Udahnite život zidovima i ogradama

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
67.105
Većina nas ima u dvorištu stare ograde, nove ali dosadne, možda deo zida koji nije više toliko atraktivan.
Deluje napušteno, neuredno, staro, depresivno.
Zidanje nove ograde, popravka su skupi i zaista jedino trajno rešenje. Međutim dok se ne sakupe sredstva za izgradnju (kupovinu) nove, popravku, postoji par ideja kako možemo da ih osvežimo i učinimo mnogo prijatnijima.

Uz malo farbe, cveća i klupe

8e2a83bf0d5428ba6009531aa6e41edb.jpg

Boje, puzavice i drveće

41d2e654f0e1dd50901bfea209ed6835.jpg


Dekorativno viseće cveće

203370840121a2034c3a51ba615bf066.jpg
 
Većina nas ima u dvorištu stare ograde, nove ali dosadne, možda deo zida koji nije više toliko atraktivan.
Deluje napušteno, neuredno, staro, depresivno.
Zidanje nove ograde, popravka su skupi i zaista jedino trajno rešenje. Međutim dok se ne sakupe sredstva za izgradnju (kupovinu) nove, popravku, postoji par ideja kako možemo da ih osvežimo i učinimo mnogo prijatnijima.

Uz malo farbe, cveća i klupe

8e2a83bf0d5428ba6009531aa6e41edb.jpg

Boje, puzavice i drveće

41d2e654f0e1dd50901bfea209ed6835.jpg


Dekorativno viseće cveće

203370840121a2034c3a51ba615bf066.jpg
photoshop je zakon
 
Zelenilo, puno zelenila oko kuce od ograde visoko daleko od grada i globalizacije🙂
sve to stoji...ali ako ne gradis novu kucu, dobijes je sa prastarim ofucalim zidovima...posto nisam rodjena princeza, kao i vecina...malo ce sacekati i ograda i poneki deo zida...a ima zaista resenja da barem malo...nekako izgledaju zivlje.
Nisam preterani ljubiljtelj tuja...deluju mi parkovski i sterilno...mada i to bolje nego gola ruzna ograda, svakako.
 
sve to stoji...ali ako ne gradis novu kucu, dobijes je sa prastarim ofucalim zidovima...posto nisam rodjena princeza, kao i vecina...malo ce sacekati i ograda i poneki deo zida...a ima zaista resenja da barem malo...nekako izgledaju zivlje.
Nisam preterani ljubiljtelj tuja...deluju mi parkovski i sterilno...mada i to bolje nego gola ruzna ograda, svakako.
Talijana?
Ni ja ih ne volim. Ali to nije razlog ne kupujes lepe kuce od njih.
Ja imam kucu tj gde sam i rodjen, sa visokom zelenom ogradom i tri boda visoka sa njom
veliko dvoriste, ali eto, to ti dsjem u miraz princezo, na sprat velika kuca sa velikom bastom i podrumom ali nazalost s popijenim domacim vinom😢😢😢😢😢
 
Talijana?
Ni ja ih ne volim. Ali to nije razlog ne kupujes lepe kuce od njih.
Ja imam kucu tj gde sam i rodjen, sa visokom zelenom ogradom i tri boda visoka sa njom
veliko dvoriste, ali eto, to ti dsjem u miraz princezo, na sprat velika kuca sa velikom bastom i podrumom ali nazalost s popijenim domacim vinom😢😢😢😢😢
a ju cu imati svoje vino valjda ove godine :ceka: kucu mozda i necu :mrgreen: videcemo dokle cu stici
 

Back
Top