas :D .
Ovdasnje zene kada se udaju zaborave na sex. Pa jel znas ti da je najkoriscenije kontraceptivno sredsto kod nas recenica >>Boli me glava?<<" :!: Sta ti mislis o tome :?:

RL

Početnik
Poruka
8
Koko:
Izvini,a odakle si ti?
Mislim da to nije istina, nisu sve zene iste.Cak sta vise,mislim da je sex u braku jos bolji,jer tada je stvarno sve dopusteno.
Da, to je problem sa generalizaciom - sto nikad ne funkcionise... Neke zene se opuste, a one druge se potpuno ohlade i zaborave na sex (verovatno one ocajnice koje su tipa upecale na ***, pa posto su postigle cilj, vise ne moraju da se trude...)

hazard

Zainteresovan član
Poruka
205
Pozdrav od jedne razvedene.Pa zabolela me glava od toga što je počeo da me tretira kao kućnu pomoćnicu, a u sexu kao gumenu lutku.Da je pokazivao i malo poštovanja i ljubavi ništa se ne bi promenilo. Ako muškarac misli da je žena u braku dužna da ispunjava njegove želje , sex se definitivno sroza na glavobolju...s druge strane, da mi je donosio sexi poklone još bi možda bili zajedno..

Ana-Marija

Ističe se
Poruka
2.200
RL:
:idea: ...rece mi jedan coek: "ovde ne smes da se zenis ako nisi naucio dobro da ga ... da se samozadovoljavas :D .
Ovdasnje zene kada se udaju zaborave na sex. Pa jel znas ti da je najkoriscenije kontraceptivno sredsto kod nas recenica >>Boli me glava?<<" :!: Sta ti mislis o tome :?:
Postoji jedan dobar fazon bas na temu sexa i kontraceptivnog sredstva zvanog "boli me glava" :lol: :lol: :lol:

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.647
Kojoj zeni je do sexa ako sve obaveze u domacinstvu predju na nju? Odakle joj snage. I volje?!
Mislim da u brakovima gde oboje vode racuna o domacinstvu i zajedno rade kucne poslove, imaju i mnogo vise vremena za sebe i da je samim tim i sex dobar. Ovo je, naravno, moguce ako se ljudi vole i postuju. Brak je timski rad - samo tako moze da uspe. Ko ne ume tako da se "igra" bolje da ne ulazi u brak i tako spreci unesrecivanje "voljenog" bica.
Ali to je utopija. Zbog toga ce uvek postojati "boli me glava" opravdanje. Pa neka se muskarci pitaju zasto je tako, a ne da napadaju zene.

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.097
RL:
Kako bre zaborave valjda se tek tad pochinje :twisted: a ono SEX pre braka nikako

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.