UDARALI MLADIĆA U GLAVU i terali ga da im se javno izvini: Uhapšena šestorica pripadnika grupe "Levijatan" zbog nasilja

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.061
Po nalogu Prvog osnovnog tužilaštva u Beogradu policija je uhapsila šest pripadnika grupe "Levijatan", zbog sumnje da su maltretirali i prebili oštećenog M.B. a potom ga primoravali da na Fejsbuku uputi izvinjenje ovoj grupi zbog ranije ostavljenih komentara.

Prema navodima krivične prijave, osumnjiceni su 2. oktobra na uglu ulica Milutina Uskokovića i Koste Abraševića presreli oštećenog M.B. od koga su zahtevali da, dok ga snimaju kamerom telefona, izgovori reči koje su od njega tražili, što je M.B. odbio, prenosi tužilaštvo.

Usled jakog udarca u glavu koji mu je otvorenom šakom zadao K.B, oštećeni je pao, a ostali osumnjičeni su mu onda rukama i nogama zadali više udaraca u predelu glave i tela upućujući mu pretnje.

Dva dana kasnije, K.B. je telefonom pozvao M.B. uputivi mu različite pretnje zahtevajući od njega da na društvenoj mreži Fejsbuk objavi snimak u kojem se izvinjava za komentar koji je ranije ostavio u vezi delovanja grupe "Levijatan.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/u...campaign=push_d41b8ee4cf62b22&utm_medium=push

A taman počeli da grade političku karijeru sa
Dr Jovanom Antivax. Sad će levijatani reći kako globisti ne spavaju i smestili im ovo.
 
Poslednja izmena:
Po nalogu Prvog osnovnog tužilaštva u Beogradu policija je uhapsila šest pripadnika grupe "Levijatan", zbog sumnje da su maltretirali i prebili oštećenog M.B. a potom ga primoravali da na Fejsbuku uputi izvinjenje ovoj grupi zbog ranije ostavljenih komentara.

Prema navodima krivične prijave, osumnjiceni su 2. oktobra na uglu ulica Milutina Uskokovića i Koste Abraševića presreli oštećenog M.B. od koga su zahtevali da, dok ga snimaju kamerom telefona, izgovori reči koje su od njega tražili, što je M.B. odbio, prenosi tužilaštvo.

Usled jakog udarca u glavu koji mu je otvorenom šakom zadao K.B, oštećeni je pao, a ostali osumnjičeni su mu onda rukama i nogama zadali više udaraca u predelu glave i tela upućujući mu pretnje.

Dva dana kasnije, K.B. je telefonom pozvao M.B. uputivi mu različite pretnje zahtevajući od njega da na društvenoj mreži Fejsbuk objavi snimak u kojem se izvinjava za komentar koji je ranije ostavio u vezi delovanja grupe "Levijatan.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/u...campaign=push_d41b8ee4cf62b22&utm_medium=push

A taman počeli da grade političku karijeru sa
Dr Jovanom Antivax. Sad će levijatani reći kako globisti ne spavaju i smestili im ovo.
Kakva ironija - dobiti batine u ulici Milutina Uskokovića iz kancelarije za ljudska prava?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Profašističkim organizacijama je nasilje u krvi i ovo ne treba nikog da iznenađuje.
Nasilje je posledica ličnih neafirmisanosti, visoko postavljenih i nedostižnih ciljeva kao smisao svog postojanja...
Još ako je uz to sprega siromaštvo-egoizam lako je manipulisati klasičnom budalom.
 
A taman počeli da grade političku karijeru sa
Dr Jovanom Antivax. Sad će levijatani reći kako globisti ne spavaju i smestili im ovo.
Mi антиглобалисти cemo morati da nadjemo druge politicke favorite, sad kad nas je dr Jovana razocarala.

Koga imamo?

🤔

Mozemo umesto Dr Jovane da glasamo Suvereniste.
 
Nasilje je posledica ličnih neafirmisanosti, visoko postavljenih i nedostižnih ciljeva kao smisao svog postojanja...
Još ako je uz to sprega siromaštvo-egoizam lako je manipulisati klasičnom budalom.
A zasto ti onda nisi nasilan?
 
A zasto ti onda nisi nasilan?
Vidi, razmišljao sam dugo...
Zaključio sam da sam ovde greškom i da je moje mesto izvesna peruanska livada sa lamama okolo
a vi si iebtematerstokoalavaseljačkaiskompleksiranaiebovasonajkovasklepaotakoidiotskemaloumneiretardirane

Eto..
 
Veoma su aktivni ovih dana Miša i Paja.

Samo što Mišu ne hapse jer samo upada na izložbe.

Light desnica, Paja je hard.
A kad si ti išao na neku izložbu?
Što osudjujete čoveka koji nije imao prilike da mu iko ukaže da se eksponati ne diraju?
Čak ni njegovi roditelji...
 
Pitao sam svojevremeno pre par godina kad su se pojavili, kad misle da odu do Novog Pazara da prekinu tradicionalne borbe pasa.

Nešto nisam čuo da su odlazili da šamaraju tamo čobane.

Gospoda su soroševci i služe da stvore false flag događaje kad treba pažnju javnosti odvući sa nekog važnijeg događaja
 

Back
Top