Udar na Putina na državnoj televiziji: Ceo svet je protiv nas

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.929

Udar na Putina na državnoj televiziji: Ceo svet je protiv nas​

Ukrajinci su moralisani, mogu da mobilišu milion vojnika koji su spremni da se bore do kraja, a Rusija je potpuno izolovana, rekao je ruski vojni analitičar Mihail Hodarjonok u programu uživo na ruskoj državnoj televiziji i optužio praktično Kremlj i Putina da lažu narod. Rekao i ja da Rusija pod hitno mora da se izvuče iz te situcije.​

Na ruskoj državnoj televiziji u pondeljak je viđen gotovo nezamisliv prizor – neko je u programu uživo osudio rusku "specijalnu operaciju" kao grešku koja je dovela do izolacije zemlje. Radi se Mihailu Hodarjonoku, vojnom kolumnisti i diplomcu jedne od elitnijih ruskih vojnih akademija, koji je poručio građanima Rusije da će rat u Ukrajini postati mnogo gori u skorijoj budućnosti.

"Ne bi trebalo da gutate informativne tablete za smirenje", pručio je Rusima u emisiji "60 minuta" na državnoj televiziji Rosija 1, već da se suoče sa stvarnošću.

Na sugestivna pitanja voditeljke, jedne od najpoznatijih TV novinarki naklonjenih Kremlju Olge Skabejeve o snazi ruske vojske, Hodarjonok je upozorio da Ukrajina može da mobiliše milion naoružanih muškaraca. "U Ukrajini stvarno postoji želja da se domovina brani i oni nameravaju da se bore do kraja".
https://www.vreme.com/vesti/udar-na...-V0WkKXdsCNiIj67Bfe_ENhK5ellXnept_PpS54wrDxy0

Rekao je on još dosta toga, koga zanima ima na linku. Većinu stvari naravno mi znamo odavno, ali prosečan ruski TV konzument nije imao mogućnost da to vidi i čuje. Imajući u vidu i njihov strog zakon za one koji kažu nešto loše o vojsci ili vlasti ovo je nesumnjivo veoma hrabar čovek. Postavlja se pitanje da li će ono što je rekao bar malo delovati na široke narodne mase u zemlji Rusiji. Šta mislite?

anajade

Poznat
Poruka
9.032

Ukrajinci su moralisani, mogu da mobilišu milion vojnika koji su spremni da se bore do kraja, a Rusija je potpuno izolovana, rekao je ruski vojni analitičar Mihail Hodarjonok u programu uživo na ruskoj državnoj televiziji i optužio praktično Kremlj i Putina da lažu narod. Rekao i ja da Rusija pod hitno mora da se izvuče iz te situcije.​

Na ruskoj državnoj televiziji u pondeljak je viđen gotovo nezamisliv prizor – neko je u programu uživo osudio rusku "specijalnu operaciju" kao grešku koja je dovela do izolacije zemlje. Radi se Mihailu Hodarjonoku, vojnom kolumnisti i diplomcu jedne od elitnijih ruskih vojnih akademija, koji je poručio građanima Rusije da će rat u Ukrajini postati mnogo gori u skorijoj budućnosti.

"Ne bi trebalo da gutate informativne tablete za smirenje", pručio je Rusima u emisiji "60 minuta" na državnoj televiziji Rosija 1, već da se suoče sa stvarnošću.

Na sugestivna pitanja voditeljke, jedne od najpoznatijih TV novinarki naklonjenih Kremlju Olge Skabejeve o snazi ruske vojske, Hodarjonok je upozorio da Ukrajina može da mobiliše milion naoružanih muškaraca. "U Ukrajini stvarno postoji želja da se domovina brani i oni nameravaju da se bore do kraja".
https://www.vreme.com/vesti/udar-na...-V0WkKXdsCNiIj67Bfe_ENhK5ellXnept_PpS54wrDxy0

Rekao je on još dosta toga, koga zanima ima na linku. Većinu stvari naravno mi znamo odavno, ali prosečan ruski TV konzument nije imao mogućnost da to vidi i čuje. Imajući u vidu i njihov strog zakon za one koji kažu nešto loše o vojsci ili vlasti ovo je nesumnjivo veoma hrabar čovek. Postavlja se pitanje da li će ono što je rekao bar malo delovati na široke narodne mase u zemlji Rusiji. Šta mislite?
Samo ako odystane putin od Z moze..ce ga onda bese

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
26.028
Samo ako odystane putin od Z moze..ce ga onda bese
Putin je odustao od Z, nisi pogledao paradu?
Poruka je automatski spojena:

Pa nije baš "ceo svet".. ni blizu polovine.
Znaš kako se kaže "jedna lasta ne čini proleće".. narod je taj koji se ne može prevariti.
Uostalom takvih se uvjek nadje i to je nešto normalno, možda ne samo u S. Koreji.
Dovoljno što je to "Vreme" objavilo..
Rusiju podržava:
Sirija
Venecuela
Bjelorusija
Eritreja

Jesam li nešto zaboravio?

suave

Aktivan član
Poruka
1.824

Rusiju podržava:
Sirija
Venecuela
Bjelorusija
Eritreja

a916629a-0170-4d30-a918-f5077b1b7049.jpg

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.216
Prosto mi je neshvatljivo kako Rusija može da izgubi ovaj rat.

