Udaj se za bogatog muškarca

  • Začetnik teme Začetnik teme Neno
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Nešto mi privlačnija seljanka koja ustaje u 4 ujutro da muze krave od tih koji ne izlaze od kozmetičara i ostalih prohtjeva za svoj izgled.

Kad čeljad nisu bijesna ni kuća nije tijesna.

Цениш да сељанкама не треба:


Жена тражи да се има кров над главом, покућство које ће да се мења након 7-8 година, кречење тог крова над главом на пар година, поправке, леба и слеба (месо, млеко, јаја, воће, поврће, тестенина, нешто слатко). Да се има да се деца обуку и пресвуку, да се има за квалитетну исхрану деце. Па мора за школу свеске, оловке, бојице, темпере, блок, патике, па мора ваннаставна активност (гиманстика, шах, аикидо, математика, енглески...). Онда једном или два пута месечно да се породично оде у биоскоп, па да се оде породично једном или два пута месечно на ручак или вечеру, па вас двоје једном недељно да изађете, па да она има да се обуче (ти можеш и к'о клошар да идеш), па рођендани, па веш машина, ТВ, лаптоп, мобител, машина за ово, машина за оно, суперсецко, суперкецко, па мора једном годишње да се оде на море (због деце), па ред је три пута годишње викенд у бању, па једном месечно спа центар. Мора, посебно, за њу козметика, фарба, фризер, лакирер, педикир (осим ако нећеш да ти жена буде ружна), па мора да се има породични ауто, па да се сипа гориво у тај ауто, уље, да се полирају огреботине са паркинга, казна за брзу вожњу, порез на имовину, осигурање (разна). И тако даље, и ако даље.....
 
Udaj se za bogatog muškarca..
za onog koji je bogat u dobrroti, bogat u humoru, bogat u snazi, bogat u ljubavi..
Nikada ne zaboravi da pravo bogatstvo muškarca se ne nalazi u njegovom džepu več u njegovom karakteru, a to u većini garantuje dug i srećan život.

Medjutim.. tako nešto danas izgleda ne postoji. Pare, pare i samo pare.. bez njih džaba i karakter, zavodljiv osmijeh, dobrota duše. Naći će se samo ako su im sve ladje propale..
Naravno, neka pravila ne isključuju izuzetke a prava, iskrena ljubav je"slijepa" i ne vidi nikakve jahte, Maldive, Ferarije.. niti joj trebaju za sreću i život pun ljubavi i pažnje i uzajamnog poštovanja.
U pravu si za boldovano skroz ali ima nešto i u džepu, pored karaktera :zkez:
 
Цениш да сељанкама не треба:


Жена тражи да се има кров над главом, покућство које ће да се мења након 7-8 година, кречење тог крова над главом на пар година, поправке, леба и слеба (месо, млеко, јаја, воће, поврће, тестенина, нешто слатко). Да се има да се деца обуку и пресвуку, да се има за квалитетну исхрану деце. Па мора за школу свеске, оловке, бојице, темпере, блок, патике, па мора ваннаставна активност (гиманстика, шах, аикидо, математика, енглески...). Онда једном или два пута месечно да се породично оде у биоскоп, па да се оде породично једном или два пута месечно на ручак или вечеру, па вас двоје једном недељно да изађете, па да она има да се обуче (ти можеш и к'о клошар да идеш), па рођендани, па веш машина, ТВ, лаптоп, мобител, машина за ово, машина за оно, суперсецко, суперкецко, па мора једном годишње да се оде на море (због деце), па ред је три пута годишње викенд у бању, па једном месечно спа центар. Мора, посебно, за њу козметика, фарба, фризер, лакирер, педикир (осим ако нећеш да ти жена буде ружна), па мора да се има породични ауто, па да се сипа гориво у тај ауто, уље, да се полирају огреботине са паркинга, казна за брзу вожњу, порез на имовину, осигурање (разна). И тако даље, и ако даље.....
Leba i sleba sama stvori
Vodi život pun gimnastike

ček ček... tek vidim ovo poliranje ogrebotina auta...tz tz tz

Većina Čoveku treba. Bez obzira na pol, karakter, način života...
 
Имаш ли?

Чујем, ђевојке сваки дан трче да буду чобанице овцама и музачице кравама. А тек прасенцету кад треба да очисте шталу...ммм....секси!!!
viber_slika_2026-04-23_13-06-21-727.jpg


Mada... kada vidiš ovako nešto ne treba ti ni đuvegija/snaša. Mozak na otavu i nema sekiracije.
 
Имаш ли?

Чујем, ђевојке сваки дан трче да буду чобанице овцама и музачице кравама. А тек прасенцету кад треба да очисте шталу...ммм....секси!!!
Nemam. Živim u gradu. Ali ozbiljno draže su mi seljanke od ovih nafuranih, koje su uobražene do panja i misle, ako su se sredile, da se svijet okreće oko njih.

To što si nabrojao da treba da ima svaka porodica nije realna priča za većinu familija. Zamisli brak dvoje fakultetskski obrazovanih, sa dvoje djece. Može se lijepo živjeti bez pola toga što si nabrojao.
 
Misliš da mi to nije palo na um.
А шта после да ради кад овај нађе млађу?

Да пита претходног послодавца:"Еј, је л' нисте примили неког на оно моје место?"
Po pominje partnera uopšte? :kiki:
Pa kad nećeš da daš otkaz i zavisiš od njegovih para, ko ti kriv
Jeste vala baš. Tako mi i treba.
Vidim da taj ne pominje bioskop :)
Pored ovakvog pogleda ni ne treba mu.
 
Nemam. Živim u gradu. Ali ozbiljno draže su mi seljanke od ovih nafuranih, koje su uobražene do panja i misle, ako su se sredile, da se svijet okreće oko njih.

To što si nabrojao da treba da ima svaka porodica nije realna priča za većinu familija. Zamisli brak dvoje fakultetskski obrazovanih, sa dvoje djece. Može se lijepo živjeti bez pola toga što si nabrojao.
Истина је да није реална за већину становништва,
али,

ја сам буквално набројао само оно најосновније што је потребно једној породици. Никакво претеривање. Баш најосновније. А за све то треба пуно пара. За тај обичан живот нормалне породице 2026. године треба брдо пара. Нигде у набрајању нисам претерао.

Свакако, пост јесте шаљив, али озбиљан контекст јесте да се не живи од доброте и љубави, већ од пара, и за најосновније треба брдо пара у данашњем свету, а не можемо да живимо као да је данас 1926. кад је 2026. година.

Недостатак новца од добрих људи направи лоше, а од љубави, због недостатка новца љубав престаје, не зато што било ко има љубав према новцу, већ због тога што је за нормално функционисање појединца и друштва новац страховито потребан, те не иде да потцењујемо новац или вређамо и понижавамо оне који су новац зарадили.
 

Back
Top