gost 193200
Elita
- Poruka
- 24.287
....al' za malo......
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
....al' za malo......

....al' za malo......
SWEEEEET!!!


Woow kako je samoSWEEEEET!!!
![]()
Ovakvu 4umashicu kao naslici bi ozenio![]()
shta chekash
ista nasdaq vishe-manje


istina![]()

i, jes bio u Iraku?Nekada sam bio u SAS Squad-u in L.A. ..mada to ne vredi vise![]()

pa koliko ja znam, slali su ih u IrakNisam![]()
SAS nije Vojska nego Policija![]()
e, nemoj da bude da si samo istripovao igrajuci Miami Vice


pa koliko ja znam, slali su ih u Irak

zanimljiv podatak. njime ću osvojiti 5 miliona ne milioneru![]()