- Daleko brojnija i jača vojska
- Još pre par nedelja se pričalo da ukrajinsko ratno vazduhoplovstvo više ne postoji. Odsecanjem od Crnog mora prestala bi da postoji i mornarica
- Mogućnost napada iz tri pravca i razvlačenja fronta
- Mogućnost uništavanja kompletne ukrajinske naftne i vojne industrije
- Ekonomsko propadanje Ukrajine

Gubitak rata bi bila najveća blamaža u istoriji ratovanja, u rangu sa okupacijom Francuske u WWII.

anajade

Poznat
Poruka
9.032

- Još pre par nedelja se pričalo da ukrajinsko ratno vazduhoplovstvo više ne postoji. Odsecanjem od Crnog mora prestala bi da postoji i mornarica

Gubitak rata bi bila najveća blamaža u istoriji ratovanja, u rangu sa okupacijom Francuske u WWII.
moze biti gubitak al u smislu ako nema pobede odosmo.mi ali i vi..trece resenje ne pistoji

doppler

Domaćin
Moderator
Poruka
4.936
Dave ih sankcijama od 2014 , još tada su im prepolovili BDP, od tada im dodaju stalno nove sankcije ,
Ruskim spotistima su zabranili takmičenja ili bez zastave Rusije,
pomažu ukrajincima da ubijaju ukrajince ruskog porekla 8 godina i izbegavaju potpisane obaveze kao MINSK sporazum kome su kao garant Francuska i Nemačka
i sad se neko iznenadi kada je Rusija konačno reagovala.
Sve rade da intervencija u Ukrajni preraste u globalni sukob, što se nadam neće desiti.

Poruka
4.971

Rusiju podržava:
Sirija
Venecuela
Bjelorusija
Eritreja

Jesi pazi sad ovamo Laos, Kambodza, Vijetnam, Pridnjestrovlje, LNR, DNR, Armenija, Stepanakert, Abhazija i cak dvije Osetije...jel to Putinu jos neko fali

bas kao

Veoma poznat
Poruka
13.200
Smelo od doticnog g.dina. Samo u buduce nek pazi sta jede i pije...
ma jok, probni balon, kontrolisana opozicija, i vlazni snovi nekima
Postavlja se pitanje da li će ono što je rekao bar malo delovati na široke narodne mase u zemlji Rusiji.
isto kao i tebi kada bi dali mikrofon i pustili te na tv - jel bi pokrenuo mase?

nas amere je brandon pokrenuo, masa kaze FJB
pa valjda ti je jasno da svakoj ispiracini pre ili kasnije dodje kraj, eno bush sam priznade da je zlocinac?

nista neka kaze svet kog tajkuna bi voleo za ruskog predsednika onda, pa neka posalje zahtev, ucenu, jel moze?

Poslednja izmena:

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711

Ne može da izgubi ovaj rat sa Ukrajinom, ali ne zaboravi da se ona trenutno ne bije sa Ukrajinom nego sa pola sveta, kao i mi kad smo ratovali sa šiptarima.

Jedino kako može Putin da izgubi da bukvalno izoluju Rusiju do mere da Rus neće moći da popije vode zato što je Rus i da mu onda svi skoče na kičmu da ne može da živi i da mora da ode. Zato su oligarsi prvi i ubijani, oni mogu najviše da izgube, svoje milijarde i oni bi prvi prešli na drugu stranu, zato je usledila eliminacija njih onako naprasno.

Black_star

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.899
Sta kaze drug Orvel na to?... :p :mrgreen: :cool:

Mene interesuje kako to da uvek po kazivanjima drugih neko nesto "moze", a na kraju nista od toga svega zapravo - ne biva... :)
To mi nikad nece biti jasno, zbog cega svi proroci i analiticari gube silnu energiju na takvu vrstu `ekspertize`.
U stvari, znam...to navuceno na semenke od bundeve, sve gricka u pauzama. :cool:

Fring

Aktivan član
Poruka
1.668

Satanisticka EU NATO propagnda je u konfuziji
Ako je u Rusiji strahovlada gde se nagrabusi za izgovorenu i napisanu rijec kako je onda moguce da se ovakve stvari govore na drzavnim tv
Gebelsovci cestitamo bozic Sarajevu pod opasdom ili Kim jong un streljao tetku bazukom a tecu vezo za raketu , :rotf: :hahaha:

Mystic+

Legenda
Poruka
69.968

Немамо ми са чим да мислимо иначе би о нечему мислили.

Неко други има планове, на шта ће то изаћи, ми можемо сада да видимо да Украјина постаје рушевина - докле ће то да иде не знамо планове !

Цивилно друштво не зна да мисли - Длугомире немој да мислиш!

Mačkoni

Iskusan
Poruka
5.625
Pa nije baš "ceo svet".. ni blizu polovine.
Znaš kako se kaže "jedna lasta ne čini proleće".. narod je taj koji se ne može prevariti.
Uostalom takvih se uvjek nadje i to je nešto normalno, možda ne samo u S. Koreji.
Dovoljno što je to "Vreme" objavilo..
Kad Dezinformer objavi, onda ce biti merodavno :ok:
Oni su poznati po visokom moralu i istini :D

Satanisticka EU NATO propagnda je u konfuziji
Ako je u Rusiji strahovlada gde se nagrabusi za izgovorenu i napisanu rijec kako je onda moguce da se ovakve stvari govore na drzavnim tv
Gebelsovci cestitamo bozic Sarajevu pod opasdom ili Kim jong un streljao tetku bazukom a tecu vezo za raketu , :rotf: :hahaha:
Ko zna koliko ce taj analiticar da pozivi. Mozda ga putinovi operativci vec sutra ubiju kao stotine oponenata koje su ubili...

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.